Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Я думаю, по тій причині, що хвороба повноцінно не зрозвивається. І зі слизових відповідно нічого не виділяється також. Десь написано було, що антитіла IgG в невеликих кількостях виробляється вже на 2-3 день. Тому власне і рекомендується екстренна імунопрофілактика в разі контакту з хворим на кір у перші 72 години. Імунітет досить швидко виробляє антитіла до цього ослабленного вірусу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

  4. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Ні це контрабанда.
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Але десь її збували?
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    На ФБ читала точно про Одесу і, здається, про Чернівці
    Один випадок - купляли під замовлення в аптеці, інший- приватна клініка
     
  7. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Цього не знаю, але читала на фб і вже не знайду. Писали в коментах, що типу сама Галаксо Сміт Кляйн поскаржилась, от її і відкликали.
     
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ну так вони завжди шукають інші причини, лиш би не визнавати прямого зв'язку між смертю і вакцинуванням.
    В статті (за вище вказаним посиланням) є копія Розпорядження Держлікслужби від 28.02.2018 р. № 1799-1.1.1/4.0/17-18 про тимчасову заборону реалізації та застосування медичного імунобіологічного препарату ВАКЦИНА БЦЖ, ЛІОФІЛІЗОВАНА/BCG VACCINE FREEZE-DRIED, виробництва BB-NCIPD Ltd., Болгарія, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, винесеного на підставі надходження від Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумський області карти-повідомлення КЗ «Білопільська ЦРЛ» (форма № 137/о) від 25.02.2018 про випадок несприятливої події після імунізації (летальний випадок) при застосуванні медичного імунобіологічного препарату ВАКЦИНА БЦЖ, ЛІОФІЛІЗОВАНА/BCG VACCINE FREEZE-DRIED.
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А що саме спричинило летальний випадок? Про вакцину я зрозуміла. ну але якась фізіологічна причина мала бути. Анаф. шок, алергічна реакція чи щось інше. Бо про це нічого не сказано.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В сюжеті в новинах патологоанатом лише сказав, що легені просто згоріли. Причину ще встановлюють.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    А першу вакцину Інфанрікс куди колять??? (якщо це дурне питання, то вибачайте недосвідчену маму))))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    В ногу нижче бедра, там є добре розвинута м'язова система і вакцина добре розходиться по кровообігу. І всі наступні АКДП чи АКП туди ж.
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Порадьте з власного досвіду, будь ласка. Лікар дуже наполягає на вакцинуванні проти ротавірусу, оскільки дітки часто хворіють, і важко переносять. Чи дійсно є потреба у цій вакцині? Чи це вакцина «а-ля від грипу»?
     
  16. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Лікар напевно є прихильником Комаровського, який останнім часом активно розказує, що вакцинація від ротавірусу - це маст хев в наш час:girl_crazy:
    Я не медик, але виходячи з природи ротавірусу, для себе не бачу сенсу вакцинувати від нього дитину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Fantazy

    Fantazy Member

    Дітки дійсно важко переносять першу зустріч з ротавірусом, в нас був у рік і без лікарні не обійшлись. Тому тут вирішувати вам, вибирати одне зло з двох. Якщо не маєте старших, не плануєте ніяких поїздок, не ходите в гості, де є маленькі діти, то може і не варто робити.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну вірус який проходить з діареєю. Є ще кілька, не тільки ротавірус, який буде таке давати. Та і при простому вірусі чи застуді не настільки сильно, але є і діарея і рвота може бути. Сенс? Все одно треба поїтипоїтипоїти. Допоки на гв, взагалі набагато легше. Та і підхопити його дитина в немовлячому віці..ну тяжко мені здається. Це ж при штучному харчуванні в сумішах часто як не одне то друге знаходять, хоча гірше з того всього це поїльники, які неможливо нормально помити, і там плодиться всьо що хоч.
    Дитину до року як не пускати в пісочницю їсти чужі какашкопісюшки, і рблизувати чужих дітей, то буде ок. А після року не так страшно всьо виглядає.

    Ну і ротавірус - не кір. Хворіти можна все життя.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мені здається що так. Ми мали двічі (різні :) ) коли був менший на ГВ взагалі без проблем відпоївся грудьми. Ну вирвав кілька разів (коли то вперше - виглядає страшно, але загалом зовсім не смертельно :) ), ну понос трохи мав, але нічого АЖ такого. Головне в ротавірусах - добре відпоювати, бо вони халепу приносять власне від зневоднення організму при рвоті і діареї (і капають в інфекційній з тої ж причини зазвичай - бо батьки і діти не справилися самостійно зі зневодненням). Більшість дітей ті ротавіруси досить спокійненько переносить вдома, але навіть якщо попадете в той мінімальний відсоток коли доведеться кілька днів в лікарні полежати - знову ж, чогось страшного я в тому не бачу (бо то не правець і не всякі інші дійсно небезпечні і страшні хвороби). Мені особисто набагато страшніше було б колоти незнати що, ніж пережити той дитячий ротавірус.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Ми не робили, але зараз оглядаючись назад, я би зробила, просто тоді ця вакцина не була ще доступна як зараз. Старша хворіла двічі. Одного разу коли їй було рік і 7. І ми перехворіли майже усі мала, я, і моя мама і свекруха - плюс я була тоді вагітна (звісно не факт що ротавірус, але дуже схоже було, і це була версія педіатра і лікаря, який оглядав мене). Другий раз (а таке може бути, бо штамів є багато), коли меншій було два тижні. Це жесть. Дуже боялась за маленьку. Ну і ще великий плюс цієї вакцини, що вона оральна. Це чисто моя точка зору - але для чого хворіти, якщо можна привитись і не хворіти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1