Що давати щоб дитина поправилась?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Swoboda, 3 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Мої теж тоненькі-худенькі. Дочка в 3,5 важить 13 кг. Але хворіють рідко ( та майже й не хворіють, хіба нежить може бути 3 дні), їдять добре, гемоглобін у старшого 135, в меншої 133. Бачимо з чоловіком, що апетит добрий, активні, то й не переймаємось.
    А от родичі, ті дійсно доведуть кого хочеш... ой худе яке...бо не їсть, а мама не дає.. а то певно глисти..... а от наша хатня (друга внучка) повненька, куди зайде, туди їсть... Я вже собі в голові - а ти бачиш, як моя їсть? Приїдеш раз на рік, і тут мені читаєш (то я про свекруху)..
    Стараєшся не сприймати то все, але негатив все-одно лізе всередину...
     
  2. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Я колись також переймалася тим, що малий худий. Але він тоді і апетит мав не дуже...
    А тепер їсть нівроку, сам просить, активний, спить гарно, то я викинула ті думки з голови. Зате він вищий за більшість своїх однолітків. А важить 16 кг в 3 рочки, в 2 роки важив точнісінько так само.

    ---------- Додано в 12:46 ---------- Попередній допис був написаний в 12:45 ----------

    Правда на ньому тої ваги не видно, напевно кістка груба, як то кажуть.
     
  3. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Що дати дитині, щоб поправилася? Це для мене болюча тема. Відповідь - нічого.
    Мне у свій час (в дитинстві) напихали їжею, бо я завжди була худа. Тому їсти мені нічого не хотілося. Стоять над тобою з ложкою і мордують :girl_nea:Бідні ті діти, і себе мені тепер шкода, як згадую:girl_blush2: Я і зараз при рості 169 см важу 49 кг. але не виглядаю такою тріскою :girl_nea:

    Тому свою дочку НІКОЛИ не заставляла і не заставляю їсти. Вона теж худенька (12 років, вага 35 кг, ріст 160 см). Але наслідок незаставляння їсти такий - вона за мною ходить і питає, що є їсти. Сама каже, що голодна і на апетит не скаржиться. Зате, якщо каже, що не буде обідати - значить не буде. Крім того, памятаючи, як в мене впихали різні страви, які я просто не могла бачити, готую дитині те, що вона любить і таким способом, щоб навіть неулюблені речі потрохи входили до раціону.

    Взагалі, якщо дитина жвава, допитлива, розвивається, то напевне така в неї конституція і обмін речовин. Вага - індивідуальний параметр, як і ріст.

    ---------- Додано в 12:51 ---------- Попередній допис був написаний в 12:48 ----------

    Ага, це точно! Приходжу недавно додому, а в нас в гостях моя мама. І сльози в неї на очах - внучка нічого не хоче їсти, як зі школи прийшла, то ще нічого не їла. Поряд сидить моя доця, обурена до глибини душі. Вона ж не звикла їсти по команді. Як тільки бабуся пішла, дитина пообідала і каже: так як вона мене припрошувала, в мене зразу апетит пропав!
     
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Якщо Вас турбує тільки зовнішній вигляд дитини, то залиште дитину в спокої. Але якщо ви боїтесь що існують якісь причини такої худизни то обстежте дитину (копрограма, УЗД та інш.)
     
  5. talja

    talja Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Так це згідно стандартів нормальна дитина! Мій вже півтора роки тримає вагу 15 кг, і ми не переймаємось, щоправда я заглядала у таблиці, цікаво було бо коліжанки малий на два місяця старший то має 25 кг та й ріст 108, то згідно таблиці він відноситься до крупних дітей а мій йому три і пів то вага 16 а ріст 101 норма! Та й їсть він багацько, стільки й я не їм! :girl_in_dreams:

    Ну у наших батьків не було колись того що маємо тепер ми і діти, то й відношення інше! Колись рідкість була що б не заставляли, сама через таке пройшла, знайомо і неприємно тому ніколи насилу не заставляю малого і не раджу.
    Якщо щось не до вподоби нам це не означає що це погано!
     
  6. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    От і ми теж худенькі. Причому всією сім'єю. Я при зрості 165 часом до 50 кг. дотягую. Старший синочок 120 см., 6 років недавно стукнуло, до 18 кг. ніяк дотягнути не може. Меншенький наш 6 міс. має близько 6 кг. Чоловік - точно не знаю :) , але теж великими об"ємами не відзначається. Вагою дітей я то переймаюся, то розслабляюся. Свекруха вважає, що я їх погано годую:) Але наша педіатр слава Богу нас не критикує.
    Ми самі вже звернули її увагу, що наш старший вже пів року має ту саму вагу. Вона сказала, що в принципі то нічого не означає... і щоб ми розслабились. Для нашого заспокоєння виписала нам рослинний препарат "Бон апетит" , обіцяла що буде їсти все і не буде перебирати їжею. Не знаю, чи правда ще не встигли попробувати.
     
