Продам саджанці Бругмансії рожевої та жовто-оранжевої

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Skaliaria, 22 Січень 2014.

  1. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Продам вкорінені ( в горщиках) саджанці Бругмансії. Маю досить багато саджанців з рожевим цвітом і кілька з жовто-оранжевим (більш рідкісним)
    Більші саджанці ( висота-до 30 см)- 40 грн. Вже готові цвісти, випускають пупляшки, але через малий розмір горщика, скидають їх.
    Менші саджанці по 20-30 грн.
    Бругмансія дуже швидко росте, від черенка до 1.5-2 м дерева виростає за сезон, при правильному догляді.
    Найкращий варіант висадки в відкритий грунт, після стабілізації температури не нижче +5 градусів. З приходом заморозків потребує зимування в підвалі чи квартирі. Незважаючи на велий розмір рослини, корені дорослого дерева можуть поміститись в звичайне відро і в ньому зимувати, можна також здійснювати обрізку рослини, вкорінюючи нові черенки.
    В хатніх умовах рослина має шанси постійно цвісти, потребує горщик розміру- більше середнього.
    Рослина не прихотлива, швидко росте при достатньо рясному поливі і підгодовці ( будь-які органічні чи не органічні підживки).
    Квіти мають п"янкий аромат, який огортає все подвір"я. Для вирощування в приміщенні, при цвітінні рекомендовано провітрювання, як і при цвітінні лілій чи інших квітів з вираженим запахом. Цвітіння практично неперервне, при правильному догляді.
    Фото цвітіння можна побачити тут ( фото не мої)
    https://www.google.com.ua/search?q=...i.ru%2Fbrugmansiya-vyrashhivanie.html;450;337
    Можу надати консультації щодо вирощування-догляду.
     
  2. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: саджанці Бругмансії рожевої та жовто-оранжевої

    Наразі залишились кілька рожевих саджанців. Жовті, можливо буду мати пізніше. Саджанці підросли, я їх добряче підживила, скоро будуть цвісти. Ціни не змінились.
     
  3. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: саджанці Бругмансії рожевої та жовто-оранжевої

    До Дня Закоханих, хочу зробити подарунок поціновувачам квітів :) При купівлі будь-яких саджанців, в подарунок від мене отримуєте черенок фуксії ( рожево-фіолетової)http://images.yandex.ua/#!/yandsearch?text=фуксія
     
  4. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: саджанці Бругмансії рожевої та жовто-оранжевої

    Залишилось 3 шт. рожевої бругмансії по 20 грн.
    Також рада повідомити, що в коліжанки є багато саджанців бругмансії жовто-оранжевого кольору. Деталі в ПП :)
     
  5. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: саджанці Бругмансії рожевої та жовто-оранжевої

    Знову маю трохи саджанців: рожевої і жовто-оранжевої бругмансії. По 30 грн. Висота саджанців приблизно 20 см
    Якщо зараз придбати такий саджанець, то взимку він вже цвістиме, а весною можна буде висадити в відкритий грунт вже 1,5 м деревце.[​IMG]
     
  6. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: саджанці Бругмансії рожевої та жовто-оранжевої

    Залишилось 3 саджанці бругмансії жовто-помаранчевого кольору.