Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Чи хтось читав "До біса почуття." Майкла Баннета? Вартує її купувати чи так, викинуті гроші?
     
  2. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Дочитала 'Ґудзик' Роздобудько. Це вражаючий сюжет, цікава історія, хочу продовження... І не повірите, а воно є.
    Читається легко, просто і для душі. 500_30.jpg
    Рекомендую вам.
     
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Продовження для мене стало суцільним розчаруванням...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    @Demetra
    Капець!! Я собі вже електронно скачала.
    Спробую завтра почитати.
    Дякую за відгук.
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Вибачте, не хотіла псувати вам процес читання. Ви обов'язково спробуйте! Мені вже цікаво почути вашу думку.
    Просто для мене це було справжнє розчарування після першої частини і я не можу забути цього провалу автора.
     
  6. Shashynichka

    Shashynichka Well-Known Member

    Прочитала Дару Корній "Щоденник Мавки". Легко читається, цікава магічна історія кохання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Shashynichka

    Shashynichka Well-Known Member

    Дівчатка, а порадьте хорошу книгу про виховання діток..
     
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Пам"ятаєте , я таке просила?) І тут мені потрапляє на очі нова книга Сари Джио - Серед тисяч облич! От від неї я чекала і любові, і цікавої історії! Ой, Саро, що ж ти зі мною робиш?! Як можна так ... розчаровувати??? Книга просто жахливо нудна і нелогічна(для мене). Перші її чотири книги просто поглинули мене з головою, а вже ось друга книга яка мене просто збурює! Бо не розумію, як можна було писати так добре, а потім видавати якийсь відстій. Я зла на себе , що продовжувала читати і надіялася, що можливо в другій частині станеться чудо! А вийшов пшик і даремно потрачений час.
    Прочитала. Цікаво. Багато психологічних прийомів закручено в художній текст, місцями це надто помітно. Мені таке подобається, бо я важко сприймаю суху психологічну літературу.
    Хочу чогось різдвяного, і сучасного, і цікавого, так-так - і любовного:girl_blush2:. Хто знає таке, дайте рекомендацію:girl_in_love:.
    Пишіть, хто що читає цікавенького довгими зимовими вечорами:beach:?
     
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    якщо чогось такого, то напевно треба шось із Джоджо Мойес читати:) чи ти її всі вже романи перечитала?)
    я зараз читаю "Прислуга" Стокетт. Хоч то не зовсім любовне і різдвяне, але цікаве, і трохи любові таки є:) але більше про важливі, серйозні речі, нелегке життя темношкірих жінок-служниць, їхні історії, переживання і різні долі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Не всі:girl_wink:, кілька перших. А що порадиш?
    Вже давно ходжу навколо цієї книги, треба мабуть взятися за неї.
    А я зараз читаю дуже-дуже цікаву книгу "Моя нечестивая жизнь" Кейт Мэннинг. (Чи то після Джио мені все буде цікаве:girl_crazy:) . Якось підсвідомо до неї потягнуло, хоча не знаю чи радити читати вагітним жінкам ... Бо книга про акушерство, і є не надто приємні описи різних медичних процедур. Цікаво читати про розвиток і ставлення до акушерства в 19 столітті. В основу книги лягла історія життя і роботи реальної акушерки. Хоч книга не про сучасність, проте легко читається. Я як її читаю, то ніби серіал дивлюся. Я люблю такий стиль написання, ніби занурюєшся в книгу. Хоч багато чого в цій книзі викликає в мене обурення, наштовхує на роздуми, інколи вражає, а часом і жахає... Я б її рекомендувала до прочитання.
     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я теж тільки 3 чи 4 романи Мойес читала,але думаю,що в неї всі в такому стилі,що коли хочеться романтики, поплакати, і порадіти - то саме то:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ой, я люблю Сару і навіть не знала, що вже є нова книга.Але мені здається, що вона вже почала писати в тираж, ну бо видавництво потребує нову книгу, вона заробітку, от і штампує. Бо мені і її остання з прочитаних "Тиші слова кохання" теж так собі, не могла за кілька тижнів згадати, про що вона була.
    А я, щоб відволіктися. прочитала три частини "Таймлесс". Дуже задоволена, так легко читалося і так казково. Нагадало мені захоплення "Сутінками" і хочеться ще чогось подібного!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Довго думала в яку теми написати, але таки вирішила поділитися враженням тут. Книгу купувала для сина 10 років, але спершу вирішала прочитати сама. Вчора читала до 1:30, а потім ще дві години безсоння. Книга ніби дитяча, але одночасно така доросла.
    Так, книга вразила і відчуття неможливо передати.
    divo-230x320.png
    Дуже світла, добра історія про звичайного хлопчика з незвичайним обличчям. Тема дуже серйозна і важка, а розказано так просто, по-життєвому, десь навіть з гумором. Ніякого надмірного драматизму. Хоча серце іноді щеміло і сльози пару раз навернулися на очі.
    Віра в диво потрібна для кожного з нас!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. gromnatalia

