Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. Juls

    Juls Member

    Мені ще "Сестра Кері" сподобалася!:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А можна мені скинути ел версію?...На
    --- дописи об"єднано, 18 Квітень 2017 ---
    Крістін Генна - а Ви маєте ел.версію, чи книжку?
    Й так само "12 роів рабства" й "розмальована вуаль". Буду Вам вдячна за відповідь.
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2017
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Чи є у Вас ел.версія?...Ніде не можу повну знайти..
     
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    паперову книгу.
    а ці читала в електронному вигляді російською мовою.
     
  5. irabil

    irabil Well-Known Member

    "До зустрічі з тобою" (Me before you) - дуже хороша книга, рекомендую, а ще вразила "Flowers in the Attic" (Цвети на чердаке)
     
  6. Nila O

    Nila O Active Member

    Джоджо Мойєс "Дівчина, яку ти покинув"
     
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Якраз цю не читала, але для мене всі її книги просто неперевершені!Давно хвалю тут цю письменницю)
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2017 ---
    Є російською. Перечитала всі його книги десь торік. Вони просто неймовірні, важко їх навіть порівняти з чимось.
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2017 ---
    Зараз вам скину. На компі деякі збереглися
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Juls

    Juls Member

    І я про це!!!! Часом буває книжка, що і назву через місяць не згадаєш)) а Хосейні, то і сюжет і головних героїв пам'ятаєш наче тобі близький друг розповів, що з ним трапилося))) Мені ще його "Бегущий за ветром" залишився.
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    шосте....
     
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    там ще є продовження цієї серії. Вірджинія Ендрюс написала тільки перших дві книги, здається. Решту писав найнятий чоловік після смерті авторки, це добре прослідковується. Також в Ендрюс є ще інші серії: Кастіл, Рубі, Катлер. Всі ці книги подібні одна на одну, але мені пішли як фон до сніданку чи очікування в черзі в поліклініці))) Я не розумію захвату від цих книг, не бачу в них аж такого шедевру.
     
  11. Smetankina

    Smetankina New Member

    Читаю "Забудь-річка" Капранових.
     
  12. DarinaPetriv

    DarinaPetriv мама-блогер

    Вчора дочитала "Маленьку Паризьку Книгарню" Ніни Джордж (в оригіналі - "Літературна аптека"). Зігріваюче, хоча і наплакалась :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А мені дуже сподобався Гранже "Пасажир" - спочатку трохи якось не йшло, зате пооотім!...Читала не відриваючись, до ночі. А також Деніел Кіз "Таємнича історія Біллі Міллігана" - дуже незвична, але також прочитала на одному подисі.
    Ну й сумна, але не менш чудова "Розмальована вуаль" Моем.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Прочитала М.Кідрука "Зазирни у мої сни" - впринципі це не є та література яку я дуже люблю, але визнаю - написано класно! Щоправда мене весь час переслідувало відчуття нібито читаю Кінга ))), але звідки Кінг знає про Рівне?))), а події починають розгоратится саме там. Книга про те як в маленького хлопчика вселилося...вселився.. ну ...одним словом батько бачить, що його сином щось час від часу керує і дитина робить вчинки зовсім непритаманні його віку. Разом з тим там є і кохання, сімейні стосунки... Прочитала з цікавістю. ААА... мушу попередити, що книга має досить трагічний фінал.
    Ще слухаю зараз в аудіоформаті Крістін Генна "Соловей"(на рос.мові) - мені дуже подобається. Описується доля двох сестер під час другої світової війни у Франції.

    Зацікавила мене книга Селести Інг "Несказане", Лори Грофф "Долі та фурії", а ще Пола Маклейн "Леді Африка. Жінка яка підкорила небо" - можливо хтось читав і може поділитися враженнями, та підказати ще якісь гарні книги про жіночі долі, або сімейні історії.
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дочитала я "Соловей" Крістін Ханни. Ну що вам сказати - люблю я книги про війну, люблю я Ханну. Але, чесно, читала й сильніші книги, навіть останнім часом, наприклад, "Все те незриме світло", "Дочка пекаря" Сари Маккой, "Дівчина, яку ти покинув", Дж. Моєс. Що найцікавіше, що більшість з них про окупацію Франції. А ще мене вражає, як американцям вдається передати той біль війни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. DarinaPetriv

    DarinaPetriv мама-блогер

    А ще! Читаю зараз "Несказане" Селесте Інг - це капець, сплакалась! Але дуже круто там підіймається тема, як не треба перекладати на своїх дітей свої власні нездійснені плани та мрії
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я почала читати "Коханець Леді Чатерлей" і щось воно мені зовсім не йде, таке нудне... Кидати, порадьте?
     
  18. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Я теж читала ці книги- мені сподобались обидві частини. Чекаю продовження.
    А щось схоже до" мелодії кави", можете підказати?
     
  19. evita

    evita Active Member

    Почала читати Олесь Гончар"Тронка"-це шось неймовірне для мене.Ніби повернулась у дитинство ,така простота ,таке все дивовижне.....і так би хотілось щоб люди стали такими простими як в тому вигаданому автором світі.Ні,це не фантастика ,а вигаданому -тому шо світ в якому ми живемо він інший....раджу прочитати ,якщо нечитали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. evita

    evita Active Member

    "Гордість і упередження" тільки кіно дивилась ...воно якесь запутане було....а книгу колись почитаю може сподобаеться