Сам удома. А коли і з якого віку?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем AilataN, 22 Липень 2012.

 1. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Яка молодчинка! Її ковбасить: гормони і переосмислення свого місця в світі, пробачте їй. Моя старша (їй тільки 7,5) теж страшне до мене пискує. Але потім приходить, тулиться і пояснює, чого пискувала. Мала ще, в вашої вже еґо не дозволяє прийти і признати неправоту. Я не забороняю пискувати і не роблю з того трагедію з погляду віку. Я роблю з того проблему з погляду взагалі спілкування між людьми. Я їй кажу, що в такому тоні розмов не вийде, бо те, що я мама, не означає, що мені така манера спілкування по барабану. Але я теж дуже холерична людина, можу на неї наверещати і йти перепрошувати через 5 хвилин. Не знаю, що з того всього буде через пару років, але поки що попри свої псіхи мала ніколи не робить чогось непевного, поки не просіче мою думку з того питання.
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

  О, @Haidee , мені взагалі не подобається така манера спілкування. Але тут малий наслідує не мене. Я теж верещу. Рідко правда , але страшно.
  Ще один крок дорослішання - поїхав нині на більшому велосипеді. Якраз в один ріст з ним той вєлік. Задоволений !!! Цілою кумпанією катались ...десь більше години.. Певно тре той минулорічний " Декателон" його теж виставляти на продаж... Дитятко :girl_in_love:.
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Suzi

  Suzi Moderator Команда форуму

  Згадала себе в 15 років. Якби мене не відпускали саму гуляти, я б бунт влаштувала. Зрештою я і так трохи бунтувала. Тато був досить строгий і переживаючий, звісно з любові і бажання захистити мене. Але чим більше було обмежень, тим більше можливостей викрутитись я знаходила. Завжди говорила куди і з ким йду, але не завжди всю правду. Це ж вік, коли однолітки важливі, коли волі хочеться, і щоб при цьому вдома підтримували і любили.
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3