Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Це добре, що нема реакцій)) Дякую за відповідь, ви здавали аналізи перед щепленням? А якщо ми не там обслуговуємся, то там можна усе одно в чергового лікаря це зробити, не підкажете?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Якщо, давно не робили дитинці аналіз крові і сечі, то зробіть, а так перед щепленням оглядає лікар, якщо немає зауважень від лікаря і скарг від вас, то робите щеплення. Щодо лікаря, берете талон в реєстратурі, мати з собою медичну карточку, карту щеплень(навіть пусту) йдете на прийом і обговорюєте подальші дії)
    А ще краще зателефонуйте і запитайте, щоб даремно не їздити))
     
    Останнє редагування: 15 Червень 2019
  3. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Козенятко, а у кого обслуговуєтеся? Можете порадити? Прийняла рішення зробити частково щеплення обом дітям, старша має лиш БЦЖ. Потребую мудрого імунолога, щоб склав календар щеплень. Мала ще й сильний алергік. Але після перенесеного кору, який вбив наш імунітет до 0, будемо пробувати прививатись.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Обслуговуємся в Бандуровської І.О. мені підходить, спокійна, врівноважена, нічим лишнім не напрягає, але як то кажуть, на колір і смак..
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Дівчата, у кого діти йдуть у перший клас і не мають щеплень, як проходите медогляд? Наш педіатр сказала, що зараз діє заборона відвідування шкільних закладів без щеплень.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    @littlebird Ми йдемо в перший клас. Жодного щеплення. Спокійно пройшли медогляд, сімейна написала довідку, я написала чергову відмову, все віднесли в школу медсестрі. Ніяких проблем, ніхто не сказав жодного слова про якісь заборони...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відмітка про тп, що може відвідувати школи в разі сприятливої епідем ситуаціїї
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Тут ще багато залежить від керівництва навчального закладу. Ми коли в 2017 влаштовувались в садок, то не мали жодних питань, мали офіційну відмову від усіх щеплень. Тоді як мої знайомі з інших садків були змушені вступати в тривалу дискусію щодо відмов, але зрештою всі потрапили. Те саме і в школах зараз, десь легко, десь важче...Але проходять всі. Поки що. Бо кажуть, що тепер дуже серйозно взялись за відмовників і далі буде важче. Але таке кажуть вже років 5))))
    що таке тп?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Зі старшим при вступі ні до школи, ні до садка проблем не мала, в період епідемії з медпункту шкільного хіба мені писульки передавали, але такого щоб у школу не впустили, про таке навіть мови не було
    Тепер молодший іде в ту ж саму школу, той взагалі без жодного щеплення, бо старший бодай бцж мав. Побачим як воно буде, медогляд на наступному тижні.
     
    Останнє редагування: 11 Липень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Де заборона? Нехай дасть посилання на офіційне джерело. Мій старший частково щеплений, але реванцинацію в 6 років (в жовтні) робити не планую, тому в нас, певно, найвеселіше восени почнеться :girl_in_dreams:
     
  11. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    А у час епідемії відвідувати не зможе?
     
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    По-перше, ту епідемію ще офіційно оголосити треба
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Напевно ні. Якщо оголосять епіднмію і потім школа заборонить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    Питання на засипку.
    Коклюшем перехворіли у легкій формі.
    Перша вакцинація АДС - Дитфет (болгарська). Зараз в наявності лише Індія, або приватно АКДС з коклюшним компонентом,якого нам не треба. Індію не хочу.
    Що робить...?
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ви здавали IgG до кашлюка? Бо я теж 4 роки думала, що малі хворіли «легким» кашлюк. Здала нарешті старшій і що - антитіла ні туди, ні сюди. Тобто вони близько верхньої межі норми для її віку, але в моєму розумінні при перенесеній хворобі мали б суттєво перевищувати. Ще середній здам. Я б радила перевірити антитіла і з того вже робити висновки про те, що колоти чи не колоти. І ще скажіть, як то приватно акдс? Хіба не можна офіційно зробити Бустрикс?
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    Так. Антитіла показали коклюш.
    Бустрикс з коклюшем.
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я б Індію не колола, але це чисто моя думка. Наскільки знаю, нічого іншого в нас не пропонують без кашлюка. Болгарська йде до 6 років.
    А ви які здавали? Під час хвороби IgM?
     
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дифтет ви вже не можете колоти, тому що його можна тільки до 7 років. Далі щеплюють вакцинами зі зменшеним вмістом антигенів. Те, що ви хворіли кашлюком, не є протипоказом до того, щоб ним щепитися. Бо навіть перенесений кашлюк не дає стійкого, пожиттєвого імунітету.
    У вашому віці бачила такі схеми - АДП-М двічі, потім Бустрикс. Оскільки ви вже маєте один Дифтет, то лишається АДП-М і в кінці Бустрикс. Від лікарів чула саме таку схему, тому що Бустрикс на ревакцинацію. Так, АДП-М індійська в поліклініках, Бустрикс платно.
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    @Almariel
    Побачила інфу, що міністр охорони здоровя німеччини зобовязує щепитися від кору, якщо діти мають відвідувати садки і школи.
    Це тільки стосовно кору їх зачепило, чи такий підхід і стосовно інших хвороб?
     
  20. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Чи є альтернативи індійській АДП-М (платні) для початку вакцинації?