Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

 1. loveterapy

  loveterapy Матуся-Анюсі

  Це добре, що нема реакцій)) Дякую за відповідь, ви здавали аналізи перед щепленням? А якщо ми не там обслуговуємся, то там можна усе одно в чергового лікаря це зробити, не підкажете?

  Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
   
 2. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Якщо, давно не робили дитинці аналіз крові і сечі, то зробіть, а так перед щепленням оглядає лікар, якщо немає зауважень від лікаря і скарг від вас, то робите щеплення. Щодо лікаря, берете талон в реєстратурі, мати з собою медичну карточку, карту щеплень(навіть пусту) йдете на прийом і обговорюєте подальші дії)
  А ще краще зателефонуйте і запитайте, щоб даремно не їздити))
   
  Останнє редагування: 15 Червень 2019
 3. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Козенятко, а у кого обслуговуєтеся? Можете порадити? Прийняла рішення зробити частково щеплення обом дітям, старша має лиш БЦЖ. Потребую мудрого імунолога, щоб склав календар щеплень. Мала ще й сильний алергік. Але після перенесеного кору, який вбив наш імунітет до 0, будемо пробувати прививатись.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 4. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Обслуговуємся в Бандуровської І.О. мені підходить, спокійна, врівноважена, нічим лишнім не напрягає, але як то кажуть, на колір і смак..
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. littlebird

  littlebird Well-Known Member

  Дівчата, у кого діти йдуть у перший клас і не мають щеплень, як проходите медогляд? Наш педіатр сказала, що зараз діє заборона відвідування шкільних закладів без щеплень.
   
 6. Veresk

  Veresk Well-Known Member

  @littlebird Ми йдемо в перший клас. Жодного щеплення. Спокійно пройшли медогляд, сімейна написала довідку, я написала чергову відмову, все віднесли в школу медсестрі. Ніяких проблем, ніхто не сказав жодного слова про якісь заборони...
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Відмітка про тп, що може відвідувати школи в разі сприятливої епідем ситуаціїї
   
 8. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Тут ще багато залежить від керівництва навчального закладу. Ми коли в 2017 влаштовувались в садок, то не мали жодних питань, мали офіційну відмову від усіх щеплень. Тоді як мої знайомі з інших садків були змушені вступати в тривалу дискусію щодо відмов, але зрештою всі потрапили. Те саме і в школах зараз, десь легко, десь важче...Але проходять всі. Поки що. Бо кажуть, що тепер дуже серйозно взялись за відмовників і далі буде важче. Але таке кажуть вже років 5))))
  що таке тп?
   
 9. jalla

  jalla Прогрес року 2013

  Зі старшим при вступі ні до школи, ні до садка проблем не мала, в період епідемії з медпункту шкільного хіба мені писульки передавали, але такого щоб у школу не впустили, про таке навіть мови не було
  Тепер молодший іде в ту ж саму школу, той взагалі без жодного щеплення, бо старший бодай бцж мав. Побачим як воно буде, медогляд на наступному тижні.
   
  Останнє редагування: 11 Липень 2019
 10. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Де заборона? Нехай дасть посилання на офіційне джерело. Мій старший частково щеплений, але реванцинацію в 6 років (в жовтні) робити не планую, тому в нас, певно, найвеселіше восени почнеться :girl_in_dreams:
   
 11. littlebird

  littlebird Well-Known Member

  А у час епідемії відвідувати не зможе?
   
 12. MalvinkaLv

  MalvinkaLv Well-Known Member

  По-перше, ту епідемію ще офіційно оголосити треба
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 13. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Напевно ні. Якщо оголосять епіднмію і потім школа заборонить.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 14. silvia

  silvia Well-Known Member

  Питання на засипку.
  Коклюшем перехворіли у легкій формі.
  Перша вакцинація АДС - Дитфет (болгарська). Зараз в наявності лише Індія, або приватно АКДС з коклюшним компонентом,якого нам не треба. Індію не хочу.
  Що робить...?
   
 15. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Ви здавали IgG до кашлюка? Бо я теж 4 роки думала, що малі хворіли «легким» кашлюк. Здала нарешті старшій і що - антитіла ні туди, ні сюди. Тобто вони близько верхньої межі норми для її віку, але в моєму розумінні при перенесеній хворобі мали б суттєво перевищувати. Ще середній здам. Я б радила перевірити антитіла і з того вже робити висновки про те, що колоти чи не колоти. І ще скажіть, як то приватно акдс? Хіба не можна офіційно зробити Бустрикс?
   
 16. silvia

  silvia Well-Known Member

  Так. Антитіла показали коклюш.
  Бустрикс з коклюшем.
   
 17. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Я б Індію не колола, але це чисто моя думка. Наскільки знаю, нічого іншого в нас не пропонують без кашлюка. Болгарська йде до 6 років.
  А ви які здавали? Під час хвороби IgM?
   
 18. Gloria Tempus

  Gloria Tempus Well-Known Member

  Дифтет ви вже не можете колоти, тому що його можна тільки до 7 років. Далі щеплюють вакцинами зі зменшеним вмістом антигенів. Те, що ви хворіли кашлюком, не є протипоказом до того, щоб ним щепитися. Бо навіть перенесений кашлюк не дає стійкого, пожиттєвого імунітету.
  У вашому віці бачила такі схеми - АДП-М двічі, потім Бустрикс. Оскільки ви вже маєте один Дифтет, то лишається АДП-М і в кінці Бустрикс. Від лікарів чула саме таку схему, тому що Бустрикс на ревакцинацію. Так, АДП-М індійська в поліклініках, Бустрикс платно.