Салати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем misss, 17 Січень 2011.

  1. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Салати

    Робила такий:
    огірочки
    свіжі печериці
    сир твердий
    ковбаса або шинка
    Все нарізати соломкою, печериці обов’язково скропити соком лимона (тоді вони не так скоро чорніють), заправити майонезом. Простий і дуже смачний.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Часто роблю такий, щось схоже на фаршмак, але обожнюю його:
    - 1 банк. маринованої в олії сардини
    - 2 упак. сухариків (беру завжди білі Флін, з смаком який більше хочеться)
    - 4-5 варених яїчок
    - 0,5-1 невелика цибулинка
    - майонез, сіль, перець до смаку

    Сардину подрібнюю веделкою, змішую з дрібно нарізаною цибулькою, додаю дрібно нарізані яїчка, сіль, перець, майонез до смаку; вкінці перед подачею додаю сухарики (щоб не розмокли), додаю ще майонезу і готово. Інколи для кількості можу потерти 1 пач. плавленого сирку, також смачно :nyam2::nyam2:
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Дієтичний салатик з вареного бурячка:
    За пів-години-годину до приготування мариную цибулю, нарізану півкільцями (у солі і спеціях - базилік, прованські трави).
    Варений бурячок тру на грубій терці (пробувала різати кубиками, шось не то);
    Додаю фету, порізану кубиками.
    Заправляю олійкою.
    Не солю (мені достатньо солоності фети і солі, якою замаринована цибуля).
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Салати

    Надзвичайно люблю цей салатик саме на Великдень. Називаю його "З хроном". Беремо велику глибоку тарілку і все робимо шарами, які змащуємо майонезом(або зробити сіточку з майонезу). 1-варена ковбаса соломкою, 2-багато хрону потерти на терці для моркви, 3-варена картопля на терці для буряка, 4-плавлений сирок на терці для буряка(але якісний, можна замінити на голандський або російський але з плавленим мені краще), 5-варені яйця на терці для буряка, змастити все майонезом і посипати зеленою цибулькою
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    робила вперше такий салат і дуже сподобався:
    листя салату 5 шт
    1 куряче філе відварене
    1 помідора
    1 огірок
    50 г сиру твердого

    для заправки: майонез, гірчиця і сік лимона. я робила на око. приблизна пропорція: 2:1:1,5

    листя салату порвала, зверху порізала помідору кубіками більшими, огірок соломкою, сир потерла на грубій терці, філе кубіками і зверху полила соусом. вже перед їдою перемішала. соусу багато не давала, бо овочі дають свій сік. дуже смачно получилось. думаю можна якось придумати черговість шарування інгрідієнтів, щоб гарно виглядало. я просто робила для себе. не солила, тільки філе відварювала в підсоленій воді
     
  6. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Салати

    Хочеться вже чогось зелененького, свіженького салатика заправленого олійкою. Поділіться таким рецептиком, буду вдячна:girl_in_love:
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Дрібно посічена капуста, замаринована соєвим соусом і сіллю.
    Решта інгредієнтів - за Вашим смаком (і готовністю їсти нітрати :girl_crazy:): я люблю з консервованою кукурудзою і огірком.
    Також можна додати помідор, бринзу, потерти твердий сир - додавати можна як все разом, так і поодинці.
     
  8. Kristis

    Kristis New Member

    Відповідь: Салати

    Хочу поділитися рецептом салату, який готувала на свята:

    300 гр. моркви по-корейськи
    4 шт. варених яєць
    300 гр. маринованих печериць
    1 шт. вареного курячого філе
    майонез, сіль, перець.

    Морква + нарізані середніми кубіками яйця + порізані печериці + шматочки курячого філе + сіль, перець + заправити майонезом.

