Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я читала що це нова вакцина.. 6 компонентна.інфариксу вроді вже не виробляють
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Гексаксим не є новою вакциною- вога виробляжться вже років 3 точно.Це вакцина Санофі Пастер, виробника Пентаксиму. Але на наш ринок приходить угорського вир-ва,зрештою,як і Пентаксим. Інфанрікс- виробляється іншою компанією ГлаксоСмітКляйн ( Бельгія та Франція)
    --- дописи об"єднано, 28 Квітень 2017 ---
    Не щепили у нас. Але щепили Пентаксимом того ж виробника
     
  3. DarinaPetriv

    DarinaPetriv мама-блогер

    Я не буду сперечатись про вакцинацію - ми малій стараємось робити всі, інше питання, що в Україні їх поки поробиш зараз, то можна посивіти :)
     
    Останнє редагування модератором: 4 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. YulyaT

    YulyaT New Member

    В 5 поліклініці теж є Гексаксим, 850 грн. Ми робили третю вакцинацію, ніяких ускладнень не було. Перший і другий раз робили Пентаксим, теж не було реакції.
     
  5. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    А що,в державній полікл.платно?Бо ми кололи пентаксим безкоштовно
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Наша дитина не має жодного щеплення. Чоловік теж. Дідо медик і своїм 3-ом синам не робив. Але це вже наше рішення самостійне.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я теж не маю жодного щеплення..
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. YulyaT

    YulyaT New Member

    Третю вакцинацію вони не роблять безкоштовним Пентаксимом, тільки індійською вакциною.
     
  9. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Бо ми два рази кололи пентаксином,а третій раз казали що треба чистим інфанріксом,але в них зараз немає.А ви офіційно платили
    в касу?
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Гексаксим і Пентаксим- це одного ряд вакцина і одного ж виробника. Там різниця лише у наявності у Гексаксимі гепатитного компоненту і різниця кількості одиниць дифтерійного анатоксину:у Пентаксимі його більше, а от полісахариду від гемофільної- менше.
    Якщо дитина нормально сприймала Пентаксим, їх Гексаксим має підійти. То як з Інфанріксами. Одні краще сприймають одну вакциу, інші- другу
     
  11. YulyaT

    YulyaT New Member

    Так, лікар дала рецепт, купляли в аптеці і зробили там же в кабінеті щеплень.
     
  12. pulpa

    pulpa Well-Known Member

  13. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Дівчата, а якщо така ситуація: всі прививки що до 6 років є. Зараз проходимо мед огляд в школу. Педіатр настоює, що обов"язково повторити ту прививку що від кору , краснухи, паротиту в 6 р, інакше головний лікар не підпише медогляд. Відмова не пройде. Чому так? Мають право?
    п.с. Аргумент лікаря, якщо ви вже почали вакцинацію, то мусите робити. Якщо б не робили ніяких прививок- тоді можна було б відмову писати від цієї
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2017
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Моя думка така: раз відповідальність за дитину несуть батьки і в разі якоїсь реакції на вакцину теж, то нічого ви не мусите. Та і наскільки я читала, то не є обов'язкові вакцини. Тут може хтось поправить, бо на 100% не впевнена. Але логіка сильна... то від грипу щороку тепер теж мус робити, бо ви почали вакцинацію робити...
    Я тої вакцини не планую робити, хоча нам ще до того далеко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. crissola

    crissola Well-Known Member

    Зробили ми щеплення тим Гексаксимом. Перед тим здали всі аналізи, оглянулись, послухались. Малюк після вакцинації температурив, добу був млявим. Що я за тут нічку пережила, картала себе. Перші два робили Пентаксимом, все добре перенесли. Від індійської відмовились. А тут на маєш...не втікли від тих побічок. Сусідка також щепила, у маленької не тільки температура була, а ще й три дні на місці уколу ніжка припухла і почервоніла. Дільнича з нас ще й насміхнулась,,,ото дурні платили за вакцину...ми ж вам безплатну давали. На ТБ спец.каже індійську так розрекламували, щоб такі як ви тепер платили. Бляха муха...де тої правди шукати. Страшно за здоров'я своєї дитини, важко приймати рішення, які стосуються найдорожчого. Дай Боже, щоб надалі все було добре.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  16. YulyaT

    YulyaT New Member

    Кожна наступна вакцинація АКДП викликає більше побічних реакцій. Тобто перша-друга може бути без реакції взагалі, а третя дасть температуру. Це пов'язано з особливостями формування імунітету при поетапної вакцинації.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Права не мають. Я роблю медогляд в садок - сьогодні без проблем написала відмову, бо не роблю акдп індійською вакциною.
    Я не розумію, чому ви відмовляєтесь від ревакцинації?
     
  18. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Моя має лише 1 БЦЖ , далі відмови. Медогляд дали, підписали. Я маю для них завжди напоготові речення - " дитина алергічна".
     
  19. olromashka

    olromashka Active Member

    Звичайно, що пройде. Захищайте право своєї дитини, нехай Вам лікар офіційно напише причину і згідно якого наказу не підпише медогляд. І головний лікар медогляд в школу не підписує. Я в навпаки сказала, що йдемо разом до головного лікаря і хай він пояснює причину, по якій медогляд не може бути підписаний. Думаю, лікарка відразу змінить тон розмови.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вище вірно написали: ревакцинації частіше ускладнюються реакціями, оскільки в органзімі уже є певний рівень антитіл. Тому імунна система дає бурхливу реакцію. Без реакції найчастіше йде перше щеплення, коли імунна система ще не може зреагувати активно через відсутність антитіл до певних збудників. Це стосується не лише АКДП