Щастя -2Х2

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ser tabu, 8 Березень 2007.

  1. Ser tabu

    Ser tabu Member

    28 лютого цього року моя дружина зробила мені подарунок...народила хлопчика і дівчинку !!!!

    Щастя - це мить, яка у різних людей тривае по різному...я щасливий !

    А також сьогодні вітаю всіх наших жіночок з днем весни та кохання, нехай прибуде з нами Господь !!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Щастя -2Х2

    Вот это ДА! Молодцы!
    Поздравляю! Здоровья Деткам!!!!
    Супругу и дочурку с ПРАЗДНИКОМ!!!!
     
  3. Ser tabu

    Ser tabu Member

    Відповідь: Щастя -2Х2

    Спасибо Вам товарищ Полковник !!!

    Давно я не заходил сюда...

    P.s. не пускали)))
     
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Щастя -2Х2

    Надеюсь, исключительно детки?

    Ох, и накинуться сейчас на вас наши девушки из ветки про вагитную УМУ! Почитайте, скоро прибавления на форум посыпятся как из рога изобилия! А Вы с супругой этот год открыли с сокрушительным результатом! Поглядим, кто сможет переплюнуть. :D

    Терпения Вам в первые месяцы! Держитесь! Еще раз поздравляю!
     
  5. Ser tabu

    Ser tabu Member

    Відповідь: Щастя -2Х2


    Еще раз спасибо !!!

    Умочка беременна ??)))
     
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Щастя -2Х2

    :D :D :D Ну, что ответить????

    П.С. Ума, не обижайтесь, С праздником Вас ИНДИВИДУАЛЬНО!!!!
     
  7. Ser tabu

    Ser tabu Member

    Відповідь: Щастя -2Х2

    Извините, но я давно здесь не был, поэтому не в курсе...просвятите пожалуйста ;)
     
  8. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Щастя -2Х2

    Рад Вас видеть :) Да, можно сказать, здесь пол форума беременно, и не сильно ошибиться :) С легкой руки Умы, все перспективные мамочки встали здесь на учет, так что...:) :rolleyes:
     
  9. Ser tabu

    Ser tabu Member

    Відповідь: Щастя -2Х2

    Сьодня малим півроку.))))))))))))))))))

    вже самостійно перевертаються на живіт. оруть як дикі мавпи на всю хату, а на вулиці - на всю вулицю.))))))))))))))))

    додали в раціон потерті печення з молоком і зупу(картопля, морква)

    з наступного тижня думаю будемо помалу вводити м’ясо.

    ось так. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Щастя -2Х2

    Я за Вас і них радий ,особливо за зупку....згадав про своє дєвічьє
     
  11. Ser tabu

    Ser tabu Member

    Відповідь: Щастя -2Х2

    )))))))))))))))))))))

    є ще й старша доня 3,5 років))))))))))))

    то єсть в мене їх(дітей) вже троє.:shy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Щастя -2Х2

    Хотіла створити нову тему, але напевно то сюди підійде. У нас на форумі є троха мамочок із двійнею і трохи, що чекають на двійню. Мені завжди було дуже цікаво як це мати зразу аж двох малявочок. Найбільше, що мені цікаво - чи можливо організувати догляд за дітками за принципом природнього батьківства - ГВ, носіння на руках, спільний сон і т.д? Бо мені видається, що це нереально. А ще й коли старші дітки є... Мамочки, розкажіть:girl_smile:
     
  13. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Щастя -2Х2

    Мені в силу зрозумілих причин теж це дууууже цікаво :girl_wink:
    ГВ, наскільки вже чула розповіді, організувати можна. А от спільний сон і т.д. - з цим вже напевно трудніше...
     
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Щастя -2Х2

    мене теж це дуже цікавить, бо у нас ще і старша є, яка спить переважно з нами. Бо зараз мені це здається нереальним.
     
