Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Продовження теми. Початок тут
    *******************************************************************
    Взагалі навіть із тою ж статистикою ВООЗ, ризик виникнення ВАП- це 1 до 1.5-2.2 млн. використаних доз ОПВ. Якщо дитина не є у групі імунодефіцитних, то у неї ризики заразитися мінімальні. Це у групі імунодефіцитних ризик зростає у 2000 разів. Але не думаю, що дітки з реальним імунодефіцитом перебувають у дитячих садках.
    Можливі ускладнення від вакцини поліо наступають , як правило, лише через 3 тижні і далі після вакцинації ( коли починають максимально вироблятися антитіла). У випадку "чогось" довести взаємозв язок між вакцинацією від поліо і наслідками-тоді практично нереально в наших умовах.
    Не знаю, якась ця паніка надумана.В усіх аспектах. Особливо у середовищі тих, у кого дітки і так мають 2 і більше щеплення ІПН. Їм то ВАП саме зараз не загрожує. А що за спалах ( якого типу вірусу) був на Закарапатті- ніхто ж так відповіді і не дав. А от біди наробити такою масовою вакцинацією колективів, вже не лише у сенсі тільки поліо- якраз реально.Адже дійсно є купа мам які взагалі не робили щеплень діткам, а тепер- під впливом паніки побіжать робити бодай ІПВ. Причому , думаю, що у кого узагалі немає щеплень, тим лікарі будуть розказувати, що ІПВ "от саме зараз нема, але ви можете вколоти комплексну ту ж Пентаксим чи Інфандрікс, адже у вас і так ще немає щеплень взагалі"; у купи дітей в садках і школах- "мальовані" карти щеплень.То що з тим тепер будуть робити, якщо у дитини ІПВ "записані" у складі комплексних чи моно, і вона реально підлягає уже ОПВ? А скільки мам під впливом паніки перестануть водити дітей у садок. Що знову-таки: відкриє картину того, у кого скільки щеплень "намальовано" :)
     
    Останнє редагування модератором: 5 Листопад 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    От тому ми не малювали жодного щеплення. Бо в разі вищенаведенної ситуації лікар не підтвердить, що дитина реально не щеплена. А мама не доведе її липовості. І от таке замкнене коло.
    Мене цікавить наступне. От розпускають слух, що дітям заборонять відвідувати ДНЗ на 2-3-4 місяці. на основі чого заборонять? Епідемія не оголошена. Є якісь офіційні вказівки? То ж кожна завідуюча свою цифру вигадає.
    ну і так, здається мені, що цією повальною вакцинацією наші світочі від медицини можуть наробити великої біди
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. RamirZ

    RamirZ New Member

    Наша лікарка сказала, що одразу після канікул. Але теж не розумію: це не узгоджується з їхніми ж документами. Там сказано, що школярі мають попасти аж у 3-й тур. Тобто: перший тур три тижні, перерва місяць, другий тур два тижні, перерва місяць, а потім вже до менших і школярів приплюсують.

    Якщо є дані, що охоплення щепленнями нижче плінтуса, то чому школярів капають аж у третьому турі? Вони ж за ці 13 тижнів можуть від молодших братів-сестер-сусідів заразитися.
     
  4. RamirZ

    RamirZ New Member

    В кого «намальовані» довідки, в кого реальні, в кого їх і нема... А відмовляються зараз від ОПВ все ж чимало. Причому й медики, своїм дітям. А «план» - 95%.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Тут така ситуація- є ст. 15 ЗУ Про захист населення від інфекційних хворіб , де вказано, що дитина може відвідувати дитячий заклад "якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями."
    Оскільки після щеплення поліо вірус потенційно може виділятися на протязі 60 днів, то саме цей термін "закладений" у потенційну заборону.

