Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Поліомієліт насправді не так часто призводить до паралічу (тим більше пожиттєвого а не тимчасового), десь в такому ж майже відсотку як можливі ускладнення від вакцини у вигляді паралічу. А якщо помножити ще й на відсоток вірогідності таки знайти той поліо і ним заразитися...
    А про відповідальність - як на мене, то якраз одне з перших питань які мають собі поставити батьки при прийнятті рішення (окрім перегляду статистики і особливостей хвороб від яких вакцинують і вивчення інструкції до вакцин в якій описані побічні явища) - припустимо моя дитина матиме ускладнення після кору/грипу/дифтерії/вакцини що я відчуватиму в цьому випадку? Чи захотів би змінити своє сьогоднішнє рішення? Я особисто після кожного перегляду чи прочитання маніпулятивних новин про невакцинованих якими завалені лікарні і кладовища, все більше утверджуюся в думці, що навряд чи пошкодую про свої теперішні рішення.
    Чого тільки вартий останній випадок - 12-річний хлопчик, що помер ''від кору'' прийшовши в лікарню на своїх ногах, а за кілька годин його винесли вже вперед ногами ( після того як йому з порогу без жодних аналізів впаяли 5 різних і не сильно сумісних препаратів ''від ангіни'' і ще невідомо від чого :sad: ). А тепер ще й фальсифікують дані в його картці... З'являється дуууже багато питань: що насправді призвело до трагедії - відмова від вакцини, кір чи надзвичайно ''талановиті і компетентні'' лікарі. Вгадайте який саме з цих варіантів нереальна причина для смерті в нашій країні? :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Akina той випадок взагалі кричущий.Та вже дядя дав прес конференцію і сказав, що 100 пудняк від кору і того,що не щеплений, інших діагнозів не було. Сволочі
    Я тако наводжу свою статистику останніми днями- в моєму колі спілкування щеплені і не щеплені, вакцинованих більше, але всі(ті, що опитані) вже перехворіли кором. Перебіг майже у всіх однаковий, тільки одна дитина минулого тижня перебував в лікарні,бо тепература була висока і не збивалась, то батьки трохи побоялись. Найважче перехворів кором чоловік сестри(від малої щепленої набрався), мав пневмонію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Дякую)
    Пару тижнів тому я теж купила в аптеці без проблем , а зараз поки немає.
    Чекаю поки з'явиться (((
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    "...це, звісно не панацея, але заспокійливе"(цит.)
    Це шікарний висновок я щітаю)))

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    "нам колять живий біококтейль із збудників найнебезпечніших хвороб..." без слів просто, от чого я боюсь найбільше...
    До речі, недавно дізналась, що в Чорнобильській виявили медсестру, що імітувала введення вакцин дітям..подробиць не знаю, але інформація від педіатра з Чорнобильської
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @MalvinkaLv ви мене зацікавили історією про медсестру. Справа в тому, що ми робили КПК у поліклініці. І медсестра так швидко вколола (отут я і зависла: а чи вколола?), що я навіть кліпнути не встигла. Маленька цятка як від уколу була. Моя дитина на лікарів в принципі зле реагує і почала плакати ще до уколу, тому ми одразу бігом в коридор заспокоюватися. І реакції не було ніякої (ні температури, ні висипки). Знаю, що реакція - індивідуальна річ. Але знаю, що на цю вакцину реакція є часто, бо то жива вакцина. На гексаксим (пару сторінок тому я ще писала) була досить сильна реакція, а від КПК не було. Не дає мені спокою то питання.
    P.S. Про аналіз на антитіла знаю, але стресувати дитину зайвий раз не буду.
     
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Happy Fiancee, в нас на гексаксим взагалі реакції не було. В перший день була маленька цятка, а потім я і цятки не бачила. Я і не знала, що може бути таке, що імітує укол. Але перед уколом доця була спокійна, а потім почала сильно плакати.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

    Чим менша дитинка, тим менша ймовірність побічної дії. В нас на два Гексаксима не було жодної реакції, а на третю робили інфанрікс Гекса, то була температура. Чека з жахом на КПК, зараз ще й період вірусів, а було б добре хоч місяць не хворіти.
     
