Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

 1. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Я не читала статтю. Але з березня 2020 без щеплення від кору не можна відвідували дитячі заклади (школи, садочки), інакше штраф
   
 2. lesja.f

  lesja.f Well-Known Member

  І я відмовилась, після того як зробили цю прививку моїй племінниці, їй почали відмовляти ноги, але дякувати Богу все добре, хоча могло б бути гірше....
   
  • Співчуваю Співчуваю x 2
  • Інформативно Інформативно x 2
 3. lula

  lula New Member

  Ми всі вакциновані, то чому не хочемо захистити своїх дітей від купи важких захворювань? Наразі все є випадки смерті від дифтерії, хоча вважалося, що це захворювання вже давно побороли. А насправді немає епідемій не тому, що віруси пропали, а тому, що діти вакциновані Щеплення: вичерпна інструкція для дітей та дорослих - блог медичного центру ДокторПРО. Вважаю, що вакцинація обов'язкова!
   
  • Смішно Смішно x 2
  • Креативно Креативно x 1
 4. smakolyk

  smakolyk New Member

  Можете порівняти ту кількість вакцин, що кололи нам і ту кількість, що пропонують тепер дітям. А ще би не завадило порівняти кількість протипоказів, яка постійно зменшується.
  Коли саме вважалось, що дифтерію побороли? Заглянули б у статистику випадків. Щороку реєструвались випадки дифтерії. А в 90-х взагалі епідемія була, незважаючи на рівень вакцинації коло 100%.
  А насправді на дифтерію рівень вакцинації взагалі не має ніякого впливу. Бо не захищає людину від самої хвороби, а мав би захистити лише від її токсичної форми. Тому вакциновані будуть хворіти точно так само. Питання тільки чи легший буде перебіг.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Подобається Подобається x 1
 5. Cheburulja

  Cheburulja Well-Known Member

  Таке про АКДС: мої діти 4,9 і 2,4 мають по дві дози Інфанрікс-ХІБ-ІПВ. Далі педіатр каже брати Інфанрікс трикомпонентний і каплі ОПВ. Але я тих капель не хочу.
  То може бути третя доза Тетраксим припустимо, а ревакцинація знов Інфанрікс - ХІБ-ІПВ . І чи десь є офіційний папір, в якому вказано, що третя і четверта теж може бути ІПВ?
   
 6. MalvinkaLv

  MalvinkaLv Well-Known Member

  А є десь Інфанрікс трикомпонентний? Нам потрібно буде на кінець місяця на ревакцинацію, а в нашій поліклініці нема
   
 7. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Cheburulja, ми робимо третю дозу після Інфанриксу Тетраксимом. Кажуть, що Інфанрикс буде у кінці січня. Стосовно крапель від поліомієліту, то нам у Веселці радили, що краще - таки Іпв.
   
 8. Cheburulja

  Cheburulja Well-Known Member

  Нема. В аптеці обіцяли, але невідомо коли. Чекаємо.
   
  • Подобається Подобається x 1