Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я тільки повиносила все на балкон. Прийдпться нести до хати.
    Про епіцентрівське - та там стільки хімії лиють, що таке відчуття, що в них навіть опіки.
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Haidee не дай Боже. Шкода садовини((.
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Haidee я думаю, що львів і поблизу львова таких приморозків не буде. Принаймні мій прогноз погоди таких похолодань не показує. Я вже збиралася 9-го висаджувати розсаду помідорів в ґрунт, дуже вже велика виросла. Але для помідорів ще дуже холодно... А от за виноград і троянди трохи переживаю. Тим більше, що троянди після пересадки лише почали розпускатися. Та і висаджена лаванда ще не прижилася.
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну я звідки знаю, прогноз мій показує, в когось інші сайти і не показує:) я ж тільки "за", щоб не приморозило, але для багатьох рослин навіть той 1-2 тепла - це дуже зле. Я, до речі, висадила помідори в кінці квітня, бо розсада велика була. Ясно, що вони всі здохли. Але я ще маю розсаду: висаджу в червні напевно))) моя лаванда цієї зими майже вимерзла, хоча ніби й не було дуже холодно. Пустила кілька маленьких гілочок, але хз, чи виживе. І ще трохи за клематис переживаю, бо теж 2 тижні тому посадила маленький корінчик. І бурячкам певно кінець, ааа.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я дуже мудро зробила - нічого не посадила))). Мали грандіозні плани на полуницю. Але було забагато інших справ. І я про це зовсім не жалкую).
    Також чекаю на лаванду, яку мені обіцяли віддати. І досі не дали, тому точно не померзне. Хоча мені здається, що лаванді взагалі ніколи ніц не є. Моя була така геть наче мертва після зими, а зараз повикидала море нових листочків.
     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Мені головне щоб моя полуниця не пропала - єдине що наразі маю з городини:girl_curtsey:а за квіти-деревця чомусь не переживаю.
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вчора псіханула і знову переробила клумбу. Викинула юку, яку посадила кілька тижнів тому і яка не прижилася (може я і поспішила, але вона мене дратувала), пересадила хости, знову повиривала бур'яни.
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Щось ніхто нічого не показує. Я часом сумую за часами, коли дівчата Лідочка (яка вже тут навіть не тегається), і @famenlviv , і ще одна форумлянка десь з-під Золочева (забула нік) показували свої прекрасні квітнички. Я трошки покажу.

    Ірис Cross Current

    2019_1.jpg

    Півонія від цьоці:)

    2019_2.jpg

    ІТОН-півонія Canary Brilliant. Смердить неймовірно, увіте скупо:girl_crazy: Але сусідам подобається:)

    2019_3.jpg

    Перші троянди:girl_in_love: Моя улюблениця - Lady of Shalott - дуже стійка до всього, цвіте неймовірно гарно, це на фото дворічний кущ, а висота вже більше півтора метра! Пахне салатом з яблук і моркви - це так мої юні експерти описали:)

    2019_4.jpg

    Першорічка Munstead Wood. Фоткатися не хоче - насправді квіти дуже красиві, глибокого малиново-бордового кольору, - хворіє на ЧП, наростати не спішить. Але я дуже хочу її виходити. Трохи слабка, як на остінку. Пахне чорницями.

    2019_5.jpg

    І дуже вдале придбання минулої осені - Dieter Muller. Дуже міцний кущик наростила, листя здорове і красиве, квіти - :girl_in_love: І це лише початок цвітіння. А там на фоні вся в бутонах - то Herzogine Christiana. Шикарна троянда, розпустить трохи більше квітів, покажу. Це така суцільна куля з квітів.

    2019_6.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • Подобається Подобається x 5
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Моя цьогорічна троянда на балконі. Крихітка 20190609_144950.jpg
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    А це мої квіточки ( ще не всі розквітли)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    9C2558F3-CD05-445A-A832-F761B04149A9.jpeg BB768E49-1DF4-4E78-9B63-1CD24BC8796A.jpeg 79840A42-F821-4ADA-92B3-AF5F386B929A.jpeg 86F18160-B8E1-44CB-A234-BB120FF4D6C2.jpeg 653D2265-FFA0-4481-9B5C-E57319E359B6.jpeg A87E0439-0315-45CA-80B4-1BD944DFAA55.jpeg A244E799-BD0F-49C8-8203-EBD732DA577A.jpeg ACE32D26-9633-45A3-8B79-1982CE030D9E.jpeg Покажу свої квітки. В мене скромно, бо до того руки не ростуть. Але балдію від своїх плетистих троянд і вдало придбаних висячих вазонків). Ну і обгрмжена слимаками чудова композиція в дереві))).
     
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    A4153CE3-0E17-4E1A-862F-C1E8B2CDEB3D.jpeg І сьогоднішній червоний кущ троянд. Бо він змінюється щогодинно).
     
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • Подобається Подобається x 8
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    О, я колись питала про балкони - а такий кущ можна виростити на балконі?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не знаю за такий кущ, але є ще якісь міні версії). Купую свої в жіночки біля Доброботу. Вона продаж свої доморощені.
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нєа, а неї потужна коренева система. То хіба такі, як Надя показувала.

    Знайшла свій допис травневий

    Будете сміятися, але з 12 помідорів не вижив лише один. Вони в мене без накриття пережили ті злощасні холоди, виглядали чорними і здохлими. А пригріло сонце і бігом стали такими зеленими, з такими товстими стеблами, що вже й цвітуть. І виросли шалено, і не бере їх ні хвороба, ні жуки. Так що я тепер можу теорію про загартовування помідорів висувати:) посаджені 2 тижні тому на їх фоні хлюпики. І полуниці цього року купа. Я зі своєї грядки 3×6 метрів по 4 літри в день збираю. Добре ті холодні дощі для неї чи що? Не вижив шпинат і огірки, але я вже нові насадила і все ок.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. YuliaOks

    YuliaOks New Member

    ялинки або туя:girl_in_love:
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мої півонії відцвіли. Починаються троянди.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 9
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    І ще трохи:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 7
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    І я балдію, але не маю. Скажіть, чи важко приживаються і за скільки часу розростаються у великий кущ? Коли краще їх садити? Дякую))
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Насправді все дуже просто). Бо я інакше не вмію. Просто купила в жіночки біля Добробуту кущики (як потім взнала, вона сама вирощує, вони завжди свіжі). Втикнула їх у землю, поливала регулярно якийсь перший час. На першу зиму прикопувала. Потім вже ні. Моїм третій рік, розрослись дуууже. Ну і обстригаю всяке засохле, відмерле. Якоїсь спец обрізки не робила і не вмію. Нічим не придобрюю, мошку знімаю руками, якщо вона є. Все. Дуже просто і око радує довго).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1