  7. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Ромчик року до півтора мав 9 кг при рості 82-83 см. Їв і їсть дуже добре. Потім лікарка нам порадила калорійнішу дієту, ми за 3 місяці поправились на 2 кг, я страшенно тішилась, бо нарешті в дитини щічки з"явилися, пузик і ноги не як патички, але зараз вже 2 місяці вага в 11 кг тримається і не туди і не сюди.
     
  8. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Моя красуня середньої комплекціїї, більше до худенької :) При зрості 125см вага 24,5кг. Одяг носить на 8 років, бо одяг на її вік доні короткий :) А в рік нам казали, що перегодовуєм(хоча ніколи дітей не напихаю!), важила вони 11 кг(при народженні 3.1кг). Те що подобається доня їсть і ще добавку просить, а бувають розгрузочні дні, коли може цілий день на фруктах сидіти. Тоді просто намагаюся приготувати спеціально для неї те що вона хоче. В садку їла завжди з задоволенням (частенько і добавку брала, вихователька дивувалася як в неї стільки влазить), в школі сніданки їй не подобаються, несмачні(то дає щось з собою, або гроші на булочку і просила вчительку не заставляти їсти), а якщо лищається на продовжену(це коли в неї гуртки), то обід їсть з задоволенням, бо смачний :)
    Деколи буває приходимо до свекрухи, а вона ні в яку не хоче їсти, я не засталяю, а бабця намагається вгодити виробляючи що її душа бажає. і деколи ще мені кажуть, що вона вибаглива дуже, а тут все просто, їй просто не сподобалась їжа бабці(таке вже було пару разів, вони люблять готувати жирне і сильно солене, а ми такого не їмо), і вона як вихована дівчинка просто не хотіла того бабці казати, а сказала потім мені "на вушко" :)
    Якщо в дитини дійсно сильний недобір ваги, то варто перевітись(здати аналізи), якщо все в нормі, то переживати не варто і напихувати теж, дитина їсть стільки скільки потребує :)
    Синок в мене крупненький, але їсти так само деколи не хоче :)
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Дайте простий рецепт, щоб дитина поправилась або список продуктів, від яких дитина може набрати вагу??????Мій ніби і їсть, але худющий(((
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    параметри, пліз. Зріст-вага. Ну і крім того, зараз вік такий - хлопці сильно ідуть в ріст.
    Дмитро має 120 см і 20 кг і свекруха зойкає, а я спокійна.
     
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    не мучте дитину! Дівчата, ви тими продуктами зіпсуєте дитині обмін речовин, а потім будете боротись з надлишковою вагою. Харчування має бути збалансоване і якщо дитина все одно худа і не є хвора, то така її природа.
     
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Я про натуральні продукти харчування: манку, кашку якусь чи ще щось. Не біодобавки і кіндервіталі.
     
  13. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Воно помагає тільки від певного виду глистів, і з'їсти його треба щось з півкілограма за раз, щоб було ефективно :)
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    можна їсти часник і цибулю. насіння гарбуза теж добре, але має бути сире, не смажене з пачки
    А апетит в дитини як?
     
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Добрий, важить 20 кг і 500 гр. ріст трохи більше 120, ще би 2 кг, добре би було
     
  16. Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дівчата, хочу запитати вас про вагу дитини. Синок народився з вагою 3340, майже у 6 міс важив 6925, майже в 7 міс важив 8 200. Тобто, набрав добрий кілограм - їв яблучко, каші Вебі, пюре картопляне, морква, печиво дитяче. З 7 місяців - ще + кабачок, цвітна капуста, банан, хлібчик, м'ясо крілика - і при всьому цьому меню він набрав у майже 8 міс -200 гр (тобто 8420)!!!!!!!!!!!!!!!! Таке може бути - так багато ість, а один місяць кіло, а другий - так мало. Ще їмо суміш Фрісо, до 7 міс їли ще цицю, а зараз навіть в ночі не хоче (ну бо майже не просинається, ттт). Але, за останній місяць нам виросло 2 зуби і вже три тижні дуууууже червоні і напухли і видно білі цяточки на верхніх яснах Може то через зуби така зміна ваги? Порадьте щось, а то не знаю чи це нормально. Дитина активна, бавиться, сміється, розвивається, ттт.
     
  17. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Може. В нас так було.
    Головне, що:

    Отправлено с моего PMP5570C через Tapatalk
     
  18. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Не важити дитину :)

    Набір маси нерівномірний, а коли дитина починає повзати, вставати, ходити, то може й схуднути.
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    мій від року скинув 1,5кг. і їсть, не голодує.
     
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    і я хотіла якраз йти в цю тему. нам 10 міс і ми важимо 7900:girl_in_dreams: вже десь третій місяць набирає 100-200грам. з прикормом не дуже. їсть зовсім трошки-пару ложечок(але всього, що їдять дітки в такому віці. хіба каші майже не їсть). зате ГВ в нас багааато і вдень, і вночі. ну товчеться багато, то правда. повзає, встає-сідає, трохи топає біля опори і за руки
    але не поправляємося...