Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    От і ми вже теж наважилася) Думала тільки за дифтерію і правець, але все-таки імунологи радять нам повноцінну АКДП зробити до 7 років, ми встигнемо навіть 2 дози, може й 3. І от я буквально за 2 тижні з "антивакси" перетворилася на мамочку, яка видзвонює клініки, коли вже нарешті з'явиться Інфанрикс гекса))) А він має з'явитися з дня на день.
    Можна ще обрати Дифтет (болгарску) безкоштовно в поліклініці, де входить лише дифтерія і правець, але з неї не радять починати. І якось до Інфанриксу все одно більше довіри.
    У вашому випадку ще можна обрати звичайний Інфанрикс трьохкомпонентний: дифтерія, правець, кашлюк. Щодо тетраксиму - не думаю, що він гірший чи кращий, тре дивитися просто, що зараз є в наявності. Я чому ще обираю Інфанрикс гексу, ну бо вже хай буде той гепатит В в комплексі, раз взагалі наважилася щеплювати, адже дитина стає старша, ходить до стоматолога і мало які маніпуляції його чекають в майбутньому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    це не показник.
    а ви аналізи на антитіла робили?
     
  3. Angee

    Angee New Member

    olerusya дякую за відповідь.
    --- дописи об"єднано, 15 Серпень 2019 ---
    Червоноград.
     
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    антитіла до чого саме?
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    до кожного з компонентів вакцини..
     
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    а треба? у нас міг бути лише кашлюк, але й перенесена хвороба не дає пожиттєвого імунітету, наскільки мені відомо.
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не люблю того слова і ніколи себе до них не записувала))), але поголовну вакцинацію вважаю дикістю. А тим більше примусову. То вже якийсь такий тривожний дзвіночок, коли доводиться робити вибір між вливанням в свою дитину всього по графіку або ізоляцією від колективу.
    Напишете потім, де будете робити. Я поки Інфарикс бачу в Медікавері, але якось не дуже тій клініці довіряю (мала ситуацію з собою). Веселка має Тетраксим. Не знаю, ще думаю.
    --- дописи об"єднано, 15 Серпень 2019 ---
    Ви б його (кашлюк) помітили:) перенесена дає стійкіший імунітет. Але в Інфариксах кашлюк інактивований, то ніби можна і з перенесеним.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Та я тому й взяла його в лапки, трохи з іронією, бо ні в яких коментарях не пишу, що вакцини то зло і не вакцинуйтесь, щоб гордо носити це звання))
    Бачила інфанрикс звичайний ніби в наявності в Центрі Мазуренко ще.
    Я його й помітила, була типова клінічна картина, але, мабуть, легка форма.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це якась надійна клініка? Мене дуже хвилює питання зберігання, тому доскіпуюся.

    Про кашлюк я писала в темі. В нас теж була типова картина в старших, але легка. Антитіла мені були незрозумілі з аналізу, але імунолог на комісії сказала, що все ок - їх небагато, але поки достатньо. Мені це важливо, бо старших щепити не хочу поки через хронічні болячки.
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я не знаю. тому і питаю..
     
  11. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ніби так, там більшість фахівців - це лікарі з Чорнобильської.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я вже починаю цікавитися, як в нас це пройде. Бо чоловік пішов і зробив довідку в медікпвері, а не в нашого педіатра. І в тій довідці - без лкк - написано, що не допускається відвідування під час епідемій. Рекомендовано щеплення кпк (таа, то що ми хворіли кором - то не пошкодить, нє). Цікаво, що там.
    --- дописи об"єднано, 15 Серпень 2019 ---
    Мені здаєт ся, що клініка заточена під просування щеплення дуже добре
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та мені байдуже, якщо чесно. Якщо вони мають, що мені треба і дотримуються умов транспортування і зберігання. Але мені того не скажуть точно)) А є не заточені під вакцинацію? То вигідний бізнес. Але в поліклініку колоти індійське безкоштовне ге я точно не піду.
    --- дописи об"єднано, 15 Серпень 2019 ---
    Ну по ідеї все одно треба ЛКК. Я старшій робила в Медікавері перед першим класом, потім все одно йшла до сімейної з тою довідкою і вона вже робила направлення на ЛКК.
     
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Мені лікар з інфекційки радила звернутись у ту клініку Мазуренко, каже, що вона своїх малих там щеплює. Задоволена. Я націлена до них. Була одного разу свідком у Веселці на Сихові, коли налякана мамочка телефонувала і просила імунолога до телефону, з приводу якихось нюансів після щеплення, а остання віднєкувалась і корчила адміністратору незрозумілі мені гримаси, і дуже неохоче взяла трубку. Це так негарно виглядало зі сторони, і хоча я там часто обслуговуюсь вже передумала іти до них щеплюватись. Мене от сімейна розізлила: побачила, що у малого жодного щеплення і давай: "Ато нічого, що ви кором перехворіли, все одно КПК тре вколоти, бо свинка, то таке страшне.... А епідемія туберкульозу..... А з інфекції дзвонили кашлюк який ходе.... "
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2019
  15. his joker

    his joker Well-Known Member

    Я малого свого вакцинувала спочатку в держ. поліклінці, а з минулого року робимо щеплення в Центрі ім. А.Мазуренко. І договір з лікарем підписали там, правда, далекувато нам з Левандівки їздити. Але при щепленні огляд лікаря безкоштовний ну і + вартість вакцини, а якщо без декларації, то здається огляд коштує близько 400 грн. Згідна, що транспортування вакцин не проконтролюєш і згідна, що просувають вакцинування. Щодо сервісу, то все не так, як в державній поліклініці: спершу кличуть батьків, витягують з холодильника вакцину, показують термін придатності, перший раз то документи нам показували, і загалом все, що роблять, то озвучують і пояснюють. І ставлення зовсім інше, як до батьків, так і до дитини. Хоча, поки дитина не хворіла, то мене все там влаштовувало, а от недавно після хвороби я кардинально змінила думку про компетентність їхнього педіатра, ну але це вже не в цю тему.

    Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
     
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата а якими це вакцинами вони закликають вакцинуватись? Тобто які є в безкоштовному доступі? І ревакцинація для дорослих то моновакцина чи теж декілька?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    КПК і АДП є безкоштовні в поліклініці, КПК ніби американська, та, що для дорослих, принаймі мені так казали. Дифтерія- правець не знаю, яка зараз, минулого року ми робили, то ніби індійська була (робили дитині 6 років і нам двом батькам). КПК торік лише дитині, бо дорослим ще не пропонували. Весною дозволили, вакцини є достатньо, але ми мали коклюш, то зробили собі аж вчора. До речі, поки ми були в сімейного, наша медсестра ходила робити щеплення (не скажу яке) якомусь лікарю - такий старший сивий пан заглядав в кабінет (так і сказала, прийшов доктор, домовлявся, то маю йти зробити).
    Моновакцини немає, тільки КПК. Не знаю, чи вони взагалі закуповуються.
    Але після весняного кашлюку (досі в шоці), знаючи, що маю лише одну монодозу від кору в дитинстві, вирішила таки щепитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дорослих закликають ревакцинуватися від дифтерії та правця. Моновакцин немає, є саме подвійна безкоштовно індійська.
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @галичанка про довідку в садок і школу без щеплень постійно обговорюють в цій темі. Останні 2-3 сторінки є інформаці.
     
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Чи хтось вже поступав у садочок, без щеплень, після недавньої постанови?