Що і з чим не варто одягати?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Holly, 14 Вересень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я знала, що почнуться варіанти "з ночі". Але ні не з ночі. І це якась тотальна хвороба не зважати при виборі одягу на місце, час доби і оказію.
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а підкиньте мені якихось ідей щодо стрижок на довге волосся, до таліі десь на долоню не дістає + зараз маю гривку. Бо чесно кажучи вже трохи переживаю чи не виглядати як старе-малєньке, бо вже за тридцять, а довге воно якось гарніше виглядає, ніж, до прикладу по плечі. А куди не гляну, то все бобкаре пропонують, а я з такою зачіскою як Котигорошко чи грушка виглядаю.
    --- дописи об"єднано, 19 Серпень 2017 ---
    Воно може не зовсім в тему, але от глянула в зети, що не носити косу нижче пояса після 45, то й відразу питаю. Ну і по одягу теж. Бо я в основному джинси ношу, а хотілося б щось змінити.
     
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я останнім часом зважаю тільки на свій настрій. Можу на роботу одягнути міні і шпильки, макіяж - чорна підводка і червона помада. Ось захотілось такого образу, а до вихідного як до неба, що ж робити :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Про зачіски десь була окрема тема. Про джинси я в темі базовий гардероб кинула клич про одяг до SAHM щоб не джинси.

    Нижче пояса косу я теж не дуже розумію. От сьогодні йшла до церкви молода мама з двома дітьми з дуже гарним, дуже довгим і дуже розпущеним волоссям. Виглядало попри всю красу недоречно. Мені важко пояснити словами чому. Тому що образ "русалка" передбачає інший антураж чи що?

    Ні, я не заздрю - в мене довге (не настільки, але...) і густе волосся.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    От приблизно тому кожного літа в місті дефілюють чоловіки в трусах ( вони думають, що це шорти), шльопанцях і футболках-поло з барсетка ми вранці на роботу. Що ж робити, не на пляжі ж шорти і шльопки носити.

    як варіант намалюватись, одягнути шпильки, пройтись домом, потім привести себе в робочий вигляд і піти на роботу. "Робочий вигляд" - це не Людміла Прокоф'євна, а Енді з "диявол носить Прада" (це якщо Ви в журналі мод працюєте, а як ні то є варіанти такі ж гарні, але стриманіші).

    "Одягну все найкраще зразу" погане тим, що потім нема отого передчуття свята, коли бабусині діаманти на шию вішаєш і не сама собі сукню застібаєш ззаду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я бачила фотки (десь навіть зберігала собі але зараз "сходу" не знайду) де навіть сиве і досить довге розпущене волосся (не по пояс правда, а менше) виглядало так :girl_in_love:Але то дійсно, швидше вийняток-превийняток який ще раз підтверджує правило :) , бо там жінка тааака, Відьма реально і от їй пасує
    А загалом довге і дуже розпущене-розкладене по плечах волосся я теж не дуже розумію, навіть на значно молодших (але то частково суб"єктивне :) )
    То дуууже залежить від зовнішності конкретної людини, її загального образу і конкретних деталей стрижки, для всіх універсального рецепту "коротке молодить-довге старить"\"гривка-без гривки" не буває.
    А варіант довге але зібране не розглядаєте взагалі? :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я знаю про яке фото ти говориш. І так на статичній картинці воно непогано. А тепер уяви як вона йде з тим волоссям по вулиці, нахиляється щось роздивитись...

    Сиве волосся міняє не тільки колір, структура міняється теж. Не в кращу сторону.

    Щодо конкретно @KAPUCHINKA то важко так сказати не бачивши людину. Можливо чудова гривка цікава і нічого не треба з нею робити і волосся не типу "русалка", а медова крапля. І все органічно.
     
    Останнє редагування: 20 Серпень 2017
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Для мене настроєвий лук це швидше спосіб впливати на оточуючих :)
    Але моя робота добра тим, що містить уніформу, тому зі всього мого бойового вигляду залишається тільки макіяж очей.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не дуже розумію про що ми зараз говоримо.

    В моєму світі одяг має відповідати порі дня, оказії і географічній широті.
    В цих рамках є купа неосвоєного простору для самовираження.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    то в деяких випадках якийсь такий інтимний образ виходить, може в цьому криється і недоречність.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Так воно в мене останні роки якраз постійно зібране ))) хвіст, гулька, просто підбираю до верху жабкою і залишаю хвіст, але якесь воно мені як сільська вчителька виглядає. Хаба навчитися щось класне робити.
     
  12. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Я нічого не зрозуміла про довге волосся. Серйозно.Що з ним не так?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    З ним все так. Просто "носити" його в 40 не варто в такий же спосіб як в 16.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Знову нічого не розумію:sad: Тобто, я вимила волосся, розчесала і вийшла з дому. І так вже 40 років без кількох місяців. Що я з ним маю ще робити?)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Я теж не розумію. Тобто, якщо я просто йду з розпущеним волоссям, то це ок, а якщо з двома дітьми за руки, то все, маю зав'язати в пучок? А після 40 маю обрізати або ховати під хустку?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дуже строго. Сучасні тенденіції давно розмили ті границі. Аби зі смаком, без вульгарщини.
    Ну хіба що ви з дипломатичного корпусу-тоді так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    хто хоче пересмикувати - прошу дуже, без мене.

    Довге волосся - це поняття дуже широке. І так одна жінка з довгим розпущеним волоссям може виглядати "ззаду піонерка, спереду пенсіонерка", а інша гарно і стильно.

    Залежить від довжини, густоти, стрижки, способу вкладання. А також загального типажу і стилю одягу.

    А так то заплести косу з бантиком можна і в 60. Тільки навіщо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Розпущене розпущеному рознь якби... Ви яке маєте на увазі? :)
    xl-28282_orig.jpg главное фото_3.jpg 65cda849eba0b25d926d9dd64a5268ce.jpg
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    кому з них 40?
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)