Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мішком
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    то ви купляли звичайне насіння в магазині?
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Купувала кума, а я вже вирощувала з насіння, зібраного з її квітів. На Флоріумі точно було насіння дельфініума, гляньте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Яке то добриво дають трояндам на початку прокидання зі сплячки? В ґуґла потім спитаю, може тут мені порадить щось перевірене.
    Похвалюся, що моя штамбова Боніка вижила. Не знаю як і чи буде далі все ок, але зняла сьогодні накриття, а вона собі брунькується, ніби й нема там того здоровенного надлому. Сам надлом я не дивилася, хай собі буде перев'язане поки. Хто хоче "невбиваєму" троянду - раджу Боніку. Ще дуже потішили троянди з розсадника Зіни. Без накриття перезимували без жодної примерзлої гілочки, навіть обрізати нема що. Низенькі, в жовтні посаджені. Бруньок багато.
    Тепер питання. Минулого року мою смородину з'їла тля. Планувала цього року бризкати чимось, але сьогодні приїхала, а там вже листочки маленькі. Що то можна зробити ще з нею?
    І порадьте мені, де взяти бузок, але такий вже більший. Може хтось відкопає мені? Може бути і звичайний, але краще з тих великих.
     
  5. Charm

    Charm Active Member

    Якщо не помиляюсь, плодові дерева і кущі можна обробляти хімією доки не почне формуватись цвіт. Але не буду на цьому наполягати - не спец. Судячи з моїх кущів і дерев - як раз зараз було б добре обробити.
    Щодо троянд - я перший раз підгодовую, коли вже є листя, але ще немає бутонів, потім після першої хвилі цвітіння.
    Як показують мої троянди - головне обробити від хвороб і шкідників - тоді кущі будуть здоровенькі і гарні.... ну і підживити..
    А для троянд купляла[​IMG]

    мені вистачило на рокі 3-и. Зараз знову буду купляти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Small

    Small Active Member

    Доброго дня. Працю над цією ділянкою. Прошу допомогти ідеями в озелененні. Я не дизайнер а аматор.
    більше інформації тут :
    Також потребую посівного матеріалу у великій кількості. Можливо хтось чимось забажає поділитися буду вдячна!

    m.facebook.com/groups/406452389805981?view=permalink&id=432543303863556&ref=bookmarks
    Nan Nutri
    Nan Nutri
    Роман Пророк
    Nan Nutri
    Вхід у Facebook | Facebook

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

  8. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    Минулого року купувала на початку травня на Привокзальному біля хлопчини з хвойними, рододендронами, то попала на якусь хорошу розсаду, розрослись чудово, не хворіли, при чому я ніяких підживок практично не давала, просто поливала кожного дня. Потім ще докупляла на Привокзальному пізніше, то вже не була така добра розсада, не розрозлась так, як перша. Сусідка їздила десь на Гряду купувати, там розсадник, то ще багато підживок накупляла, і все одно пропало в кінцевому результаті багато. Цього року думаю на привокзальний їхати на початку травня, але брати вже собі зразу більше розсади. Чоловік мені ще з Закарпаття привозив, то взагалі практично всі загинули.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дівчата, потрібна порада щодо виведення кропиви. Дано - дитячий майданчик, на якому починає рости зараз кропива, багато кропиви. Як і чим її вивести, щоб потім можна було з дитиною на той майданчик ходити з часом? Можна назву і де купити ту хімію? Буду дуже вдячна.

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я просто вириваю.
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Там 600 квадратних метрів, і кропивою майже все поросло. Немає часу і сил стільки виривати.

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
  12. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Теж з озелененням маю клопоти...в нас тут торфяні грунти,бачу в сусідів лише туї і ялиночки ростуть,ми теж пару туйок посадили,але хочеться ще чогось...що порадите?
     
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    а хтось садив сакури? є якісь нюанси як і де садити? чи добре прижились і коли почали цвісти?
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Гортензія. Але її так трохи в тінь ховайте, від дерева чи паркану.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Тоді квіти будуть насичених тонів. В наших сусідів на реальному сонці ... прижилася, але цвіте відтінками білого...
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Моя підсихає на сонці, хоч сонце не повне. Подивлюся ще цього року, як далі так буде, то заберу під дерево.
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Може посадіть біля неї сусіда? Друшпан...він тінь за рік два зробить.
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та то центральна клумба, мені там треба красоту і симетрію. Біля двох секцій паркану дві штамбові троянди, а в середину я хочу щось таке невисоке і дуже красиве восени. Гортензія там ідеально. Але як буде нечемна, я туди переселю деревовидний піон з сусідньої клумби.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    20180517_121521.jpg
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mushka M

    Mushka M Member

    Привіт!
    Підкажіть, де можна купити декоративні хвойні рослини?
    Щоб і вибір був і ціни не кусались?
    Потрібно у великі горщики і на клумби?