Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я собі так думаю, що за рахунок щеплених дітей, мали б бути у відносній безпеці дорослі та діти з групи ризику.
    Після вітрянки малий мав енцефаліт. Не маючи якихось неврологічних проблем. Як грім серед неба на 8 день хвороби.
    Тому за кір переживала ще більше.
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а малий взагалі щеплений чи ні?
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а які симптоми цього ускладнення?
     
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Dominika сильна головна біль, нудота, порушення координації. Можуть бути судоми.
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2018 ---
    @ГаЛоЧкА ні, в малого протипокази.
     
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Чому дорослі вважаються нещепленими? Ми ж говоримо про кір, а не про дифтерію чи правець (там обов'язкова вакцинація що 10 років). Якщо в людини є 2 дози щеплення, то вона мала б мати пожиттєвий імунітет. А от інше питання, що в певні роки робили тільки одне щеплення від кору, яке дає значно менший захист. Ну і не варто забувати, що деякий невеликий відсоток людей навіть після щеплення не виробляє антитіл до кору. Як я розумію, саме ці дорослі є в групі ризику.
    Коли у нас народилася мала, то я підняла наші з чоловіком щеплення, то у нас їх виявилося по 2. Звичайно, я ще хочу перевірити наявність антитіл у нас для 100% впевненості. Старшому малому я теж поки не зробила 2-гу КПК, то дуже переживала, чи він зі школи мені кір не притарабанить до малої. Бо захист від кору малеча має не до року, а до 6 місяців тільки (це те, що передалося плацентарно, якщо мама має ці антитіла). Я нікого не агітую за щеплення, то вибір кожної людини для своєї дитини. Просто ділюся досвідом, бо мені спокійніше, коли ми вакциновані, ніж коли я буду лякатися кожної плямочки на тілі малечі (ага, я така перестрашена).
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дітей, наскільки я читала, захищають лише "справжні" мамині антитіла (якщо мама перехворіла кором), антитіла від щеплення маминого грудним дітям не допоможуть :girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Gloria Tempus, може я не так виразилася, я мала на увазі на загал. Масово ніхто з дорослих не щепиться. Але це особливо нікого не хвилює. А коли це стосується дітей, то це ая-яй.
    Якщо що я не за і не проти. Це просто роздуми.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Останні дослідження кажуть. що нема пожиттєвого імунітету при щепленні від кору,тільки перенесена хвороба.
    І від щеплених дорослих антитіла дітям через молоко не передаються
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ще люди, котрі в темі більше ,пишуть(і це цікаво досить) , що дозування для дітей і дорослих одне. Це якось дивно, нє? Воно б мало бути в перерахуванні.
    Я на даний момент , за даних умов -антивакцер). Колись дитину вакциновала.
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2018 ---
    Раджу почитати Діброва(кому цікаво). Він настільки вже порозкладв усе, а про кір найбільше з огляду на те, що роблять.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Власне, я читала трохи іншу інформацію. Адже все-таки існує вакцинація вагітних. Як натраплю на джерела, то скину.
    Тут я згідна з вами. Якщо така ситуація з кором, то потрібна і масова доступна вакцинація для дорослих, а не тільки для груп ризику. За дітей, думаю, більше пишуть, бо вони більш незахищені перед ускладненнями, мають слабший імунітет. Теж таки то мої роздуми.
    А я і не писала, що антитіла передаються через молоко. Вони передаються плацентарно, я в курсі. Про дослідження ці не знаю, не читала. Але якщо і нехай в майбутньому мені знадобиться 3 доза вакцини, то я її зроблю, бо ж кажу кожна мама вибирає як їй безпечніше. Мені так безпечніше)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дорослі мали б бути у безпеці, якби дитячими хворобами хворіли у дитинстві. І вагітні, і їхні новонароджені діти до року, коли ці хвороби є такими небезпечними. А вакцинація то все перевертає з ніг на голову, замість похворіти у дитинстві, штучно створюються дві нові групи ризику:дорослі та немовлята.
    Studies have found that the concentration and duration of maternal antibody protection for infants with vaccinated mothers is lower and shorter than protection provided by non-vaccinated mothers [2]
    Дослідження виявили, що концентрація і тривалість дії материнських захисних антитіл у дітей, народжених від вакцинованих матерів, менші та коротші, ніж ці показники у невакцинованих матерів. [2] (мається на увазі, тих, що мають імунітет після перенесеної хвороби)
    "..and it has been found that a third dose of MMR cannot boost protection for any length of time [3] , leaving most adults unprotected
    "..також було виявлено, що третя доза КПК не може посилити захист на який-небудь період часу [3], залишаючи більшість дорослих незахищенними."
    Обидві цитати з публікації Wild vs Artificial Exposure to Measles Are Not Equal, посилання можна подивитись там.
    Це, звісно, дослідження, одні з, а не останнє слово, але було б добре, щоб якомога більше людей розуміло справжню глибину і складність, і неоднозначність питання вакцинації.
    В цій темі питань більше, ніж відповідей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Та якби ж...
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В нас минулого року в класі висували такі пропозиції:) А давайте всі разом перещепимося. Я ніяк не реагую в тим більше не обговорюю питання здоров'я моїх дітей зі сторонніми людьми. Благо, в приватній школі ніхто не зацікавлений в травлях чи батьківських розбірках з того приводу. До речі, точно знаю, що в нас купа нещеплених. Випадків кору не було за ці 2 роки. Але це не показник звісно. В сусідній школі в класі з 40 дітей за цих 4 місяці 8 хворіли кором в різний час, решта не заразилися (зі щепленнями і без хворіли, так само з ними і без не заразилися). Я зараз хотіла б, щоб мої не підчепили, бо в меншої ця осінь жестякова в плані хворіб. Ми багато їздимо ГТ, ходимо в дитячі колективи і вона вперше зустрічає купу збудників. Он зараз до отиту дошмаркалася. Але кір, на щастя, поки оминає.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Так, звичайно, вони менші, але вони є. Я, власне, давала відповідь форумлянці щодо того, шо вакциновані антитіла матері не захищають малюка. Все залежить від рівня антитіл. Якщо мама перехворіла, то передає вищий рівень, якщо вакцинована, то теж передає певний рівень, який у неї виробився внаслідок щеплення. В принципі, неможливо передбачити за який час мамині антитіла почнуть згасати. У рекомендаціях ВООЗ йдеться про умовні 6-9 місяців, ше на медичних сервісах читала і про 4-6 місяців, якщо рівень антитіл у мами був не дуже високим, а інколи дитина отримає нормальний захист до року.

