Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Соромно зізнатися, але замордувала 3 книжки підряд "50 відтініків"... Враження від них абсолютно не те, яке чекала - такий собі дамський роман, перенасичений сексуальними сценами (чи фантазією автора?). Але настільки легко мені читалося, що "проковтнула" 3 частини, попри те, що абсолютно не сподобався.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @AdFeja, мені перша пішла, як по маслу. Друга вже важче, а до третьої все руки не доходять ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    «Мальчик с голубыми глазами» Джоанн Харрис.
    От читаю і не вірю, що це написав автор "Шоколаду". Але тим не менш книга мене захопила.
    Психологічний трилер. Уявіть, що на сторінках інтернету появився блогер, який описує як він планує вбивства людей. І все подає, як вияв своєї фантазії. Хоча все написане тісто переплітається з його життям.
    От чесно, прочитала майже третину книги, але досі головний герой для мене загадка. Чи він справді коїв ці вбивства? Думаю, що мене ще чекає багато поворотів сюжету і несподіванок.
     
    Останнє редагування: 6 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Мені сподобалась коротенька книга "Історія любові" Ерік Сігал. Читається просто миттєво, дуже зворушлива оповідь про вічне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    а це все через те, що
    :))):))):)))
    Я теж не в захваті від трилогії, але для загального розвитку піде;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Masja

    Masja Well-Known Member

    Дочитала сьогодні роман Лорі Шпільман "Список мрій". Сюжет ніби простенький, мені чимось нагадує американські фільми зі щасливим кінцем+події відтворюються якось через рожеві окуляри. Але книга сподобалась дуже. Часом хочеться тих щасливих кінців)))Немає непотрібних відступів, описів і т.п. Все відбувається швидко, одні події змінюють інші. Гарно простежується зміна характеру у головної героїні. Ну і мене особисто такі книги файно стимулюють до дій))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я читаю "Большая маленькая ложь" Л.Мориарти. Якраз по цій книжці 20 лютого має бути прем'єра серіалу з Різ Уізерспун і Ніколь Кідман в головних ролях :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Masja

    Masja Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    прочитала останнім часом Д.Моес "До встречи с тобой", "После тебя", Дж.Піколт "Похищение", Л.Уолтерс "Чемодан миссис Синклер" , Ч.Мартин "Когда поют сверчки"- таке легеньке чтиво., Іванов "Географ глобус пропил" стільки читала схвальних відгуків, але не раджу втрачати час - радянський союз з ненайкращої сторони. Все ніби непогано, але остання книга мене зачепила - М. Петросян "Дом в котором" - я жила в томі будинку, уявляла тих дітей, хоч є багато недоліків, але все мені сподобалось, читаєш і хочеш далі знати як там буде)). Раджу.
    Тепер хочу почитати "Покров" Люко Дашвар і треба напевно якийсь трилер))
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    І як? Радите до прочитання?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мені дуже сподобалась, прочитала за два вечори. Читається швидко і легко. Після Чака Паланіка, це якраз було те, що мені потрібно. Життєва історія про долю жінок ))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. In4a

    In4a Well-Known Member

    То раджу далі читати її книжки, я їх проковтнула одну за одною, такі легкі і цікаві) "Тайна моего мужа", "Что забыла Алиса", "Последняя любовь гипнотизера")
    А "Большая маленькая ложь" мені пішла найкраще, бо в цьому році син пішов в 1 клас і в школі побачила багато схожих екземплярів мам, які фігурують у книжці:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Ви мене зацікавили...після фентезі, містики хочеться чогось легшого на голову). Ця книжка продається в книгарнях? Онлайн?

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене електронна книга. Але, думаю, купити її не проблема
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 2
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @ChristinaSummer і я читала цю книгу, але в оригіналі. Мені сподобалась, але дуже інтригуючий і незвичний сюжет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Мене якраз ця інтрига найбільше мучить зараз. Правда часу не вистачає, щоб спокійно сісти насолодитись)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @ChristinaSummer так, так, це прям як роман детектив)але розвязка там шокуюча.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    "Коли подих стає повітрям" П. Каланіті. Іронія долі... Лікар і пацієнт в одному обличчі.
    Драматична книга... Можливо написана не ідеально, в деяких моментах кострубато. Але ж книгу писав чоловік, який прощався із життям, з дружиною, крихітною донечкою, з рідними... і навіть із свої покликанням.
    Життя до діагнозу і після.
    В ній багато міркувань про смерть і сенс життя. Про пріоритети і житті і шлях їх реалізацій. Пол був не просто лікарем. Він служив медицині і пацієнтам.
    Як не дивно, книга не тільки про смерть, але й про любов.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Продовжила ще трохи собі смак свята, прочитала збірку "Львів. Смаколики. Різдво" Надзвичайно чуттєві і душевні розповіді. Саме те що треба для розгрузки голови.