Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. LadyEva

    LadyEva Member

    Складно це все...в Італії зараз не можна відвідувати садочок без щеплень. В якщо не щеплена дитина відвідує школу, батьки мають платити штраф. Я зробила по- українськи. Тобто діти згідно документів щеплені. Занесла я то все. Але легше мені з того не стало. Раніше до втрати свідомості боялась щеплювати їх, а тепер боюсь правцю, зважаючи скільки дітей захворіли на протязі цього літа в Україні. Коли мали рішення не щеплювати, шукала підтвердження про їх шкідливість , а тепер коли вже справа зроблена знаходжу багато інформації про їх доцільність, а у випадку правця- необхідність. Кожен вірить в те, що хоче вірити і шукає виправдань своїм рішенням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. gladiolys

    gladiolys Member

    А бцж зараз якого виробника? І для чого вітамін К? Просто ще три роки назад його не кололи.
     
  3. sherry

    sherry Well-Known Member

    @LadyEva і я про це думаю, але... дитина алергік.... І скільки випадків правцю було в минулих роках, але нас не повідомляли?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
  5. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Нам 4 роки тому кололи...
     
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Казали, що болгарська вакцина. Її вже рік колять
    Вітамін к три роки тому кололи, можливо просто не повідомляли. Бо мені сказали, що вкололи вже після того
     
  7. LadyEva

    LadyEva Member

     
  8. sherry

    sherry Well-Known Member

    @LadyEva на думку медиків моя також була здорова, аж поки не здали алергопроби, а там шалена алергія на курячий білок.
    Одна лікарка радила прививати в стаціонарі і під боком щоб була реанімація :girl_crazy:
    До мала ларингоспазми і атопічний дерматит.
     
    Останнє редагування: 7 Вересень 2017
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @sherry цікаво чи та лікарка свою дитину так би вакцинувала. Чи то тільки така мудра коли про чужу дитину йдеться...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    старша з 2013 року, їй точно не кололи вітамін К,правда я в Рівному народжувала, і без мого відома нічого не вводили,просто фізично не могли,дитина весь час була біля мене
     
  11. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Молодший також 2013... Але до мене в палату прийшла медсестра, пояснила для чого то робиться, i вже тодi вколола...
     
  12. LadyEva

    LadyEva Member

    Sherry у вашому випадку ви маєте рацію. Тут в анкеті перед проведенням щеплення є пункт, в якому записується чи дитина має алергію на курячий білок. Я таких аналізів не робила.
    --- дописи об"єднано, 8 Вересень 2017 ---
    Кажуть, до трьох років алергопроби не інформативні. Йому 3 буде в жовтні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. sherry

    sherry Well-Known Member

    @LadyEva ось і я про те, що до 3-х років я алергопроби і не здавала. А як би вакцинувала? Більшість щеплень роблять до 3-х років, щоб тоді було?
    --- дописи об"єднано, 8 Вересень 2017 ---
    Про кашлюк так само можуть писати скільки за день дітей хворих, не немовлят, а дітей які мали щеплення, але вони цього не пишуть...
    Про БЦЖ яке вже також мало помагає, бо туберкульоз мутує...
    Про СПІД, якого зараз більше ніж туберкульозу....
    Лякати можна всім, нам просто всього не говорять, не пишуть... тому боятись всього також не можна
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Veselivka

    Veselivka Member

    Форумляночки, чи хтось вже цікавився вакцинами від грипу. Хотіла б цього року зробити своім трьом діткам, бо як почнуть носити зі школи і садка... Може, хтось поділиться минулорічним досвідом використання тих вакцин
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Як вам новина?

    У трьох областях дітей без щеплень від кору не пускатимуть до дитсадків і шкіл
    Особливо тішить фраза
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Останнє редагування: 29 Вересень 2017
  17. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    з урахуванням того,що вакцини нема, цікаво як то має виглядати. Можливо у великих містах і є, а в нас анприклад закінчилась за тиждень до року доці і лікар каже невідомо коли буде
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Маю таке питання, чоловік таки вмовив зробити дитині АКДС, сину 1 рік і 10 міс, маємо з щеплень кпк і бцж.
    акдс ще не робили жодної, з чого нам починати? Знаю, що гекса нам наче вже не можна.
    Ще чула думку деяких педіатрів, що краще цільнокомпонентну, але я боюсь тих реакцій, які вона дає, чи все ж краще купити і колоти в приватній не цільнокомпонентну?
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так.цільнокомпонентна дає кращий захист. Усе наше покоління,зрештою, як і покоління ще мого малого, вакцинрване власне цільнокомпонентною Харіквською Біоліківською. Реакції вона може давати в основному на нервову систему.Так як і коклюшна паличка у "природньому" вигляді зачіпає нервові рецептори. Тому цільноклітинна вакцина не рекомендована дітям із неврологією в анамнезі. Інактивована вакцина дає слабший захст. Саме тому теж зараз пов язують стільки випадків коклюшу серед вацинованих дітей.
    Яку особисто я реакцію спостерігала на цільноклітинну Біоліківську? Підвищену нервову збудливість на протязі 2 тижнів після кожної вакцинації. Але, по правді, Біоліківській вакцині довіряю куди більше, ніж невідомим індійським, хай і болгарського виробництва.
    Якщо ж обрати інактивовану у приватному порядку, то хіба зараз, поки немає Інфанріксу, колоти Гексаксим - якщо вам не більше 24 місяців. Після 2 років Гексаксм заміняється іншою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1