Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    вперше про неї чую, а вона є в продажу чи у наших поліклініках? Я до свого педіатра не можу додзвонитись, але знаю, що в нас була лише індійська
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ггг, знов залякують, певно, якусь партію нову чекають. Що значить не будуть пускати? Кому треба, той купить в крайньому разі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Хто шукав вакцину Інфанрікс Гекса. Ця вакцина була ще цього тижня у приватному кабінеті Гайдука. Вартість -1800 грн
     
  5. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Так держава переживає за людей, МОЗ закликають вакцинуватися, бо це грозить епідеміями.....аж смішно від того всього. І одночасно вакцин нема, роблять попит на продукцію з шаленими цінами....дурдом.... бояться втратити шалені прибутки...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  6. gladiolys

    gladiolys Member

    Зважуюсь на Бцж для сина, отже в пологовому не зробили, планую в полікліклініці. Я так розумію вона робиться тільки в держустановах, ну там в Веселці її не роблять наприклад? І якого виробника зараз бцж, бо колись була російська і данська по-моєму, а яка зараз?
    І чи не треба здавати якісь аналізи перед цією вакцинацією, нам 1тиждень, чи таким маленьким не здають, чи не маэ потреби?
    І ще мабуть саме дурне запитання бцж це жива вакцина, якщо щепити сина, а дочка в нас не маэ бцж, для неї це безпечно?
    Наперед вибачаюсь за ряд примітивних питань напевно, просто читаю читаю і якась каша в голові вже.

    І ще дочці 3 роки, не маємо жодного щеплення (хотіла бцж але коли народжувала його не було), зараз мене цікавить від дифтерії і правцю, яка вакцина нам підходить по віку?
     
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    так. тільки в держустановах.
    я не дуже прихильник повного обстеження перед щепленням, та й зараз педіатри не рекомендують зовсім аналізів, тільки огляд. але такій манюні можна аналіз крові зробити, бо то по старшій дитині вже краще видно здорова чи ні
     
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Прививка или знания: пустят ли детей без вакцинации от кори в школы и садики Одессы? | Новости Одессы
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так. лише в державних
    востаннє була польська
    безпечно
    вам педіатр має скласти індивідуальний графік. може зхастосовуватися при наявності один із видів Інфанріксу, Тетраксим, АКДП Біолік. З 4 років може Бустрікс застосовуватися
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Чому не можна Інфанрікс Гекса, Іра?
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    не знаю подробиць, так казала педіатр, що після двох гекса не можна і @сніжна теж тут про це писала, може вона пояснить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Virchuk а, ну то ще ж нема 2
     
  13. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Перебуваю в роздумах відносно щеплення АКДП. Донечці 6 місяців і це мало б бути перше щеплення. Порадьте будь ласка мами з досвідом чи варто робити дане щеплення? Якщо так- де це у Львові зробити буде найкраще? Наперед дякую :)
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ну хто вам порадить робити чи ны щеплення? це цілковито має бкти лише ваше особисте рішення стосовно вашої особистої дитини. Де робити- як вам краще. Можна як в державній поліклініці при наявності вакцини, так і в приватній. У Львові є достатньо варіантів і платних щеплень- Чорнобильська, Веселка, Параскеви, Медіакавер, приватний кабінет Гайдука...
    якщо у вас не було ще жодного щеплення - можна. То стосується вже ревакцинаціі
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А хтось робив щеплення від грипу і чи був результат? Сьогодні дивилась сюжет про цю вакцинацію. Цікаво було б почути реальні відгуки.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я колись про це вже тут писала. два роки поспіль вакцинувалися обидвоє з чоловіком . перший раз- нічого (але в той рік і епідемії не було), на наступний рік- зачепило обох по повній.після того не вакцинуємося.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    знайома котрогось року робила- казала, що чуть капці не відкинула..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Маю схожий приклад- після вакцинації людина ледь відпчихалась.(вакцинувалась за кордоном правда)

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. jylanda

    jylanda занууууда

    Я не робила, але коліжанка після вакцини ледь вичухалася, казала, що такого грипу ще не мала. Тут вакцину дуже рекомендують старшим людям, сусідка робить, то не хворіє, мабуть від організму залежить і від того де людина буває на час епідемії.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    сама вакцинація не має як такої побічки ( хіба індивідуальна непереносимість). Але після щеплення десь тиждень може реально спостерігатися щось таке, як легенька віруска. Що ніби є свідченням того, що вакцина якраз добре діє. А на практиці потім в результаті все-рівно- як має бути, то буде. Як ні- то ні. Тобто шансів- що з нею, що без неї. Пощастить-не пощастить :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1