Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це абсолютно геніальна фраза
    то як з Сергійковим паротитом. Він стопудово приніс інфекцію з садочка, але... хто вс*рався - нещеплені :)
    Причім він легко хворів. Ми запросто могли побути тиждень вдома, а потім прийти в садочок і сказати, що щось покашляли і побули вдома. Як, вочевидь, хтось і зробив до нас :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я чесно не розумію отих панік навколо вітрянок-паротитів-кору. Всі там будемо. Хто раніше, хто пізніше, щеплені і нещеплені. І це не є якісь страшні хвороби. Неприємно, звісно, коли діти хворіють, але воно все лікується.
    а ускладнення і від прища може бути - зараження крові, але я щось не бачу, щоб хтось превентивно намастився зеленкою з голови до ніг.

    В мене тут Варвара з температурою третій день (зазвичай температура в неї не більше доби). От я і думаю, чи то кір нас наздогнав (зі школи очевидно), чи ГРВІ. Але до кінця канікул буде видно.
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мій чоловік 35 р., його брат 30р. і сестра 37р.не вакциновані. Нічим взагалі. При бажанні і тоді можна було уникнути. Свекруха дітей вакцинувати не хотіла, за підтримки педіатра, якій довіряла повністю
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я (31) вакцинована КПК в 16, АДП у 18. До того були відмови. БЦЖ взагалі не маю
    --- дописи об"єднано, 1 Листопад 2018 ---
    тут ще така маніпуляція (і Комаровський завжди на цьому грає), що щеплення мало би убезпечити батьків від тривалих лікарняних.
    Якби я була найманим працівником, то мені ніхто б півтора місяці лікарняного не дав.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба


    --- дописи об"єднано, 1 Листопад 2018 ---
    я зараз заридаю з розчулення. Переклад такий - нам по-барабану здоров'я дітей, нас цікавить тільки віддача працездатного населення. А те що якщо дати дітям нормально похворіти в дитинстві, то в працездатному віці буде з них більша користь ніхто не думає.
    ти і так не мала лікарняного ((
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вчора на ФБ в одній групі мала подібну балачку із однією пані Возниця(всі знають). Що вона гнула і куди-зрозуміло і навіть, за свої діти вакциновані від народження писала. Але на аналогічні мої запитання відповіді не було, тільки "не вакциновані в реанімації" про таких же вакцинованих, в них як не існує інфи. Та, класика жанру- вона всі свої пости видалила)).
    І брехуни тупі ідіоти ті, хто кажуть, що колись не хворіли, бо щеплені. Я живий доказ привитої перехворівшої, як Бог приказав і мій брат.
    Як задовбали вже

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    О, як я класно сюди зайшла...)) В Маріанаст - фраза про суспільство бест оф зе бест.
    Той кір- то в людей прям , як " чума.. чума...чума...." . Ну, правда, як ненормальні. Медсестра з амбулаторії недавно на зупинці - о, кір знову ходить. Я кажу - ми вже літом перехворіли, тому не переживаю.
    То вона такі дивні очі зробила))



    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  8. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Ми якось так банально заразились. Прийшла до нас подруга моєї старшої дочки. Я дивлюсь на неї - вона хвора з температурою і очі опухші. Що у неї кір взнала на другий день. Сама вона не привита, ми теж... Через 7 днів старша дочка мала температуру 38,5, у горлі запалення.
    Звідки та дівчинка заразилась не знаю, але мала дуже легку форму.
    Маємо ще випадок у моїх знайомих, але не у Львові. Дитина заразилась у садку. Теж не привита.
    Як на мене, зараз визначити чи хворий привитий чи "липово привитий" не можливо. У нас знайомі в більшості привиті "липово".
    Я з таким "домовленим привиттям" не бавлюсь. У нас записані лише відмови і жодних прививок.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Щось Ви мене зацікавили. Моя старша в минулу п'ятницю (8 днів тому) мала температуру, яка спала через 2 доби. А зараз в неї дуже червоне горло, кашель і опухші очі. Але вона алегрік і віруски часто проходять схожим чином. Як відрізнити, чи це легка форма кору чи просто вірус? Бо ми з купою дітей за цей тиждень контатували:girl_sad:
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    а коли більш "небезпечні"? нема паніки ?
    коли була "паніка" з полімелітом, що не якась там вітряночка, погодьтеся, частина не щеплених навколо мене таки запанікували...
    до речі і не треба писати, що щеплення не 100% гарантія, я в курсі.
     
