Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Shumee

    Shumee Member

    Цілком з вами згідна, думка інших - лиш привід розширити свою думку) до імунолога не звертались, бо ще й такого треба знайти профі) щодо себе, то мама казала, що мені всі щеплення робили, то я лиш вітрянкою відбулася і досить легко пройшла, без затяжної t і ускладнень, лиш була зелена і свербіло) брат теж щеплений, то вітрянку від мене відхапив і теж більш нічим не хворів. Ми з 89 і 83 рн, може тоді вакцина була добра, не знаю. Це суто мій досвід. До речі, педіатр моєї дитини це і мій педіатр від народження, питала її вдома, коли вона прийшла до дитятка 1 раз за щеплення, сказала, що не хочу щепити через страх наслідків побічних, вона сказала, що за її практику таких випадків не було.
    --- дописи об"єднано, 19 Квітень 2018 ---
    Я не прихильник Надіжка, нейтрально ставлюся до нього, просто натрапила і написала)
     
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    я з 83, то не щеплена, правда, записи мама оформляла (тоді поняття "відмова" не було). Не хворіла нічим, крім мегалегкої форми "свинки". і тільки після народження малого захворіла вітрянкою, то перенесла ну дууже легко. Тому то таке. Садочок, школу відвідувала як і всі. Сестра молодша також без щеплень, хворіла і краснухою ( я не заразилася) і вітрянкою після мене досить важко. Тому я за те, що перебіг хвороби та наслідки залежать від імунітету на час зараження та вчасного правильного діагнозу.
    Я не можу сказати, що категорично проти вакцинації, чи комусь би радила не робити. Але треба дивитися по своїй дитині та радитися з компетентними та професійними спеціалістами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    На теперішній час дуже важко знайти грамотного і кваліфікованого спеціаліста. Я за вакцинацію. Навіть якщо є ризик зараження, то перебіг хвороби буде в рази легший ніж без щеплення. Варто також з розумом вибирати виробника вакцин, як до прикладу АКДП - є індійські, а є і бельгійські чи французькі.
     
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    В мене таке враження, що, коли є щеплення, лікарі взагалі виключають можливість цієї хвороби. І лікують що завгодно тільки не реальне захворювання.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    різниця лише в реактогенності, а не в "якості вакцини", як прийнято казати.

    маючи живий приклад вдома, не можу погодитись
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Туберкульоз. Статистика каже, що в нас епідемія останні не пам'ятаю скільки років, хоча хворіють переважно люди, раніше вакциновані. Заразним є лише легеневий туберкульоз відкритого типу. При контакті з хворим 90-95% людей не захворіють. Тих 5-10% решти - люди зі слабкою імунною системою (віл, онко), або ж з нестачею певних елементів в організмі (від поганого харчування в т.ч.). Також в групв ризику люди, організм яких часто піддавався лікуванню антибіотиками. Щеплення офіційно визнане низької надійності захисту. Для дорослих- це близько 60%, для діток статистично трохи вище, але (то вже моя особиста думка) діти рідше піддаються контактам з носіями. Зараз розробляються нові вакцини від туберкульозу. Всіх поголовно бцж щеплять лише в "ризикових" країнах (але не сильно помагає). З того всього я для себе вирішила, що у випадку небезпеки туберкульозу перше моє завдання - формування доброго імунітету дитини. Харчування (колись одна пульмунолог на повному серйозі говорила, що їсти сало ефективніше від щеплення бцж. Не знаю, що там в тому салі є, але діти в мене харчуються різноманітно). Я не бачу резону колоти неефективну живу вакцину, якщо ризик що з нею, що без є великим і все ж багато залежить від способу і умов життя. Ще один фактор: туберкульоз діагностується і виліковний. Так, того нікому не побажаєш. Але здавати кров хоча б раз в рік і так випадає.