  10. Kucheriava

    Kucheriava Well-Known Member

    Робила КПК, літом, своім двом (5 і 9 років). Реакціі не було жодноі, ні в малоі (це перша доза), ні в старшого.
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Thebestnata я взагалі не розумію який інтерес медсестри в таких питаннях. Вона ж її не продасть десь «з-під столу». І не колять люди вакцин без записів в карточці. Та і вакцина є в достатній кількості, і безкоштовна... Хоча в чорнобильській є платні вакцини (то й же гексаксим чи інфанрікс). Гм.., може тоді є якийсь інтерес медсестрі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    На КПК рідко буває сильна реакція .
    Більше діти реагують на Гексаксим, Інфанрікс і т.д - через той коклюшний компонент.
    Хоча в мого синочка не було реакції, трохи місце уколу почервоніла і пройшло через декілька днів.
    А от на БЦЖ взагалі реакції не було і рубчика не залишилося.
    Оце мене непокоїть (
     
  13. Kucheriava

    Kucheriava Well-Known Member

    В меншоіі так само. Мене теж це мучить.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В мене нема рубчика. І реакція Манту завжди була позитивна, тому крім щеплення в ПБ мене так і не ревакцинували. По документах я одного разу навіть була "тубінфікована", але рентген та інші обстеження не підтвердили.
    Зараз мені пояснили, що ця ситуація могла б хіба що завадити мені працювати в дитячих закладах. Але я туди і не збираюсь :)
    В старшого сина нема сліду від БЦЖ з пологового.
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    О, я така сама. В першому чи другому класі дали направлення в тубдиспансер - не підтвердилося. Але досі пам'ятаю, як мама вся тряслася і плакала.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а я досі пам'ятаю, як моя мама послала прямим текстом шкільну медсестру, яка на вулиці кричала, що "ця туберкульозна дитина ходить до школи і заражає інших!"
    в диспансер їздили неодноразово
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    І в мене таке було. Нічого не виявили. Тоді, сказали, можливо намочила.
    В малого від БЦЖ сліду нема.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене немає жодного - ні того, що в пологовому робили, ні ревакцинації (в 16 років, здається). А манту завжди було "від"ємне" - тобто теж зникало безслідно після уколу так, що не було зовсім що поміряти медсестрі (на другий чи коли там) день, вона хитала головою, казала щось типу "непорядочєк" але нікуди не відправляла і ніяк не пояснювала таку аномалію. Я вже потім вичитала якось, що є певний відсоток людей з вродженим імунітетом до туберкульозної палички, ну то буду цим себе тішити раз іншого пояснення поки ніхто не дав :girl_haha:В моїх дітей обох БЦЖ нема, то не маю з чим порівняти :girl_smile:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Доброго дня . Порадьте клініку з власного досвіду де робити вакцинування дитині.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    коли починається епідемія (справжня чи намальована) - підскакують всі. Я щось ніколи не чула щоб щеплені сказали "кір - та тьху, ми точно не захворіємо", так само нещеплені напрягаються. Це нормально мати стан підвищеної бойової готовності. Якщо нещеплені починають сумніватися у правильності рішення - це теж нормально, бо у всіх різні міркування чого вони не щепляться. Я думаю батьки дітей в яких виявились поствакцинальні реакції (навіть не ускладнення) теж сильно починають сумніватися, чи треба їм ще такого щастя.

    Мене конкретно лякає тільки дифтерія і правець. і я не вірю, що щеплення від них захистить, тому при спалаху я напряжусь і буду сто раз на день перевіряти горло і всяке різне. Я колись розглядала можливість щеплення від дифтерії, але після слів з інструкції, що культура вакцини вирощена на ембріонах свиней якось зразу передумала. Я не буду в кров своїх дітей таке вводити.
    для загального розвитку може хто не в курсі їх ще вирощують на абортованих зародках мавп, і людей (краснуха). Так, я знаю, що ліки теж не на ромашках ростуть, але вітрянка "лікується" зеленкою, а вакцина від вітрянки, це вам не зеленка там всього багато і нічого з того доброго.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Корисно Корисно x 3