Що давати щоб дитина поправилась?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Swoboda, 3 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    ми в рік мали щось близько 8,5 кг. здається, ближче до 8. зараз нам майже 4 рочки і ось мій допис
    головне, що
    я б не переймалася зайвий раз
     
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    хочу нагадати таку особливість: м"язеві тканини важать більше ніж жирові. То ж якщо дитина в принципі важить в межах норми, але здається вам худою - то нормально, у неї просто розвинуті м"язи. (звісно, ця теза більше стосується не грудних діток)
    картинка для візуалізації
     
  3. Nichna Troyanda

    Nichna Troyanda New Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    У нас теж донечка худенька і маленька. В один рік важила трішки більше 8 кг. Наш лікар в мед.картці нам писав "виснажена дитина", ото де мене тіпало. Вже не кажу про репліки знайомих, на кшталт "дайте, хоч малій шось з,їсти" і т.д. Трішки набрати вагу нам допомогла хорольська суміш "Малиш", та що з додаванням гречаного обо вівсяного борошна. Є ще з рисовим, але то, як відомо провокує закрепи. То ми на цій суміші трошки щочки наїли. Зараз донечці 2, 5 роки. Її вага меньше 13 кг, але ми вже спокійні, їсть вона гарно, але ж і рухається...
     
  4. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    дівчата, порадьте мені таку річ, важили в 2р.4міс. 12,300, дитина виглядала нормально, попали в лікарню із отруєнням, при чому ніби і не було чим так траванутись бо ніц такого не їсть щоб могло те спровокувати, але чую зараз ніби той кишковий грип ходить, нехай, може де хапнула, за 4 дні втратила 1 кг, їсти зараз нічого не хоче, ще й така спека, як мені ту вагу нагнати, бо реально по малій дуже видно що схудна, живіт прилип до хребта, ноги худющі стали, мені здається що вага що була легше доганяється ніж нова, правда, чи я помиляюсь?
     
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    а Ви самі в таку погоду багато їсте? Не зациклюйтесь на цифрах. дитина після хвороби, організм мав стрес. Дайте трохи часу і все відновиться. Я чомусь ніколи не парилась щодо ваги, хоча часто помічала, що він то схуд, то поправився. Зрозуміло, що під час хвороби людина худне, потім вага повертається. Так само в спеку нема апетиту. А ще дітки виглядають худшими коли є стрибок зросту. Вони тоді витягуються вгору, а вага залишається. З часом вони поправляються і так до наступного стрибка зросту. То є нормально.
    Не вишукуйте чим би то дитину ще напакувати щоб грубша була. Від того нікому добра не буде. Хіба сусідські бабульки будуть тішитись... І то не факт. потім скажуть що розгодували дитину)))
     
  6. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    може й так, коли до цього простіше ставитись якось саме все налагоджується, перевірено)))
     
  7. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Ми теж завжди були худенькі, в півроку 6 кг, в рік 9...зараз, в 4,5 роки максимальна вага дитини була 14 кг, хоч їсть він багато, більше за мене точно! :) В червні потрапили за 2 тижні 2 рази в інфекційну, схуд страшно- до 11 кг, тільки здутий живіт і велика голова...:girl_sad: Але коли вилікувались, всеодно мали ще 10 днів сидіти на дієті, то дитина просто не могла наїстися- вставав вночі , на автопілоті чалапав в кухню за печивом. Прокидався з криком: "Ну дайте хоч щось поїсти дитині!!".
    Зараз важить 17 кг- це після місяця від описаних подій.
    Наїлись на густих зупках з крупами, макаронами,
    квасолька, горох, каші. А так їсть все- і молочне, і овочі-фрукти.
    Тільки я би хотіла застерегти тих, хто дуже хоче щоб дитина поправилась: не давайте жирної їжі! Ми реально змогли поправитись і з кашами на воді чи нижькожирному молоці, нежирному сирі, пісному м"ясі. Колись як дитина дуже погано набирала вагу, одне світило з Чорнобильської розписало нам дієту- дуже жирну, а я молоде-зелене-дурне її дотримувалась. Так, дитина трохи активніше почала набирати вагу, але отримала застій жовчі, холецистит, а відповідно постійну нудоту, блювоту після їжі, і знов втрату ваги. Тепер ці проблеми в нас хронічні, тому треба раз в півроку проходити курс лікування.
    Будьте здорові і пухкенькі!
     
  8. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

     
  9. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

     
  10. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    дякуємо! ви теж)))
     
  11. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    І так дівчата і я сюди. Ромчик має 3 роки. Ріст 93 см, вага 11 кг. Ість не багато, я б сказала нормально. Але такий худий, що по ньому можна анатомію костей вивчати. Їжу перебирає, хоча їсть як у формулянки
    І знову всюди пишуть лікарі дефіцит маси тіла. Глистів немає. Були в 2-х ендокринологах: приписували триметабол.
     
