Санчата: які купити?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Olenka, 23 Вересень 2008.

  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Хоч до зими ще є час, але сьогодні я намагалася пошукати, яка пропозиція санчат є в наших інет-магазинах. На жаль, по мені відомих магазинах вибору ще не має. По закрдонних є купа і всіляких. От тоді я розгубилася, а які ж санчата вибрати?
    Знайшла ось такий репортаж про санчата.

    А хотілося прочитати думку батьків, які вже купували санчата. Які краще купити? У яких які "плюси" і "мінуси"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    За нас цю проблему вирішив магазин Антошка, ми минулої зими купили там підгузники Хагіс і нам вручили санчата :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    Ми купили звичайні дерев"яні саната, три роки тому заплатили щось 250 гривень. Ще в нормальному стані.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    Коби сніжок випав,а то не буде на чому кататись.Мої того року тіко раз і їздили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    В мене ще зі старшого оті з рулем, на подобі Чук і Гек. Супер. Мала їх просто обожнює. Там і сидіння м"яке, і рулем покрутити можна, і удвох запросто можна їхати, і вони дуже легко совгаються.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    а в нас ще мої санчата є і я каталася на них і брат і ще в доброму стані
     
  7. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    Нарешті і в нас випав сніг!!!:clapping:
    Пішов чоловік на базар сьогодні купити дітям санки. Хотів купити ті звичайні алюмінієві з поперечними різнокольоровими планочками. Добре, що роздивився краще: не алюміній то був, а бляха якась зафукана нітроемаллю, прямо під руками гнеться і фарба лущиться. А хочуть за такі санки 120 грн. Потім купив у свого колеги майже нові дерев'яні за таку ж ціну.
     
  8. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    В нас сани з рулем вже другий рік - кращих не треба! Легкі в управлянні, двоє дітей запросто сідають.
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    ми минулого року свої санчата купували-деревянні.Недуже мені подобаються,в них конструкція така,вони довгі і худі,треба обережно з бардюрів спускатись та на горбочках,бо перевертаються.На другий рік будем купляти з рулем
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    в нас санки просто жахливі :sad: чоловік купив, а тепер з досвідом бачимо що можна було і щось кращу обрати. теж розглядаємо варіант чука і гека.
    значить наші такі зелені труби і кольорові дощечки - як побачите не купуйте! спинка занизька, вузькі, висока ймовірність перевертань ну і т.д.
     
  11. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    а чоловік каже, що для малого вони ще зарано, бо ними управляти треба, тобто, якщо тягти то не вийде через руль...
    Подзвонила до свої баби, каже що ще мають бути мої санки. Чоловік поїде шукати. У мене були класні деревяні санки, мама з закордону в ті часи привезла.
    То думаю на перші 3 зими буде нормально, а потім можна "чука і гека" купувати
     
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    Оленко, ви від нас на 8 міс. молодші, тому вам на перспективу. а наше чудо вже по хаті вишиває на велосипеді, тому ми і вирішили що і там з рулем впорається ;)
     
  13. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    У нас ось такі:
    [​IMG]
    З плюсів: є ремінь безпеки, дуже стійкі, висока спинка,
    З мінусів: на наступний рік будуть напевно замалі.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    у нас чук і гек..нам 2,5 ...керуємо,що варяти
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    Мамусі, а де ви купляли "чук і гек" ?
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    так їх купа на базарі( чук гек)....
    Ксані,а в таких санках як у вас.від землі не зимно?
     
  17. marianna

    marianna Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    Хотіла купити масивні дубові санки щоб нас тато на них возив,але як спробувала їх підняти то зразу передумала.Чоловіка племіннику Миколай приніс санки з рулем і ми забрали його старі на зразок радянських з металевою спинкою,саме на наш вік невеликі та легкі.
     
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    Дякую, буду знати де шукати )
    Ніби ні, я нічим не застеляю, а ніжки-попа теплі. Там на сидінні наклеєно ніби тоненький каремат, мабуть він дає ізоляцію :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    І ми шалено шкодуємо про цю покупку...спокусились на дешевшу ціну:ninja:...минулого року все було нормально (малечі було 1,5р), а тепер вони нам впритик...я одного прекрасного дня перекинула дівчинку :sad:....то вона їх тепер боїться як вогню....і як тепер знати чи буде вона їхати на нових санках?
    А дівчатка їздять на чук і гек? :)
    А яка їхня ціна?:confused:
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Санчата: які купити?

    ми перекидаэмось майже щодня:ninja: особливо на спусках з бардюрів.
    По дорозі в садо в нас є 2 небезпечних місця,де ми перевертались....тепер як підїзжаєм до них,дитина проситть ...тільки не перевертай:xaxa:
    На другий рік чук
    і гек,на початку зими бачила ціну в р-ні 300 гррн.
     
    • Подобається Подобається x 1