Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Merry

    Merry Well-Known Member

  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в Києві кір.. в фб пишуть


     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у Львові, Одесі, Франківську, Тернополі, Ужгороді- теж. Але це не епідемія. Це циклічний спалах. Епідемією можна хіба вважати наразі "локально" ( наприклад, на "Фуджикурі" 36 працівників захворіли.Дорослих. Що є прикладом того, як дитячі інфекції "зміщуються" на дорослий вік). Ну і як і те,що половина хворих, які потрапляють на стаціонарне лікування ( тобто протікання важке)- щеплені.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Тут питання чи вони дійсно щеплені, чи лише на папері. В мене теж написано що я щеплена, але мама каже що перед переїздом дільнична пусту картку заповнила за один раз, одним чорнилом, і не факт що мені робили всі прививки які там вписані. Але хто тоді про це думав (
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ну те що я читала по києву. в лікарню попали щеплені і нещеплені діти.. жінка пише.що лікарі вперто не хочуть писати кір в поліклініках-пишуть алергія..
     
  6. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    От мені цікаво, чому? Чому щепленим не хочуть ставити діагноз "кір", так само, як діагноз "коклюш"?
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  8. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Але ж тоді ніляда не видно реальної картини і дії тих щеплень. І знрв у всьому винні нещеплені.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    а ще додає до роздумів і те, що дія вакцини 10 років ( плюс/мінус). Ревакцинацію дорослого населення роблять?- ні. Отже, дорослі мають більший ризик, так як переносять дитячі хвроби важко, а в змі паніка навколо дітей. Дивно, нє?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я хворіла на кір влітку в той рік, як Папа Іван Павло 2 був в Україні ( запам'яталося, бо не поїхала ...) в інфекційній палаті я одна була... Кололи антибіотиками, була дуже висока температура і нічого не могла ковтати + ще й КД почалися раніше....то звичайно була жесть....Де я того кору набралася вліті ...Здається днів 5 була в лікарні і то тільки тому, що вдома ніхто не пам'ятав чи хворів на кір...
    Я була щеплена від кору це 100%, бо мама дуже чемно і планово робила всі прививки.

    Надіслано від мого ImSmart C501, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    Чи дійде до нас теж заборона невакцинованим відвідувати навч.заклади...ось в чім питання. Чи всі невакциновані побіжать вакцинуватись? Поговоріть зі мною...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @silvia а де така заборона діє? Ви про Івано-Франківську та Тернопільську обл? Як на мене заборона тіко на папері. Знаю, що діти як ходили, так і ходять. Ніхто не біжить робити щеплення.
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    У ФБ батьки Києва фотографують листи-повідомлення, вручені по школах. На сайті Київ.держ.адмін.є інформація про запобіжні заходи (21 день т.зв.карантину для невакцинованих) і недопуск до навч.закладів.
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2018
  14. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Вікіпедія з Вами не згодна:
    Не знайша інфи про 10річні ревакцинації.
    + Завжди є % "привитих щасливчиків" яким неправильно ввели вакцину чи зберігали не так як треба і т.д.
     
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @silvia взагалі то, це незаконно, бо, за Конституцією дитина має право на освіту, якщо хтось подасть до суду, комусь прийдеться відповідати, а хтось таки за то візьметься. Тому, думаю, поки канікули, то страшать, а потім спустять на тормозах. Накрайняк, купити то щеплення можна. Ну це вже зоооовсім на крайній випадок.
    --- дописи об"єднано, 12 Січень 2018 ---
    Якщо Вікі користується статистичними даними, де кір називають алергією, то не впевнена, що такій інформаціі можна довіряти.
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    вакцина ефективна на 90 відсотків. але не на все життя.. якщо ревакцинація в 7 р- то ще плюс 10 р. десь так.
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Нет завалений статистикою ВООЗ і країн де не купуються довідки і не пишуть "алергія", але як кажуть - кожен вибирає інфу до смаку.
     
  18. maty

    maty Well-Known Member

    @silvia в мене менша теж невакцинована-робити не буду , купувати тим більше, але вже хотіла б почути пораду юриста-як діяти в разі заборони відвідувати школу. зрештою-будем вчитися вдома. але реально то так дратує та вся істерія щодо кору.
    Я хворіла в дитинстві. не знаю, чи була щеплена. В 8 років лежала в лікарні з жовтухою- в день виписки відчула , що мене морозить, але нікому не сказала-бо знала , що знов лишать в лікарні, [​IMG]. Там на поверсі через коридор лежали хворі з кором, багато. дорослі і діти- 1983 рік. Так от вдома піднялася температура 40 і ібільше, пам*ятаю я весь час лежала , але в цілому почувалася норм. Лікарка приходила , що призначила не знаю, в ті часи ліків особливих не було. Тобто щойно після жовтух я перехворіла тим кором, маючи ослаблений імунітет і ніяких важких ускладнень не було.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    дросле покоління не так просто раніше було "на папері" записати. Принаймні серед тих, кому зараз за 30 років. Питання в іншому: останнєпланове щеплення від кору робилося в 14 років. А антитіла "тримають" 7-10 років після щеплення.
    тому що у щеплених йде змазана картина по симптоматиці, яка не дає можливості спочатку точно встановити діагноз. А вже потім то не так і актуально.
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2018
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Це точно, прийшла медсестра серед уроку і повела весь клас на щеплення ніхто нічого не питав у батьків. Зробили всім та й по всьому. Але ж кір нікуди не дівся, і тоді теж був.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1