  12. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Моя донечка в рік важила 11 кг, а тепер в свої 7 важить 19.900 - виглядає, як дістрофік.Я спокійно дивитися не можу на неї, мені і її шкода, і себе картаю, що я погана мама.
    Намагаюся впхати в неї їжу, готую щось смачненьке, новеньке, а вона покрутить, поковиряє і все.
    Вже в голову думки всякі лізуть, що то я маю з нею робити?
     
  13. Fast

    Fast Well-Known Member

    Ну дитина має бути худа. В мене теж мрія до 13 кг дотягнути. В місяців 10 виявили часткову непереносимість лактози. Трішки скоригували харчування. Але впихати їжу не потрібно. Заберіть перекуси, солодке і дитина поїсть. А потім це буде норма. Моя Софі це така солодкоїжка, випросить смачненьке у всіх на світі. І коли вона не їсть знаю, що вже солодке з'їла. А старша теж любить перебрати їдою, але коли справді зголодніла, взагалі їсть все, це особливо в ті дні, коли гімнастика є. Навантаження дає своє. Я за грубизну старшої, коли та була маленька, більше переживала ніж за худобу.
    Але дівіться реально. В 3 роки 11 кг, малувато, але пошукайте причину в какульках, може якась їда не засвоюється і не потрібно давати тоді. Моя ще не всі фрукти нормально перетравлювала. По рекомендації лікарки до молочного і кисломолочного капельки давала, для кращого засвоєння лактози. Перевела на різні крупи з м'ясом забрала частково банан і трішки рушили по кг вперед.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    18.600, в четвер буде 7 років. Виглядає прекрасно!
    Насправді тут ріст і пропорції відіграє більшу роль, аніж вік. Мій син худий, але це не лише від апетиту залежить, є ще спадковість. Тут вже впиханням їжі не зарадиш.
    Я погоджуюсь з @Fast, заберіть перекуси, морально з ними легше, бо «таке худе, хай хоть щось з’їсть», але нехай краще два дні походить напів голодна, а на третій день повноцінно пообідає разом з вами.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Моїй в листопаді 5, важить десь 13+. Худа, але мені не виглядає хворобливо худою: ребер не видно, на личку взагалі така кругленька. Просто вся будова дрібна в неї і вона невисока, десь 104 см має. Солодке любить дуже. Обмежую, на сніданок щось поживне білкове їсть: каші молочні, яйця, гарячі канапки з сиром. Але я не маю причин аж дуже нарікати на її раціон, бо вона любить оте все білкове: м'ясо, яйця, різний сир, йогурти. Просто їсть ну дуже малі порції. Сама просить, коли голодніє. От не поправляється, я так думаю, бо не любить їжі, насиченої жирами. То не лише про м'ясо мова (хоча жирного не любить), а й про горішки, щось на оліях. Рибу червону любить:) Я б, звичайно, хотіла, щоб вона трошки набрала масу, але спеціально коригувати раціон, який і так є нормальним без примусу, якось рука не підіймається. Ото хіба солодке муляє мене.
    І ще така ремарка. Я завжди думала, що моя старша з тих худіших. В 6 років вона мала 122 см росту і десь 20 кг. На медогляді перед школою педіатр бідкалася, що худа дитина. А потім я побачила, які худесенькі дівчатка в неї в класі - і почала думати, що моя дитина якась надто повна в деяких місцях))) реально дівчатка на рік старші і на пів голови вищі важать, як моя чи менше. І вже моя середня на їх фоні не виглядає жахливо худою. До речі, @Fast вибачте, що не в тему. Це ваша худенька на гімнастику ходить? Моя хоче на балет. І мене трохи гризе ота її худоба. Я ніби знаю, що гімнастки і балеринки переважно худющі, але цікаво, як таким дюймовкам йдуть ті навантаження.
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в мене старший, як руки догори підніме, то навіть я з несподіванки лякаюся. ніц не зробиш. зранку тарілка каші, потім фрукти, потім щось мясне чи бобове, макарони чи рис на вечерю з овочами. порції - майже як в мене. питання - де воно? не знаю. руки -ноги, в нормі, мязи - дай дорогу, а жиру нема. це при тому, що ніяких обезжирених і маргаринових штучок я не даю, в день як мінімум ложка сметани, ложка оливкової і соняшникової олії перепадає, домашній сир і тд
     
  17. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Перекусів немає взагалі
     
  18. Fast

    Fast Well-Known Member

    старша в мене не була худенька. То перед школою витягнулась. І зараз, за рік гімнастики схудла на 2 кг. Зараз буде 9 років важить 26 кг при рості 134; але там переважно дуже мініатюрні дівчатка. Моя не така мініатюрна :)
     
    • Подобається Подобається x 2