Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Підвисла на книжці

    images.jpg
    Пояснює багато чого про те, як ми звикли жити і діяти
    Намагаюся втілити це у своє життя :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    почала нову книжку Дена Брауна "Походження". як завжди, інтрига з перших сторінок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    прочитала "Очаровательный кишечник" і "Что скрывает кожа".
    Дуже рекомендую, особливо першу. Доктор медицини розказує простою мовою відкриття останніх років щодо системи травлення, а також певні базові знання. Книжка сподобається тим, хто праген жити здорово і натурально. Є один цікавий момент про Педагогічне догодовування.
    Про шкіру читається важче і написана трохи закрученіше, але теж предостатньо цікавої і нової (для мене особисто) інформації.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Almariel, я теж закачала "Очаровательный кишечник", але тільки почала читати.
     
  5. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата чи має хтось почитати Кіосакі Бідний тато Багатий тато? Буду вдячна якщо хтось кине посилання або позичить почитати.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  6. diankaUA

    diankaUA New Member

    Дж. Мойєс "До зустрічі з тобою". Раджу прочитати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Прочитала "Гора між нами" . Мені сподобалася, були місця затягнуті, а загалом дуже емоційна книжка, кінцівка порадувала, тому раджу!
    Хто може щось сказати про "Щиголь", бо відгуки досить різні?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а ви інші твори автора читали? як на мене, то у них у всіх якась така певно недосказанність в сюжеті. Не знаю, як то точніше пояснити. Але тим не менше всі романи її мені добре пішли. "Щиголь" я би назвала найкласичнішим з них. Хороший роман, не так щоб аж дуже зачепив, але і байдужою не залишив
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дякую за відгук! якраз скачала на читалку.
    щодо нового роману Д.Брауна "Походження"- цікаво, але на так як "Код ..." чи навіть "Інферно". мені бракнуло якраз тих розгадувань головоломок, логічних(і недуже) ланцюжків, інтриги. хоча і дізналася дещо нове про релігії, мистецтво, технології. 8 з 10ти
     
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ні, не читала жодного ще. Дякую за відгук, спробую. Зараз почала читати дуже дивну для себе книгу про кишківник, але досить цікаво)
     
  11. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А я б знизила оцінку до 5 з 10... Перші чотири книги Дена Брауна- просто неймовірно цікаві, а чим дальше , тим гірше. І кожного разу я надіюсь, що буде такий же шедевр як "Код.." , і кожного разу мене чекає розчарування. Дуже просто і примітивно. Всю книгу нарощували напругу, а кінець вийшов такий собі, слабенький.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Demetra в мене так з Кінгом було. Після його Темної вежі, Зеленої милі, Втечі із Шоушенка все ніяке. Так, деякі книги нічого так, але не рівня отим старим книгам.
    --- дописи об"єднано, 25 Січень 2018 ---
    А мене зараз потягнуло на підліткове фентезі. Ух! Кльово )))) Читаю нон-стоп.
    завантаження.jpeg
     
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я з Кінга прочитала лише Мізері(то теж ще з тих давніх його книг). Просто ВАУ! А більше нічого не йде і все тут. Не розумію я його популярності на сьогоднішній день.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Matvijko сьогодні бачила на книжковій барахолці у ФБ. Якщо ще актуально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дякую, знайшла електронну версію.
     
  17. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Відкрила для себе у новому році Регіну Бретт - "Бог ніколи не моргає: 50 уроків, які змінять твоє життя". Дуже подобається. Для мене - одна з настільних книг. Розставляє все по поличках і надихає.
    Приведу невеликий уривок:

    "Урок 5. Виплачуйте заборгованість за кредитною карткою щомісяця.
    Щоб позбутися боргів, необхідно змінити своє мислення і свою поведінку. І пам"ятати, що все починається з малого. Спершу слід розмежувати свої потреби і бажання.
    Мені розповідали про жінку, яка заощаджувала кожен цент, щоб зібрати 10 тисяч доларів на навчання сина. Інша жінка відкладала 10% усіх своїх доходів, навіть із грошей, які їй дарували на Різдво й день народження. Хоча вона заробляла всього 5800 доларів на рік, їй вдалося наскладати 400 доларів, щоб придбати меблі для спальні. А ще одна жінка кинула палити і за дев"ять років заощадила достатньо, щоб купити систему центрального кондиціонування, нову пічку і нові килими. Вона економила всього 100 доларів на місяць, а раніше ці гроші розчинялись як дим. А ще хтось відкладав щотижня 10 доларів на різдвяні подарунки й економив на покупках у супермаркеті, використовуючи купони зі знижкою.
    Я також чула про жінку, яка у своїй вітальні поставила велику скляну посудину з наліпкою "Відпустка на морі". Коли діти просили в неї гроші на морозиво чи цукерки, вона казала їм, що у них є вибір - купити солодощі або поїхати на море. У такий спосіб до початку відпустки вони назбирали половину вартості їхнього відпочинку. І діти навчилися робити правильний вибір. Ці діти більш ощадливі, ніж ми з чоловіком.
    Щоб жити в достатку, не обов"язково виграти гроші в лотерею, знайти багатого чоловіка чи грошовиту дружину або отримати підвищення. Для цього вам потрібно поміняти своє мислення і погляди на життя. Річ у тому, що дуже часто те, чого ми хочемо, нам зовсім не потрібне, а іноді це навіть не те, чого ми хочемо насправді. Слід лише зробити правильний вибір, за який ви потім самі собі подякуєте".
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Придбала ось такі дві книжечки і почала читати Мелодія кави в тональності сподівань, книга яка легко читається.
    26908015_1798440406895377_9009600161469724718_n.jpg
     
  19. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дочитала "Ловець повітряних зміїв" Госсейні Халед. Можливо, хтось хотів би почитати, можу обмінятися.
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Почала читати "Гніздо". Незле, легкий роман для жіночого читання. Поки десь половину прочитала. Легко читається, дуже "світський".
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1