    Дуже смачно. І шось новеньке.
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Салати

    1. листя салату, куряча печінка, подрібнені горіхи (можна соняшникове насіння), трошки родзинок. Заправка: ложку соєвого соусу змішати з олією.
    2. тоненько пошаткувати капусту, кріп, петрушку, цибульку, додати соняшникове насіння. Заправити оливковою олією, лимонним соком.
    3. зробіть мікс з салатів ( з рукколи, молоденького шпинату. маш-салату, лоло, ромен, крес салат, бостон) які попадуться (обережно з базиліком, своїм різким смаком може все зіпсувати. Але то на "любітеля"), додайте горішки, насіння, трошки родзинок (я дуже люблю сушену журавлину). Заправити олією з соєвим соусом, лимонним соком (якщо є бальзамік то краще його)
    4. будь - який зелений салат, куряче філе (можна сухарики), тертий сир ( в ідеалі пармезан). Заправка: олія, лимонний сік
    5. не салат, але можна до нього віднести. Салатний листок намастити сиром (типу Філадельфії) покласти трошки рибки червоної або шинки і завернути як рол. Таке собі салатне суші. :girl_smile:


    ---------- Додано в 19:26 ---------- Попередній допис був написаний в 18:48 ----------

     
    • Подобається Подобається x 2
  10. zolotusyk

    zolotusyk New Member

    Відповідь: Салати

    Підкажіть будь ласка якийсь простенький літній салатик в тарталєтки?

    Надіслано від мого HTC Desire 500, використовуючи Tapatalk
     
  11. yacht girl

    yacht girl Member

    Відповідь: Салати

    я у тарталетки робила салатик із творогу, зелені огірка і редиски заправляла сметанкою. Гарно виглядає і смачно ))))
     
    Останнє редагування модератором: 16 Червень 2014
  12. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Готую такий салат, бо наразі дуже мені смакує:

    Кабачок та баклажан зі шкіркою нарізати кольцами товщиною 1 см, а також полосками нарізати болгарський перець. Все почергово обсмажити на сковороді . Нарізати кубиками. Залити заправкою із оливкової діжонської гірчиці. Сіль та перець до смаку. Додати свіжої кінзи.

    Також люблю додавати до салату пармезан, трошки часнику, кедрових горішків або сезаму. Замість кінзи, ще даю кріп. А чоловік заправляє додатково бальзамічним оцтом.

    [​IMG]
     
    • Баян Баян x 1
  13. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Відповідь: Салати

    Дівчатка, Привіт! Підкажіть будь ласка рецептик салату з креветками.
     
    Останнє редагування модератором: 13 Червень 2014
  14. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Салати

    Кортить розказати який в мене получився смачний салатик
    порізала кубиками цибульку і помідор,
    порізала кружечками редиску і зелену цибульку,
    додала кропчику,
    консервовану кукурудзу і горошок,
    заправила майонезом і спеції за смаком.
    Думаю буде смачно коли перемастити олією.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vendi

    vendi New Member

    Відповідь: Салати

    Гарнi салати.
    [​IMG]

    Очень простой салат

    Поджарить маленькие гренки из черного хлеба (без корочек), отрыть баночку консервированной фасоли (лучше темной в собственном соку), добавить жареный репчатый лук, майонез. Тщательно перемешать и подавать на стол.

    Продукты
    хлеб 0.5 буханки
    фасоль 1 банка
    майонез по вкусу
    лук 1 шт.
     
  16. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Салати

    Може хтось знає якийсь простий салат, щоб одним з складників були мариновані білі гриби?
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Салат майонезний, але смачний. Гриби, кукурудза, варена курка - основні складники, далі варені яйця і маринована цибулька за вашим смаком. Можна без яєць - виходить не так ситно. Це мій улюблений не зелений салат.
     
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    вчора спробували досить смачний теплий салатик - смажена у муці печінка кусочками, помідорки кубиками, червона цибулька, сухарики квадратні з білого хлібчика заправка майонез і одразу ж їсти.
     
  19. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Салати

    Останнім часом роблю салат з суміші всякого листячка (беру готовий на Метро) і тунця чи креветок. Заправляю краплею олії, бальзамічного оцту і трішки солі. Смакота!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Я ще додаю чорнослив.