Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    та чому не пишуть. Мені фейсбук щодня приносить якість пости-інфографіки як розпізнати. Правда як лікувати справді мало інфи. Навіть більше...Чомусь є поширений пост про те, що після контакту з хворим на кір, одразу треба бігти в полі ставити вакцину. Або якщо пройшло пару днів - то імуноглобулін.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    моя версія - відволікалки.
    От зараз заборонити відвідувати освітні заклади нещепленим дітям - і батьки почнуть гризтись, або принаймні ходити злі. Я буду нереально зла на тих, хто купив собі записи і не має проблем і псує статистику. Тим часом як на чесних нещеплених повішають всі смертні гріхи.
    І війна, інфляція і безробіття відступлять на другий план в тій гризні. От і країна зайнята
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  3. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Дівчата, а де у Львові можна здати на антитіла до кору?
     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

     
  5. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    в сінево точно, але думаю, що то робить кожна лабораторія. ціни десь до 350 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Якби таки надумалися і зробили, напишіть тут чи мені в пп що там і скільки. Мої старші 7 місяців кашляли, "неофіційно" їм то поставити кашлюк, але писати в картку ніхто нічого не хоче, бо, за словами лікарки, "за аналізом крові і характером кашлю неможливо визначити, чи це кашлюк".
     
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Дякую за відповідь! :)
    Якраз обдзвонила тільки що лабораторії. Сінево дійсно робить. А от Медіс і Ескулаб, нажаль, ні. ЗА решті ще не знаю.
    Ціна 160 грн плюс 30 грн за забір (це ж має бути IgG? Бо IgM коштує 280 грн плюс забір)
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2018
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Щойно з садочку, вже попередили, нема щеплення від кору- не водити. Але я не розумію, що то змінить і чи дійсно, мають на таке право. Як правильно себе поводити? Ну і скільки часу не водити, 1 т., 1 міс., більше?
     
  9. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Коли моя старша мала кашлюк (десь 2010 рік, до речі, щеплена), їй ніхто не ставив навіть діагноза кашлюк (в поліклініці). Говорили: "Вона щеплена, значить, це не кашлюк. Значить, так довго затягнувся бронхіт". Аж поки ми не пішли до приватного лікаря (знайомого), який відразу сказав, що це кашлюк, але діагноза ніхто і не поставить в карточку.
    А коли хлопці мої мали мононуклеоз і офіційно підтверджено було аналізами (перездавали кілька разів), мені дільнича вперто діагноза такого не ставила ще й прописала аугментин, який при мононуклеозі протипоказаний, зате в Чорнобильській відразу сказали що це і прописали лікування. Потім вже дільнича сказала, що так, це був мононуклеоз, але писати в карточку ми не будемо. Та нам навіть вітрянку не записали.
    Їм потрібна "правильна" статистика :) На яку потім дуже люблять посилатися.
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2018 ---
    Я так пригадую, що кір був в Одесі, наприклад, ще літом (а, може, і з весни). Тобто, все тягнеться вже пів року точно.
    Це якісь дивні накази.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Тепер якщо "правильним" на-папері-щепленим дозволять ходити до школи, а "неправильним" мракобісам з середньовічної європи з офіційними відмовами скажуть "запірєцца вдома разом з такими ж зі свинками, корами і кашлюками", я буду сильно зла. Цікаво, дійде в когось до суду, чи на той маразм швидко мине.
    Взагалі я не люблю страшно тих липових довідок, але раз така ситуація, то після спаду паніки понамальовую всім трьом щеплення на 20 років вперед. Включно з грипом і вітрянкою:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    наче можна ..
     
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не хочу нагнітати обстановку, просто інформація для того, щоб знати. Моя похресниця померла в 2008 р., після ускладнення від кору. Їй було 1,5 міс. Висипка була десь 3 дні, темп. не значна, кашель, почалась задишка. Висипку списали на алергію. Вони з району, дільнича не ставила такого діагнозу, як кір. Потім, я так пам'ятаю, пневмонія, два рази по дорозі до Львова, реанімували, вже в лікарні не спасли, сказали, що пізно привезли.
    Можливо, є в розповіді якісь неточності, всього не пам'ятаю, зараз цю тему не піднімаємо.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  13. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Так страшно(((
    Але таким маленьким всеодно щеплення від кору не роблять. Чи я щось плутаю?
     
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    От реально, що робити тим, хто чесно відмовився від щеплення і не планує їх робити чи купувати довідки? Їм держава дасть лікарняний чи відпустку ? Куди подіти дітей, якщо їх не приймуть в садок та школу? Абсурд повний.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

     
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Та ніхто не каже, що кір не дає укладення. Дає. Є групи ризику, де кір справді становлять загрозу життю.
    От ми в лікарні були з вітрянкою, то 1 місячне немовля госпіталізували. Кажуть, що таких мацьом 100% ложать під нагляд.
    Але чого саме зараз такий шорох з кором? Хіба не було його раніше? Був, але ж вакцин не було, то сидіти тихо, як миші.
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дівчата, вибачте, я все сплутала. Це був кашлюк... @Dominika нагадала, дякую.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не те слово абсурд. Щойно балакала з мамою, дитина якої має всі щеплення, вона так само хвилюється, як і я(мама не щепленої дитини). То, може таки доцільно було б вже тоді який карантин зробити для всіх. Хоча, цікаво, що казатимуть мудреці можновладні, коли ті "щеплені" похворіють(не дай Боже але ж вірогідність).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  20. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    не знаю, в нашій поліклініці КПК завжди є. Але ажіотаж навколо цього кору дійсно виглядає штучно роздутим.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1