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Скажу так. Моя до явних симптомів мала легкі симптоми, типу кашель, очка червонуваті, без температури, десь 3-4 дні, я тоді про кір і не думала. Задумалась, коли взнала про хлопця в селі хворого, а тоді вже через день чи два і її посипало. Думаю, у вас або проявиться. Або здавати на антитіла в активній формі. Бо ми здавали потім постфактум, то титр був високий, більше 10 одиниць.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Ми просто вже чекали, що матимемо кір, бо якраз він найнебезпечніший, коли в дитини вже є температура. А моя дочка пішла гратися з тою дівчинкою того дня. Почалось з кашлю+червоне голо з висипом "манка"+температура.
    Поки що у наших знайомих дітей, з якими контактували ті 7 днів кору немає. Всі не привиті.
    Молодша дочка також не хвора. Імунітет від мене, бо лише 4 місяці на ГВ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    чи можливо в приватних клінках кзнаєте коли буде?
    мені другу прививку треба вж роьбити, а нема в веселці (
     
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    нам теж 2гу.
    сказали початок листопада дзвонити. з понеділка розпочну обдзвон.
     
  15. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Бачу, що з'явився Інфанрікс в аптеці.
    Теж шукаємо Гексаксим або Тетраксим, бо маємо третю робити синочку і першу донечці .
    А нема поки ((((
     
  16. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А в роті немає плямок характерних (погугліть про плями Бельського-Філатова-Коплікова)?
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ні, нічого немає. Зранку вже обдивилася рот і шкіру в районі обличчя. Це таки звичайний вірус, за 9 днів вже би точно хоч одна з молодших підхопила. Але перебіг якийсь трохи незвичний, то я задумалася.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене нема.
    "епідемія" поліомієліту складалася з 2 (!) дітей, які мали вакциноасоційовану (!) форму, і видужали без ускладнень. А в той час... на складах ВООЗ збігав термін придатності вакцин, які найдешевше утилізувати в людей.

    В мене паніка від того, що люди не вміють думати.
    --- дописи об"єднано, 4 Листопад 2018 ---
    В нас таке саме - незвичний перебіг у всіх, але жодної плями на жодній дитині (в рот теж заглядала).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @olegignatenko, я пару тижнів тому купувала гексаксим в аптеці Доброго Дня без проблем (бронювала на їх сайті). І в аптеці Пульс були , але трохи дорожче.
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Orman я не є настільки обізнана, як вона протікала та епідемія і що на складах ВОЗ було.
    але висновки зробила однозначні- батьки не вакцинованих діток, при загрозі смертельної болячки, мають та самі ж страшні думки, як мають батьки діток, які приймають рішення вакцинувати.

    на жаль, ті всі статистики , як часто хто і чим хворіє, і припущення буде чи не буде повернення дифтерії і тд..страшних болячок- є домислами чистої води. вище ж описано як самі ж лікарі "приховують" факти прот певні захворювання.

    п.с. я до того, що бояться всі однаково. перші -вколоти, бо МОЖЛИВО будуть наслідки. інші - коли болячка реально буде страшна, однозначно задумуються ,що МОЖЛИВО, і варто було... відповідальність не перекладеш.
    і я реально поважаю людей, які мають позицію. прийняли і зробили . або прийняли і не зробили. бо інколи самі не знають чого так чи не так(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6