Санчата: які купити?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Olenka, 23 Вересень 2008.

  1. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Ми минулого року купили малому санки. Такі як Тако, тільки наші українські. Між ними різниця тільки в написі Тако, а ціна дешевша. Але ми катались на них декілька разів. Не ті в нас зими) Далеко не поїдеш, бо то асфальт, то болото. Катались біля дому. Думаю дійсно краще купити трохи пізніше, але вже снігокат. Моєму малому було б цікавіше на ньому подурачитись. Ну і як написали вище, головне щоб сніг був.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Дівчата, а снігокат з якого віку йде? Може точно краще снігокат купити, а санчата є ще мої на крайній випадок)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    і я маю питання про снігокати, Васько дуже хоче, які фірми? де купляли?
    [​IMG] дивилась на такий
    --- дописи об"єднано, 22 Листопад 2015 ---
    а які маєте?
     
  4. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Ми маємо якісь китайські ноунейм. Нам подарували. Але виглядають міцними і наразі нічого вм не сталось:)
    А коли шукала щоб купити, то бачила, що дуже хвалять снігокати stiga. Але там і ціни... Понад 2000 грн
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    І в нас це питання вилізло, маємо санки- добротні, дерев"яні, але Миколай має принести ще й снігокат. Такого плану як у вас на фото на гуртівнях від 1200 - 1260грн., це те що я знайшла. А от цікавить чи вони не на одну зиму, бо виглядають ніби не погано, але як на практиці, можливо дівчата дітки котрих мають щось схоже відгукнуться?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Ми далі в пошуках санок. Ще не придбали, але на днях плануємо. Хто що купував цієї зими? Де? Ціни? Нам 1,5 буде, хочу з ручкою штовхачем і ремінцем, щоб пристібати.
     
  7. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    http://www.sunbaby.lviv.ua/sites/de...ct_large/products/20200001_w640_h640_blue.jpg
    Ми отакі самі, лише червоні,купили за 500 грн в суботу в магазині. Вже каталися, вони трохи завеликі для такої малої дитини - 1,6 нам, але я ще там поміщаюся, то чоловік нас двох катав)) Там широка рама, щоб їхати, ззаді не заокруглені рейки, щоб не переверталися, і спинка висока, бо в деяких низенька.
    Щоб пристебнути ремінців нема.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
    А на базарі Краківському чи Перехресті не дивилися?
    Бо ми в Жовкві купляли.
     
  8. mipa

    mipa Well-Known Member

    Можна поцікавитись в якому магазині? Наскільки я бачу, це Тако чи аналог?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    На Галицькому перехресті такі 700, а Тако 900. За минулорічні Пікколіно хотіли 1600 і принципово весь комплект, а мені лише санки і ручка потрібні.
    В неті ціна 800 приблизно. Де у Львові можна на них глянути, бо на перехресті навіть не виставляють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ну, тоді не знаю де ще у Львові глянути. Бо ми в Жовкві купляли. В Ашані перед Миколаєм було багато санок, але чи зараз є , не знаю.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я вже вдома подивилась, що це ніби укр. аналог Тако. А купляла в Жовкві.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    А де бачили? Бо хочу глянути і не знаходжу.
    В неті знацшла за 630 без ручки і 800 з ручкою.
     
  13. invisible

    invisible Well-Known Member

    У нас Адбор Пікколіно. Чесно, зараз би такі гроші за них не давала. З мінусів, що особисто мені не сподобалися - доволі громіздкі і важкі, вузенькі, але в той час дуже довгі. Разом з дитиною покататися неможливо. Як на мене, можна якісь і дешевші аналоги знайти.
     
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Громіздкі і важкі для мене не проблема, а от вузькі так. Я хочу фірмові хороші санчата. Які ж купити? Тако чомусь мене не приваблюють.
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    чому? стійкі, зручні, легко їдуть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Ну якщо лише дитина, то без проблем кататиметься, моя в майже 3 роки в зимовому комбезі влазить:) А от разом кататися не вийде, хіба ви дуже-дуже худенька. Нам принаймні не виходить, бо мені там капець тісно і незручно. Хіба оті всі спинки і ручки відкручувати.
    Здається, є якісь інші моделі Адбор, Спорт чи якось так, може подивіться.
     
  17. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Не подобаються, ременя безпеки немає.
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2016 ---
    Але влазитесь, я думала настільки вузькі, що не сядеш.
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    мені то обійшлось в пару гривень за тасьму і кліпсу
     
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Не хочу такого.
     
  20. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Ми минулого року через олх купували - вибирали на складі, були різні варіанти і ціни дешевші.