Санчата: які купити?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Olenka, 23 Вересень 2008.

  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Ледве-ледве. Залежить від ваших параметрів:) Ну але щоб з дитиною разом, то не виходить. То вам найкраще десь їх у наявності знайти і попробувати, якщо підійдуть, то можна замовити через Інтернет. Я минулого року купувала на Кідстаффі, коштували десь 560 грн з ручкою.


    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  2. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    От це я і намагаюся тут дізнатися, бо не знаю де їх шукати.
    В неті 630 без і 800 з ручкою.
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2016 ---
    На якому складі? У Львові?
     
  3. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    так, у Львові, це якраз той продавець з олх мав свій склад десь на Яворницького - звідти чоловік і забирав їх.
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    шкода
     
  5. mipa

    mipa Well-Known Member

    І ми тепер маємо санчата:girl_smile: Купили український аналог Тако. Дуже потужні, влазимо ми з малим. Завтра прокатаємо, не можу дочекатись:girl_smile:
     
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Файно , то такі як я давала фото? Скільки ви дали за них?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  7. Osya

    Osya Active Member

  8. mipa

    mipa Well-Known Member

    У нас такі, тільки сині [​IMG]
    Купили в Велобайку за 400 грн. (зараз акція, так вони 425 грн)
    Р.S. На ОЛХ по 500 грн)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Хто цього року цікавився санчатами? По скільки чук і гек?
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я купувала минулого тижня на Мотозаводі за 1200 грн. Мустанг
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дівчата, хто має санки Тако, як ви возите в них малечу віком 1,5 роки? Продавець в магазині сказала, що до цих санок не передбачено ременів безпеки, а мій малюк - таке шило, що я його не ризикну возити без ременів.
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чи дуже необхідною є ручка в санках? Малому три. Хочемо нові санчата. Вибираю. Не знаю чи тре ту ручку чи ні вже? Порадьте. І де дивитись? Мотозавод, Епіцентр?
     
  13. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Та чому необхідною, чудово можна за шнурок тягнути) ми минулого року вибирали, то я дуже не хотіла ручку, з нею санки такими габаритними мені виглядали, ще й доплачувати треба було ... Але купили таки, то мені дуже зручно) як з візком, але легше. Доню дворічну взагалі як пір'їнку везлося, старшого важче, звичайно, але теж ок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Rosynka а які ви купили?
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Як на мене, то не є необхідною. Хіба якусь ручку брати, яка легко знімається і кріпиться. Моєму минулої зими три було, то на санках з ручкою їздити не хотів. Хотів, як старші діти, з гірки сам, чи за шнурок з розгону. Та і в нас тепер такі зими, що особливо кудись не поїздиш санками з ручкою. Он було кілька днів снігу, вже все топиться. По місцях, де асфальт, легше за шнурок перетягнути ніж пхати вперед санки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мені були б незручні з ручкою. Якось за шнурок тягнути легше і виглядають, як на мене краще. І з гірки нам простіше спускатися, можна ззаду до малого підсісти:) Та й від руля малий балдіє. Нашому 2.7, але і минулої зими на них каталися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    на мою думку зручно з ручкою коли малий ще малий.. як в возику) дитина перед мамою і мама спокійна))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Та звичайні, такого типу, шукали довші, бо маємо маленькі, то не поміщалися вдвох, а мусять разом їхати) uploadfromtaptalk1516892621093.jpg
    Але цього року з такою страшно-сніжною-зимою, то ще навіть не витягала їх, на тих три дні обійшлась маленькими, ліньки ті довгі тарабанити)
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    мені без ручки було б зле, в основному так їздимо, гуляємо по дорогах лише, шнурок нам майже неактуально
     
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А я не уявляю як то з ручкою. Малому минулого року, як купувпли санки два було , то ми без ручки купили. Трошки повезти можна і за шнурок, а ми в основному санчата цільово використовуємо - для катання з гірки. А як не катається, то йде пішки щоб не змерз, ну, хіба, втомився, то може трошки поїхати. А для трирічки я б вже з ручкою не брала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1