Що і з чим не варто одягати?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Holly, 14 Вересень 2009.

  1. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Я, може, трохи в танку, але мені здалося, коли питали про прозору кофтинку, то малося на увазі не конкретно під неї що одягати (типу, яку білизну, маєчки), а як доповнити ансамбль. Мені, власне, саме оцей момент цікавий, бо давно заглядаюся на такі блузи-кофтинки, але не придумаю, з чим носити. Що порадите?
     
  2. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    може, вони хочуть бути Шакіра?
    шакіра.jpeg

    Щодо напівпрозорих блуз чи кофт - маю такі, ношу з тілесною білизною, якщо біла чи синя блузка - заправляю в вузькі брюки-дудочки довжиною до кісточки + туфлі-лодочки (різних кольорів). Якщо кофта - то ті ж брюки чи джинси і балетки-кеди-туфлі в залежності куди йду.
    блузка.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я думаю з тими прозорими блузками чи кофтинками можна багато експрериментувати,просто залежить якого фасону сама блузка чи кофта.Я під джинси щось таке носила би,ну якщо вона не класична звичайно)
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Залишу цю "красу" тут
    sbG3CS_Fg0I.jpg
    :suicide:
    Лююююди, передайте всім кого знаєте - легінси носять з туніками! Особливо, якщо розмір одягу не XS.
    І якщо раптом хтось досі думає що чорні легінси "стройнять", то подумайте ще і ще раз :)
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2016
    • Подобається Подобається x 8
    • Смішно Смішно x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Напевно панянка було зовсім не розміру ХS:girl_crazy:,що ви вирішили тут висловитись:girl_haha:
     
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    І цю красу ви у Львові бачили?:girl_impossible::girl_crazy:
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  8. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 30 Травень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Білизна тільки XS (якщо мені очі не зраджують і це таки білизна).
    Не згідна. Не зовсім етично так одягатись, особливо якщо діти поряд можуть бути.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Вступлюся за ту пані, так як сама ношу леггінси часто і не лише в спорт.залі:
    1. Вона може не підозрювати, що одяг просвічується. Переважна більшість такого одягу не ховає білизни і при поганому освітленні вдома, цього не видно.
    2. Якщо клацали камерою зі спалахом, могли засвітити білизну. Це загальновідомий ефект такої фотозйомки.

    Про момент доцільності такого одягу на неідеальній фігурі - промовчу. Мені іноді глибоко байдуже, що на себе одягти (нема настрою, форс-мажор).

    Усі облягаючі штани "проявляють" целюліт на товстих ногах. Особливо підступні білі, які влітку так люблять одягати огрядні пані. Це просто треба знати і врахувати, збираючись на дефеляду. Ніц не маю проти пишних форм. Кому що до смаку.
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2016
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Креативно Креативно x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я теж не маю єслі шо :girl_wink:, просто всьому є відповідне місце і вбрання. В спортзалі вона б в них виглядала не так зле як посеред міста, або другий варіант - в місті в тих же легінсах , але в туніці теж було б значно доцільніше :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  15. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Дівчата, замовила собі з нету схоже плаття
    біле плаття.jpg
    Плаття гарне, тканина простенька, але трохи прозора спідниця. Якщо йти проти сонця, просвічується силует ніг + видно трусики (просвічується кружево ну чи які вони там).. я так не люблю напевно, що порадите зробити, щоб носити в жару в місто? Я думала під низ одягати спідничку просту білу, але плаття з завищеною талією - буде видно, де вони починається.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    пришити підкладку
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Monopoliya я би казала підшити підкладку під низ, до шва під грудьми. З якогось приємного матеріалу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Але з такого матеріалу підкладку, щоб не "чіплялась" ніг і не пльонталась поміж ніг(може і від фасону залежить, бо мені такі траплялись). Ще маю сукню ніби з шифону з підкладкою , то вона підсувається вгору і сукня разом з нею...дратує.
    Доречі, як вибрати нормальну підкладку ?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    дякую, дівчата, я щось протупила про це.. Підкладку куплю тоненьку таку типу як марлеву, бо плаття дуже просте, трішки ніби жата ця тканина. то вона не буде ні парити, ні до ніг чіплятись. Але підкладку робити довжиною в плаття, правда? Не коротку?
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так, робіть довгу
    коротку буде видно, і буде "підстрілЕна"
     
    • Подобається Подобається x 2