    Так само, можуть посилатися на санітарні норми щодо карантинних заходів. Щоправда, тут є нюанс: карантин може оголошуватися тоді, коли є випадки хвороби. Ось тоді, при наявності епідеміологічно несприятливої ситуації, можуть вводитися тимчасові обмеження на відвідини садків нещепленими. А зараз це може носити лише рекомендаційний характер для батьків, а не обов язковий. І так само-під письмову відповідальність ( що вони беруть на себе відповідальність за наслідки, що їх нещеплена дитина попри рекомендацію утриматися від відвідин садка , буде його відвідувати). Заборону ж можна оскаржити на підставі того, що :а) не оголошено карантину; б) немає відповідного рішення органів влади щодо несприятливої епідситуації ; в) в Положенні про дошкільний заклад дозволяється не відвідувати садок на весь час оголошенного карантину ( якого немає) ; г) лист тимчасової непрацездатності може бути відкритий одному з батьків лише на час оголошення карантину. ТОбто: без оголошення карантинних заходів ( це не обов язково епідемія має бути) не мають права заборонити дітям відвідувати дитячі заклади. Мають право лише рекомендувати утриматися або відвідувати під власну відповідальність батьків.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @сніжна, тобто офіційно зараз нема документу з посиланням на те що, не можна не щепленим в садок?

    а у Львові хтось вже чув таке в садках?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    відписуюсь я - сьогодні по дорозі забігла до дільничого з черговими питаннями ( вони вже від мене в шоці, але я сказала, що буду ходити і дзвонити доти, доки не буду мати чіткі відповіді на свої питання, зокрема і про відвідування садка при такій ситуації, тощо.) Відповіла, що зав. на черговій нараді і вони усі чекають наказ щодо подальших дій.
    Є все-таки моновакцина від поліо ( не комплексна) "Іммовакс -поліо".
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    о мама мія.чекаємо.
     
  9. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Сьогодні до моєї сусідки дзвонила дільнича і сказала в середу обов'язково прийти і прокапати. При тому, що її малий немає жодного щеплення. Має вроджені проблеми зі стравоходом і ще досі їздять на процедури різні. Вона взагалі каже, що думала, що йому прививки протипоказані. Але дільничій, то не аргумент. Треба і все!
     
  10. veronka

    veronka зла друзя

    ну то хай дільнича сама собі закапає раз так тре!)) у мами є своя голова і ТІЛЬКИ ВОНА вирішує чи капати чи не капати)) ніхто її не змусить то зробити))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Ми не у Львові живемо, Рівненська обл Сарненський район, доня в садок ще не ходить. З прививовк має лиш КПК і БЦЖ, інші не робили бо то нема вакцини то хворі, то ще якась причина. Дзвонила медсестра запросила на завтра на прививку проти поліо, є моновакцина ІПВ. Я ще думаю чи то йти завтра відмову пистаи чи то прививку робити. Питання якщо поставити ІПВ то яку потім вакцину робити АКДС? Можна інфанрікс чи пентаксим? Ще й в доні вітіліго виявили тижнів два тому і я взагалі сумніваюсь чи їй поки варто робити якісь прививки. Районний дерматолог сказав просто спостерігати,про прививки затруднився дати чітку відповідь чи можна їх робити чи ні.
     
  12. domino

    domino Well-Known Member

    Дівчата, хочу запитати. Ми маємо робити прививку, ту що роблять у рік дітині ( правда ми вже трохи відтягнули). І я думаю, чи робити її малому, бо в нього екзема є. Лікарі тут кажуть(Англія) що робити, зв'язку нема. А я читаю, що багато мам пишуть, що в дітей екзема після прививки почалась. Не знаю, що робити. Хтось стикався?
     
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @domino, щеплення - то втручання в імунну систему, і може мати непередбачувані наслідки, зокрема і алергічні захворювання, але от так доказати той зв'язок тяжко, бо науці ще не все відомо (навіть просто сказати в чому причина екземи, не кажучи вже про вплив щеплення), імунна система ще дуже і дуже недосконало вивчена.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Brenda

    Brenda Member

    Дівчата - ті, що нещеплені : що будете робити? Я збираю думки, бо сама не знаю, що робити...
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Ми не щеплені.
    Нічого робити не будем.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    в школу старший ходитиме, а молодша й так вдома?
     
  17. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Ми не маємо жодної прививки...взагалі, пишу всюди відмову та й не думаю їх робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Tree

    Tree Member

    В мене 2 діток малій 5 років а малому 7,5 міс. Робити не буду нікому,хоча мала має кілька основних щеплень і ходить і в садок і на підготовку, а малого взагалі не буду прививати .Сімейна наша каже робити бо ваші діти заражаться від інших і отримають параліч ,хоча сьогодні була в пульмоногога з малою бо кашляє трохи другий тиждень -то каже нічого не треба робити ніяких щеплень
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Він ще не ходить в школу. Садок і підготовка. Так. Ходитиме. Молодша при мені.
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1