  15. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Щастя -2Х2

    Напишу зі свого скромного досвіду ) наші хлопці народились коли старшій доні було 3,3. Різниця, як на мене, нормальна, але коли ми планували другу дитину, щось не врахували, що їх буде двоє))), інакше би ще з рочок почекали, бо така дитина, принаймі наша ще дуже мами хотіла, хоча вона і зараз хоче. На мою думку, двійнята то для мами трохи важко, особливо коли є старша дитна і нема допомоги, але не так все страшно, як можна собі понапридумувати. Як кажуть - очі бояться, а руки роблять. Тепер трохи конкретики )) ми на гв з першого дня і дотепер (хлопцям 1,2) мої хлопці не знають, що таке пляшка і дурник. в пляшках не було потреби, дурник якось в момент душевної слабкості пробувала дати, але вони випльовували, то я і лишилась того. Мали спеціальну подушку для годування, яка мене дуже виручила - я не потребувала допомоги, щоб погодувати дітей одночасно. Спали дітки з народження зі мною всі. Перший місяць в мене таке враження було, що я практично прожила з тою подушкою, бо при спробах перекласти якогось малого обидва моментально будились, то я так напівсидячи і спала, потім вони стали не так зависати на грудях і стало легше :) Старша доня, як я писала, дуже мамина, тому і мови не могло бути щоб вона пішла спати окремо. В нас широке двоспальне ліжко, до нього присунуте дитяче ліжко і так спимо. Активно виористовували слінг, особливо на прогулянках, ну і вдома, щоб щось зготувати, зі старшою побавитись і тд, бо на перших порах дітки не завжди спали одночасно. Ще дуже в нагоді стали такі штуки як шезлонг, кріселко-гойдалка, бо одного можна було туди посадити, іншого в слінг і так щось робити. З висаджуванням в нас не склалось.часто дітки їли одночасно і я фізично не могла іншого висаджувати, ну і купи запісяного одягу з обох, в нас ітак машинка прала по 2-3 рази на день ))
    Якщо ще є якісь питання - задавайте, буду рада допомогти. Я звичайно не супер-мама і експерт, але пам"ятаю, як мені було страшно на початках і хотілось почитати-попитати когось, навіть щоб просто хтось мені сказав, що все буде добре і я справлюсь, бо дуже часто навпаки всі причитали як то тяжко буде

    Ще ніколи такого довго допису не писала ))
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Щастя -2Х2

    kolobok ви просто молодець!!! В мене сестра зараз вагітна двійнею і багато на що негативне себе настроює: наприклад що не буде годувати (старшу дитину не годувала, бо ніби то не було молока, потім були два пізніх викидні, після яких вона пила таблетки для перегорання молока і ій лікар сказав що після цих таблеток навряд буде годувати), що її скоріше за все будуть кесерити... Я їй кажу щоб не настроювала себе наперед, але бачу що впевненості в неї мало. Цікавить чи вам хтось вдень допомагав з дітьми?
     
  17. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Щастя -2Х2

    Колись працювала в школі, і одна вчителька мала старшу донечку і трійню :) Оце вже точно щастячко :) Годувались грудьми, здається до 2-3 міс,, а ще кажуть дали їм відразу няньку.
    Дівчатка, Бог вас обдаровує таким щастям значить Вам вистачить і сили і терпеливості і уміння :)
     
  18. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Щастя -2Х2

    В перші три тижні і потім десь від 6 до 8 місяця (то був важкий період - малі всі троє хворіли часто, а ми робили ремонт, який треба було терміново закінчити) в нас жила моя мама (вона живе далеко і не може часто приїхати). З місяця до 6 чоловіка мама приходила на 2-3 год кілька раз в тиждень. А вже потім ми взяли няню-помічницю. Впринципі тепер я бачу, що з двома дуже реально впоратись самому. В нас просто старша доня не ходить в садок, а вона дуже активна і дуже хоче уваги, мене постійно совість мучила, що вона тої уваги недоотримує, бо з двома малими фізично не завжди встигаєш просто. Ну і хатні обов"язки ніхто не відміняв. Я люблю, щоб в хаті був порядок, свіже зварено, затишно - інакше мені якось некомфотртно і я нервуюсь )) Коли я сама з дітьми, то вже так всього не втигнеш - або на порядок забиваєш або старша мультиками перебивається ітд.
     
  19. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Щастя -2Х2

    В мене ще таке питання - як ви ходите гуляти з дітьми? Бо мені ніякий візок для двійні не влізе в наш ліфт. А з 5 поверху якось спуститись треба буде :girl_impossible: А помогти не буде кому- всі вдень на роботі :8: Певно, буду тільки по вечорах гуляти(((
     
  20. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Щастя -2Х2

    Borsychok, в молодшому віці я пристібала каркас від возика внизу в під'їзді, в люльках зносила малих і заносила нагору. Після півроку знадобилася вже поміч у тій справі, бо в люльках вже ніхто лежати не хотів. З рочку були санки або возик внизу, малих на руках зносила, десь з 1,2 почали самі сходами ходити, тут і настало полегшення.

    Про свій досвід після розповіді kolobok промовчу і тихенько трохи позаздрю :)
     
    • Корисно Корисно x 1