Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Є досвід в далекої сестри. Старший малий дуже, дуже часто хворів і з садочку всі хвороби приносив додому і, відповідно, заражав меншого братика. Більш як два роки то тривало: кожного місяця бодай раз (частіше двічі) її хлопці хворіли, були і віруси і отити і основне це зелені соплі+кашель. Восени вколола цю вакцину про яку Ви пишете, після того дитину ніби змінили, не хворів ні разу.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Нам теж таке радила лікар кардіолог, щоб типу захистити серце від тих інфекцій. Коли були в Іваніва (професор кардіолог) то сказав, можете зробити, зараз це модно. Тому відповідно і не зробили.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    чи є шанс роздобути зараз десь інфанрікс? нам бракує останнього вколоти і мати спокій до 6 років з тими прививками
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Скоріш за все мова йшла про Синфлорікс він близько 900 коштує в аптеках. Але синфлорікс має менше серотипів ніж превенар. Я теж думаю може б моїй мамі допомогло, бо без кінця віруски закінчуються пневмоніями. Я і своїм дітям чесно кажучи зробила б, але на разі ціна зупиняє.
     
  5. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    дома?? ще такого не чула. Ні в якому випадку так не робити!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    уточнила,то Синфлорікс, але вони поки передумали колоти ту вакцину, вирішили іншими методами укріплювати імунітет.
     
  7. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    З"явився пишуть на сторінці ФБ Веселки, якщо ще потрібно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. morkvao

    morkvao New Member

    Ми зараз в польщі, цього року прививка від пневмококів в них безкоштовна для дітей народжених в 2017 році, відповідно ми попали і зробили в 7 місяців першу, всього їх дві має бути. Ну і до слова батьки тішиться що є можливістьзробити і всі роблять відповідно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дякую, але поки не робимо. Знайшли в аптеці, зарезервували. Передзвонила в понеділок до нашого педіатра, а вона каже, що прийшло до них розпорядження не робити цих щеплень ні індійською, ні французькою вакцинами. Так що ми поки пас. Але мені цікаво як з тим у приватних. Закупили, треба продати). Бізнес...
     
  10. Siania

    Siania Love Life

    Ого, а яка причина?
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Читала, що через смерть у Тернополі і, здається, у Сумах.
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А потім той поствакцинальний період хіба не буде небезпечним для новонародженої дитинки?
     
  13. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Але на відміну від безкоштовних, які є в поліклініках, Інфанрікс (бустрікс) і гексаксим здається теж, має знижений вміст антигенів, кашлюковий компонент ацелюлярний. Робили малій в березні бустрікс поліо. Нормально все пройшло, мала трішки температуру, і така була в"яла може день-півтора. Місце уколу почервоніло (кололи в руку), але десь за два три дні пройшло. Мала казала, що трішки боліло коли руку заводила назад чи вверх. Я би колола тільки з ацелюлярним компонентом, чесно кажучи, але це чисто моя точка зору.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Fantazy

    Fantazy Member

    Той самий Тетраксим, має менший вміст антитіл ніж Інфантрікси (порівнювала склад інструкції), кололи 3 рази після 2 років, жодних реакцій, лише третя дала почервоніння в місці уколу. В бустрікс (після 4 років для ревакцинаціі) вміст всіх компонентів ще менший, тому реакції мінімальні можуть бути, і не думаю, що варто боятись так коклюш компонента.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Власне, педіатри кажуть, що новонароджена дитина не може захворіти, бо має ще захист від матері (антитіла).
    Дякую за ваш досвід. Власне, якраз і шукаю свіжі історії щодо цих щеплень. Бо прививали малого ще до 2,5 років, але тоді була інша поліклініка і педіатр, якому я реально довіряла. Тепер ситуація інша і я теж більше вже схиляюся до щеплень у приватних клініках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  17. gladiolys

    gladiolys Member

    То що зараз не роблять Акдп? Чи це тільки в поліклініці державній?
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та думаю, що роблять. У приватних.
     
  19. Ari

    Ari Well-Known Member

    Саме вчора дзвонила до своєї сімейної, вона казала що роблять, і нічого не чула про заборони. Але ми зробили в приватній Тетраксим, після поліклінічного акдп.
     
  20. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member