Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Мабуть, термін дії вакцини закінчується...
    От завтра напарниця біжить двом синам робити щеплення. Один вакцинований, інший - ні по алергічних реакціях. Але каже, що кір страшніший, ніж якась алергія.
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    От, ще цікаво, ті, що щеплені на папері, чим керуються батьки? Перевага лише в тому, що от в разі ситуації, в них все типу ґуд, жодних незручностей?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Щось не зрозуміла змісту....Щеплені і зараз хворіють, можливість не виключається, чи про який щеплених йде мова? Чи ви думаєте, що можлива така ситуація, що реально не допустять в садочки/школи всіх реально не щеплених дітей? На мою думку, це не можливо і не правильно.
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2018 ---
    Не знаю, не перевіряла, ми зробили ще до цього спалаху. Але зараз під процедурними кабінетами реально черги...
     
    • Креативно Креативно x 1
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Йдеться про тих, хто купив довідку про щеплення. Дитина має щеплення тіко на папері.
    Але ж до школи пустять )))
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так, перевага. От я тим і керуюся, коли пишу, що планую таки намалювати ті записи. Бо коли мої діти реально захворіли на кашлюк, яким при кампаніях за щеплення лякають знааачно більше, ніж кором, то всі лікарі зробили "а я в доміку" і їм до д..пи було здоров'я моїх дітей і тих дітей, яких мої мабуть заразили. Їм головне гарненькі карточки. І коли дитині в 3 пополудні ставлять "фарингіт", в 11 вечора вона вже рве від кашлю, а зранку приходять результати аналізів, які мама сама має здогадатися здати, і показуюють картину кашлюка - яка мені перевага від "чистої" карточки? Мені і далі пропонують робити комплексне АКДС, а на мої зауваження, що кашлюк в них вже був, тільки кліпання очима і "ну ж ніде не написано". Ну то ок, хай вам буде все написано. Мені здоров'я моїх дітей і їх право на освіту важливіше, ніж якась примарна боротьба за справедливість в карточках. Це не та країна, де доцільно доказувати такі речі.
    Писи: і то я не є противних щеплень. Це я просто хочу, щоб порядок був двосторонній, а не лише з моєї сторони.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Від цієї категорії щеплених "страждають" обидва табори:girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Я думаю, що до нас просто завезли забагато вакцини, в якої десь зовсім закінчується термін придатності. то по-перше. По-друге, мені здається, що цей спалах створили штучно, просто запустили вірус. А по-третє, навіть впевнена, що зараз гуляє вже якийсь мутований вірус і наявне щеплення тут нічим не допоможе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Haidee я також не є противником але з декотрих пір прийняла рішення -не щепити дитину. Пишу відмови(тож ми перші підпадаємо під заборону). Але, якщо мою дитину будуть отак щемити ,то абсолютно солідарна з Вами- в майбутньому малюватиму ті щеплення.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я вам розкажу таке: ми всі щеплення робили в Чорнобильській і все записано в таку оранжеву книжечку, хто робить, знає. В нашу поліклініку не зверталися, нас туди ніхто і не кликав. Перед школою робили довідку в школу і взяли в кабінеті картку щеплень. Що там було!....написали все що хотіли. В нас були написані всі щеплення, просто не тими вакцинами і не по тому графіку, що ми робили. І платити не треба)))
    То наша дільнича при мені порвала цю картку і заповнила з нашої реальної.
    Цирк!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Так і я про те ж.
    лінія найменшого спротиву. Ніяких поновлень з комісіями щопівроку. Ніякої мозкограйки і "витверезвляючих розмов"
    на декого реально тиснуть, є і таке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    І ще про кашлюк. В мене старший відхворів, але ні один лікар нам того діагнозу поставити так і не захотів. Коли вже дві ночі підряд були страшні приступи кашлю з рвотою, то я просто взяла ситуацію в свої руки. То лиш починався другий тиждень хвороби. Я вичитала пів інтернету інфи, відразу дала сильний антибіотик, щоб ситуація не погіршувалась. Потім ще їздили вдосвіта в конюшню декілька разів. Ну наш кашлюк тривав десь в загальному місяць часу, так виглядає , що була легка форма. Але ж запису ніде нема і дільнича мені доказує, що то був не кашлюк, бо ми зашвидко вилікувались ( дитина не щеплена)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мене просто зачепило тоді сильно. Я досі думаю, а якби я послухала тоді лікарку з поліклініки? А якби я дала ті відхаркуючі? В старшої (алергічної) дитини наступного дня в лікарні діагнозу був "кашлюк, ускладнення у вигляді обструктивного бронхіту". Ий категорично тоді було протипоказано відхаркуючі без комплексного лікування. А якби на моєму місці була не така мракобісна мама, яка просто довіриться лікарю? Прочитала, що пневмонія - друга причина дитячої смертності в Україні дітей до 5 років. Ні, ми тоді дуже легко вибралися і просто собі кашляли ще 5 місяців після піку, але то просто я знала, що робити. А якби не знала?
    І то ж біда страшна, бо щепленим діагноз не ставлять, нещепленим не ставлять, який тоді зміст з ними домовлятися?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ви це серйозно? Шапочки з фольги не маєте? Це типовий циклічний підйом захворюваність в 5-6 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    IgG я дивилась ніби 170 було. 320 грн то IgM (які у гострому періоді хвороби)
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Знаєте, хай йдуть під три перделі. Я взяла на себе таку відповідальність і я буду відповідати, най забороняють, скільки влізе.Але думаю, їм таки то вилізе.
    І на рахунок писанини в картку: якщо дитина захворіє, то вони таки запишуть правду, інакше буде зле.
    пи.си. краснуху нам записали

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ну не факт шо вона не права. місяць для кашлюка то справді шось дуже мало. а кашель з рвотою - не обов"язково кашлюк. в багатьох дітей є рвотний рефлекс при кашлі. В мого племінніка часто буває. і сам кашель в нього дуже сильний. Така особливість організму чи шо. Ну або він кожні кілька місяців хворіє на кашлюк)
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    так ніби теж не щеплять в 1 міс. аж в 3міс.
    по-моєму,до пів року будь-яка інфекційна вороба це стаціонар. але найгірше, що тоді їх так не дуже нагло роблять
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мій рве досих пір. Вже не так, як раніше але є).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в дорослих теж так може бути? це було одноразова хвороба з таким кашлем. і це не просто такий кашель було, він мав ще один звук, але до такго зовсім репризу не дотягувало. тому я і не думала про коклюш.
     
  20. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Пів року перед тим, моя племінниця захворіла . Декілька тижнів її лікували від бронхіту а виявився кашлюк. Я чула той нетиповий кашель і знаю про що говорю