Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. kristina

    kristina Well-Known Member

    Маю питання
    Наважилась я на щеплення, 13 листопада зробили перше щеплення Інфанрікс Гекса, 13 грудня маємо зробити друге Інфанрікс Гекса, питання коли мало б бути трете ? я розумію що то індивідуальний графік, і то трете вже має бути без гепатиту ?
    Гепатит в роддомі не кололи
    Зараз нам 2 роки і 8 міс
     
  2. Fantazy

    Fantazy Member

    Гепатит колять 3 рази, а от гемофільна інфекція, яка міститься в гексі, після року колиться один раз, а не три, як до року. Тому навіть для другої вакцини вам більше підходить Інфантрікс іпв+гепатит. Уточніть в лікаря, не бачу сенсу колоти лишній компонент, хоча вони люблять казати, що то не страшно, а вирішувати вам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Маємо робити щеплення, дитині 1,9р. Педіатр запевняє, що сенсу в Інфанрікс Гекса немає, бо по віку нам ще підходить Гексаксим. Склад наче однаковий, різниця в виробнику, ціні. Порадьте, що краще? Можливо побічні дії в Інфанріксі легші? Старшій робили Інфанріксом Гекса, то без негативних наслідків все пройшло.
     
  4. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    А чому Гексаксим не колять після 2-х? Бо от моя знайома вколола малому в 2,11. Сказала, що десь виклали дослідження, що ніби можна.
     
  5. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Не знаю чому...(якщо склад однаковий).
    Нам сказали, що до 2,2р. можна колоти Гексаксим, після 2,2 р. Інфанрікс Гекса.
     
  6. kristina

    kristina Well-Known Member

    нам Возниця теж сказав що після 2 років тільки Інфанрікс Гекса
    Уточню, дякую, хоч напевно Інфанрікс іпв немає в наявності

    Взагалі читала давніші дописи форумлянки Сніжна, що біля 3 років вже імунна система більш зріла , стійкіша , вже видно чи дитина добре розвивається (тобто якщо є певні нюанси, то іх виявили до цього віку, і тоді не варто робити прививку щоб не запустити інші процеси, які негативно можуть вплинути на розвиток, якщо я не так зрозуміла, той хай мене поправлять
    Чесно я досі не можу в собі розібратись, чи правильно я роблю
     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2017
  7. shemely

    shemely Member

    Ми таки вкололи гексаксим у 2,3 роки.Ніби тьфу, без побічних наслідків, лист про те, що можна діткам старше 2 р викладала
    --- дописи об"єднано, 6 Грудень 2017 ---
    http://your-baby.com.ua/sites/default/files/pismo.png
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Як ви думаєте чи перенести щеплення коли в дитини запріла дупка під памперсом (сильно, аж ранки утворилися)? Вчасно завтикала переодягнути ((
     
  9. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    реакція на щеплення будь-яке може виникнути протягом 42 днів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    особисто я б не переносила
     
  11. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Question everything -читаю зараз оцього пана. Може, кому стане в нагоді.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Fantazy

    Fantazy Member

    Щось подібне читала в Коток «Безжальна імунізація». Завжди стоїш перед вибором: страшно робити і страшно не зробити. Настільки ця тему не вивчена і суперечлива, незважаючи на велику кількість років існування вакцин.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    власне. І якщо не приведи Господи, якась побічка, в життя собі не простиш. Я взяла собі тайм-аут до 3_х років. Я просто тупо боюсь робити щеплення. А ще мене лякають адьюванти у вакцинах. А ще ... і таких "а ще" безліч.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member



    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  15. Fantazy

    Fantazy Member

    Нам скоро 2 і теж поки без прививок. Але тут теж є своє АЛЕ, читала що в 3 роки у дитини виробляється вже свій сформований імунітет, і втручатися в який початком вакцинації може бути ще більш небезпечніше ніж до цього віку. Імунітет може дати збій, от і будь тут мудрим, і знову лотерея.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Весь час собі нагадую, що треба в якомусь авторитетному джерелі пошукати інфо. Бо власне мені теж з всього прочитаного запам'яталося, що якраз імунітет формується до 3х років і тому саме до цього віку не бажано втручатися. Нам 2.5 і теж наразі до 3х беру тайм-аут, а там буде видно.
     
  17. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Ох, дівчата, я також брала тайм-аут до трьох років. Зараз сину 4,5) час так швидко пролетів. Я так і не наважилась, продовжила тайм-аут.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Fantazy

    Fantazy Member

    А ви мабуть в садочок не ходите? Страшно без прививок в колектив пускати. В такому віці, ато й пізніше, я б зробила вибірково моно вакцини, але от біда, всі нормальні комплексом йдуть (наприклад коклюш вже можна не ставити, а Вакцина інфантрікс сама проста йде з ним). Є знайома що так і нічого не ставила, дітям близнюкам по 9 років, перед підлітковим віком хотіла паротит робити тільки, а його одного окремо нема.
     
  19. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Чому ж, ходимо, з 2,2 років. Хоч це для мене мінус, що так рано в садок відпустила. Але були певні обставини. За більш як два роки, діти в садку не хворіли тим, від чого колять вакцини. Окрім тої міфічної епідемії поліо, ніби ніяких страшних хворіб не було. Час від часу спалахує вітрянка. Мій поки не хворів. А так вірусняки постійно якісь. Я задумуюсь над дифтерією і правцем. Але без кашлюка, так як майже впевнена, що малий ним перехворів. До речі, до того як пішов в садок.
     
  20. Fantazy

    Fantazy Member

    теж так думала робити, але проблема що така вакцина тільки російська, імпортних без коклюшу нема