ще одна машина в сімї...

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем amaretto, 9 Жовтень 2013.

  1. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Дівчата поділіться своїми враженями...
    Коли виникла потреба, як її вирішили, реакція чоловіка, обслуговування двох машин для сімейного бюджету....
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2013
  2. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    От і в мене є не то хотілка, не то потреба, напевне більше потреба в машині, бо планується друга ляля, а допомоги ніякої , у Львові взагалі одна, і машина одна, от виходить, що повністю залежу від чоловіка, щоб вирішувати свої поблеми-питання, а чоловік зранку до смеркання на роботі, то мови, що можу їздити на його машині взагалі немає, хіба на вихідні, але тоді і він вдома...отак то, а на мої розмови тільки
    Це питання на даний момент відклала до весни, а там може час розставить сам все на свої місця.
     
  3. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    в нас довший час вже є в кожного своє авто.. Зручно, скажу вам)))) ну і звичайно утримувати дві машини не дешеве задоволнення, але якщо маєте можливість і потребу, то не бачу нічого НЕнормального:girl_smile:
    на сьогодні користуємось однією, бо по дорозі обом на роботу і в один час
     
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    ну от і в нас так. А головне чоловікові мусово їздити на роботу машиною тому що працює на трасі і маршрутки туди не ходять((((

    і я, до весни є час щось вирішити.....
    Але є безліч але
    -якщо з весни машина-це автоматично означає цього року без моря, а я не хочу! ми з чоловіком цей рік не відпочивали і чесно заслужили відпочинок бо відпрацювали досить нормально
    наразі потреба-це робота+для дітей садок та гуртки, не уявляю як будемо в дощі бігати на 16.00 на англійську чи зимою...
     
  5. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    то вже мусите вирішитти, що для вас з дітьми важливіше. Бо , і відпочинок - то важливо(здоров'я, спокій), і машина - то комфортне і оперативне переміщення. Зважте всі "+" і "-".... якщо на "двох зайців" не хватає.

    ---------- Додано в 09:55 ---------- Попередній допис був написаний в 09:54 ----------

    може як варіант відвозити мужа на роботу, якщо вам це підсилу
     
  6. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    о, це ні, тоді я почну таксувати) Чоловіка на роботу, дітей в садок,своя робота, забрати дітей, завести на гуртки, забрати, їхати по чоловіка. А якщо друга зміна-це забирати в 22.00, живем самі, куди дітей діти...
    Відпадає
     
  7. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    якщо б переді мною постав вибір, то я б таки пожертвувала морем один разок:girl_crazy:.. може тому, що вже привикла за стільки років до керма:girl_impossible:
     
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    та ми ним постійно жертвуєм
    ми з чоловіком після одруження жодного року не були на морі
     
  9. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    аналогічно)))) .. але не смертельно:girl_spruce_up:
    така вже сімейна жизнЯ. Все щось треба, і ще, і ще, і ще...:girl_cray::khomyak::khomyak:
    а як буде ще одна тачка, то витрати будуть збільшуватись і море ще дальше відкладеться)))
     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    :banned: :banned: :banned:
    [mod]В окремій темі!!!!!! Одне авто на двох[/mod]
     
  11. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    Маємо кожен своє. Теж дістала постійна залежність від чоловіка в плані пересування, особливо з дітьми.
    Чоловік бухтів, що не потягнемо, потім, що не буде ремонтувати дві машини...
    Нічого, ттт, поки якось справляємось... Хоча обидві машини недорогі, але головне - їздять.
     
  12. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    В мого чоловіка це основний аргумент, але на мою думку то тільки відмазка, думаю і надіюся, що з часом він зрозуміє, що то не моя примха, а реально потреба:girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2013
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    сам запропонував. Але нам поки не горить - думаємо.
     
  14. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: ще одна машина в сімї...



    добре, якщо він це вміє, а як кожен раз возитись на сервіс, то тоді напевно краще однією
     
  15. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

     
  16. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    Мій чоловік сказав, що його час і нерви коштують дороще. Сказав - моя машина це запорука його свободи :) Поки не було в мене власного авто завжди мене возив, хоч деколи нам то не дуже зручно було. Бувало, привозив мене на роботу в 7:30, замість 9:00.
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    Мій сказав, що я заважаю йому працювати своїми поїздками і через день питає, коли я вже піду до інструктора:girl_crazy: Але зараз не маю як малого лишити, тому певно вже весною займусь цим питанням. І тоді наша машина стане моєю ггг
     
  18. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    Як згадаю, коли мали одне авто на двох (на початках спільного життя і після чоловікового ДТП, коли його авто було 2 місяці на сервісі) - кидає в жар. Про матеріальну сторону - машини відносно нові (його 3, а моїй 5 років), то наразі обходиться проходженням ТО на сервісі. Ці витрати плануються. Дві страховки (в нас в кожного КАСКО) - недешеве задоволення, але поки що робимо. На попередній машині я робила просто цивілку і, думаю, наступного року так само страхувати і цю. Про зручність двох авто в сім'ї говорити можу довго:girl_dance:
     
  19. mamba

    mamba Member

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    Ги-ги на роботу в 7:30 замість9-ої то круто:girl_crazy:
    В мене навпаки- тільки чоловік пообіцяє відвезти куди тре - запізнюсь обовязково!))

    Пораджу як дама зі стажем 10-ти років щасливого заміжжя - думайте перш за все за себе і за свій комфорт, бо ніхто за вас не подумає))). В першу чергу, що чоловіки кажуть? Правильно - дорого для сім'ї дві машини... але беруть гроші на бензину, резину, ремонт із сімейного бюджету, а катаються вони переважно самі. Максимум, що нам дістається, то нещасні поїздки на закупи в суботу і у вигляді бонуса "обязатєльно-розвлєкатєльна" поїздка до його батьків у неділю))). Потім цілий тиждень нам кажуть, що він жиш возив нас,- " шо ше хочеш? шо ше ті тре?))) а взагалі, в мене вихідний- дай поспати, не розберуть той твій базар до 3-ої дня"))) Красота просто))).
    Тому не повторюйте моєї головної помилки в житті (прям локті кусаю :sad:) - коли постав транспортний вапрос, я як чесна піонєрка (тобто любляща жена) дала чоловікові поміняти машину на кращу (новішу, більшу і ващє лялю), а не купила собі другу папрощє(((. Тепер кукаю дома безвиїздна. Муж по-каралєвскі дає мені милостиво порулити по вихідним... до Арсену за один кільометр по прямій...за той кільометр я почую багато нових слів про себе і свої навички водія...
    Своє авто для жінки з дітьми-то необхідність, а не розкіш. Воно дає не тільки свободу рухів, а й розширює ваш потенціал в розвитку дітей і веденню господарства.
    ПС Довго так кукати як лашарік я не збираюсь, скоро поставлю вапрос ребром!!)):girl_mad:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  20. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: ще одна машина в сімї...

    Точно. Так казав і мій муж, і купив мені авто. І ще для того, щоб розгрузити себе. Тепер я від нього не залежу в плані пересування, і не чекаю, щоб він повозив мене по моїх справах... Так, це досить затратно, але як не буде як, тоді й будемо думати що маєм робити, ремонтуємось рідко, тобто зміна масла і т.п. по плану, кожні 10тис. (вроді, то чоловік за цим слідкує) і більше нічого (ттт...) Зате всі щасливі, особливо я :).
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2013
    • Смішно Смішно x 1