    gromnatalia Member

    Зараз читаю Стратегії геніїв.
    [​IMG]
    Думала такі книжки не для мене, але не можу відірватись) Дуже цікаві історії, особливо стосовно випуску IPhone)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 3
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Іґнацій Карпович "Сонька"
    Є такі книги, які хочеш швидко прочитати і забути. 174 сторінки, а скільки емоцій викликала.
    Не знаю, як описати книгу. Вона така проста, але така життєва. Скільки скалічених життів війною. Власне жіночих.
    Як це покохати "фріца"? Щиро і парко.
    Як терпіти знущання батька?
    Прожити все життя на самоті і тільки перед смертю вилити душу зовсім чужій людині.
    Один момент, який мене трохи в книзі трохи засмутив . Лінія Бог-людина-війна. Послідовність може бути різною. Але ото якесь нетерпіння до "попів" було на сторінках. Чогось цю лінію я не зрозуміла до кінця.
    Але книга зачепила.
    .
     
    Останнє редагування: 29 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Прочитала «щасливі люди читають книги і п’ють каву». На одному подиху і за один день. Легко пішла мені ця книжка. Але кінець трохи розчарував, хоч і оптимістичний. Все ж я чекала більшої конкретики. Бо в принципі історія важка, моментами сльози виступали.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Це ж треба...Закінчити рік такою поганою книгою (((
    Рут Хоган "Хранитель забутий речей. Якась така фальшива... Найгірша прочитана книги 2017 року.

    Ну і традиційно маленький читальний підсумок. Мій щоденник читача каже, що прочитала я у 2017 34 книги. Менше, ніж планувала. Але зараз я стала досить перебірливою у виборі книг. І все підряд читати, як колись, вже не можу.
    Тішить, що знову повернулась до читання паперових книг. Цього року було придбано 24 книги для себе.
    Найкращі прочитані у 2017:
    1. Айн Ренд "Атлант розправив плечі"
    2. Ірен Немировськи "Французька сюїта"
    3. Максим Дупешко «Історія, варта цілого яблуневого саду»
    4. Р. Дж. Паласіо "Диво"

    Залишились недочитаними 2 книги.
    "Половина жовтого сонця" Нгозі Адічі Чімаманда та Пруса "Фараон" (причитала тільки 1 книгу). Обов'язкового їх дочитаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Д.Стіл «Чари». Одразу напишу - не шедевр. Але читається легко. Цікава, ненав’язлива історія про життя трьох сімей і що з цього вийшло. В принципі про буденні проблеми. І хепі-енд ))
     
  19. porIra

    porIra Well-Known Member

    Для мене швидше неочікуваний той енд. Вже є продовження. "Закохані в книжки не сплять на самоті" , не читала, та вже не терпиться. Мабуть цими вихідними прочитаю, але подумую ще раз пройтися першою частиною, я її читала аж рік тому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. shemely

    shemely Member

    @Demetra з Вашої поради проситала "Моя нечестивая жизнь" Супер, не могла відірватись, хоча роман не однозначний