    З того ж бюлетеня ВООЗ стосовно вакцин проти кору (квітень 2017 р.): "Рівень антитіл після вакцинації через певний час може знижуватися, і навіть не визначатися лабораторно, проте імунологічна пам’ять забезпечує захисну імунну відповідь після контакту з вірусом кору.
    .... Хоча тривалість імунітету після вакцинації може бути меншою, ніж після перенесеного захворювання, є свідчення, що вказують на пожиттєвий імунітет у більшості здорових осіб, що належно відповіли на коректно введену дозу вакцини".

    Згідна з вами, що є багато питань у плані вакцинації. Тому я спокійно ставлюся до батьків, які зайняли позицію не прививати свою дитину, так, як і я, вирішила зробити своїм дітям весь календар щеплень.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. Merry

    Merry Well-Known Member

    та дорослі набагато важче переносять дитячі хвороби.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    а мені так виглядає що переносять однаково дуже важко, але в дорослих набагато вищий відсоток серйозних ускладнень після кору. принаймні ті, кого я знаю що перехворіли кором після 18 років, всі мали серйозні ускладнення з якими боряться дотепер(((
     
  18. matematyka

    matematyka Well-Known Member

  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Особливо якщо багатьом не записали в картку правдивого діагнозу...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я так думаю що не записали тим, хто до того був щеплений..