    Кашлюком хворіли старші. Нічого приємного, але в нас особисто минуло терпимо, просто довше, ніж затяжна форма бронхіту чи трахеобронхіту. Кашлюковий компонент найбільш небезпечний в складі, на нього є найчастіші реакції.
    Правець і дифтерія - ці хочу робити. Але в нормальних вакцинах вони йдуть в комплексі з кашлюком, а російську я не наважуся. Є якась там болгарсько-канадська, буду ще думати. Поки діти при мені, я якось не дуже переймаюся правцем, але вони ростуть і більшість часу будуть проводити окремо. Хз, що може статися, в нас ще й приватний будинок - цвяшки, дротики, бляшки біля брами і по вулиці. Для мене важливо, піддається хвороба лікуванню чи ні. От правець і дифтерія - не дуже піддаються, якщо не ввести сиворотку вчасно, а всі знають, що в нас її вдень з вогнем не знайдеш. Краще б закупили, ніж витрачати гроші на істерики з кором і т.п. Ну але то вже лірика.
    Поліо - страшно живу давати. Хоча ця вакцина в країнах третього світу багатьох врятувала. Те, як її виготовляють, теж мене особисто напрягає.
    Решта 2 компоненти на знаю. Про гемофільну колись трохи пробувала читати, але цього явно недостатньо, щоб щось писати.
    І так загально. Жоден лікар (це були педіатри в основному) на питання, чи не "процвіте" наш атопічний дерматит після вакцинації, щось там муркали і ухилялися. Ну тобто вони не знають напевне. В старшої після того, як я в її рік і 2 місяці пропила курс абсолютно сумісного з гв антибіотика, почалися не те що висипки, а рани. Тобто комусь воно не зашкодить, але як є схильність, то хз, як організм зреагує на ті арепарати. Фпктично ризикнути я готова хіба щодо правця і дифтерії, бо кашлюк порівняно з ад був дитячим лепетом.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Це хіба "філософствування". Порівняти перебіг в конкретному організмі фізично неможливо. Порівнювати різних людей - в мене повністю щеплений дев"ятирічний заразив кашлюком нещепленого п"ятимісячного. Перенесли однаково - відносно нетяжко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Звісно що це можна сприймати лише як теорію. В реальності кожний організм по різному сприймає і бореться з вірусом. На то ми і є всі різні і маємо різну імунну систему.
     
  9. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Читала, що є вакцини різної якості...
    чула, що перші щеплення роблять вже в пологовому

    Розкажіть що потрібно для того, щоб дитині вкололи якісну вакцину (я усвідомлюю що безкоштовно ніхто цього робити не буде)
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В пологовому всі однакові вакцини - що держава закупила те і колють. Якщо хочете інакшу - в пологовому пишете відмову а вже після виписки їдете собі шукаєте інакшу самостійно (в приватних клініках чи аптеках) та домовляєтеся з лікарем який буде її колоти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В пологовому роблять бцж і гепатит
    Це якщо гепатит. А якщо бцж - то її колять тільки в державних клініках. До двох місяців дитинки можна вколоти без проби манту. Після двох тільки після манту. Тому краще зробити її в пологовому
    А от від гепатиту то вже можна відмовлятись і колоти пізніше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Будете робити? Хочу таки малій зробити, довго думала. Надумала. Ніде нема.
     
  13. Siania

    Siania Love Life

    Ми вже двічі робили. В 3 і 5 місяців. В пологовому тільки бцж. Перший раз у Веселці, другий там не було, то в Інтерсоно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І було без проблем?
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Ттт, так. День перед тим здавали аналіз крові і сечі. Ввечері приходили результати, а наступного дня на вакцину.
    В 5 місяців були підвищені тромбоцити в крові, то я сама перенесла прививку на два тижні. Думаю, лікар би дала добро, я побоялась.
    Через два тижні аналізи були добрі, то й зробили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Сянька

    Сянька Well-Known Member

    Може вже десь є написано, не можу знайти - Написали в школі в переліку документів довідку форми 063, в садочку в нас відмова, при чому як раз при вступі в ясла подала, то більше не просили, писала ще раз на вимогу дільничої через рік і все. А в школу,що в такому випадку подавати?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я подавала відмову, ту, котра вклеєна в медичній книжці, просто ксерокс сказали зробити і все.
     
  18. Fantazy

    Fantazy Member

    У Веселці є Тетраксим - та сама фірма, тільки 4 компоненти (без гепатиту, гемофільноі інфекції)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Щойно подзвонила, вже нема(.
     
  20. Fantazy

    Fantazy Member

    Жаль, зранку ще була.
     
    • Інформативно Інформативно x 1