Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.420
Партнер розділу IKEAMARKET: IKEAMARKET
 1. Gala

  Gala Well-Known Member

  Ці квіти нагадуть про сестру... Вже 16 років її нема, а квіти кожноі осені нагадують,що це вона їх садила і милують очі.
   

  Вкладення:

  • Подобається Подобається x 5
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 2. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Дівчата, що робите з плетистими трояндами на зиму? Моїм вже другий рік пішов. Минулої зими іх прикопувала. Цього року вимахали, вже так не прикопаєш. І чи іх треба пообрізати? Бо колись десь краєм вуха чула, що не потрібно. І якщо обрізати, то коли? Моя одна ще цвіте.
   
 3. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  @Rodionochka не обрізайте. Мені минулого року пообрізали восени, то мало того що цього року не цвіли, та ще й один кущ пропав ((
  Троянди краще навесні обрізати.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. Burberry

  Burberry Well-Known Member

  Дівчатка, а ви вже садили тюльпани? Я саджатиму їх вперше, тому взагалі не знаю, що й до чого. Уже час і як їх краще висаджувати? Знаю також, що бажано якісь ємності, але ще чула, що обрізають звичайні пластикові пляшки, розкажіть як?
   
 5. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Вже час. Минулого року просто в землю садила на 10-15 см. В лунку давала трохи добрива суперфосфату. Цього року чекаю ще замовлення з Флоріуму і щось довго нема його. Хочу вже разом садити.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 6. Kazkivnycja

  Kazkivnycja Well-Known Member

  Хочу на балконі посадити гіацинти, щоб весною цвіли коли у людей на городах цвітуть. То теж можна садити? Чи в горщиках на балконі вони швидше проростуть?
   
 7. Suzi

  Suzi Moderator Команда форуму

  Я в горщиках на балконі садила крокуси, тюльпани, нарциси, підливала, ставила на балконі під сніг, виставляла на сонечко - не проросли. В землі проросли. Більше бавитись не буду. Хіба вазон з цибульками прикопати в землю, а в лютому відкопати і на балкон забрати. Або купити вже пророслі в епіцентрі чи деінде.
   
 8. Charm

  Charm Active Member

  Останні троянди - неймовірні кольори і аромати. Августа-Луїза - королева сезону.
   

  Вкладення:

  • Подобається Подобається x 4
 9. Meriroma

  Meriroma В пошуках себе...

 10. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Присипаю землею + обмотую мішком
   
 11. Meriroma

  Meriroma В пошуках себе...

  Тканинним, целофаеовим? Мені мішків забракне)
   
 12. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Минулого року таким білим (цукор в них продають). А от цього року ще сама буду шукати щось додатково, бо квітів побільшало, а мішків поменшало...
   
 13. Meriroma

  Meriroma В пошуках себе...

  А листки зрізаєте?
  Мої просто з плямистістю
  Чи то краще обрізати і пагони при плямистості. А на одній борошниста роса. Кропила Топазом і Радтмілом, щось ніц не помогло.
   
 14. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Листків минулого року вже не було як я загортала. Мабуть самі облетіли... Дивно, що оприскування не допомогло... Чоловік весною обробляє від хвороб і шкідників. Думаю, що оті заражені ділянки краще зрізати.
   
 15. Meriroma

  Meriroma В пошуках себе...

  не знаю чому, вже аж нерви беруть...чи то від грунту залежить, у нас глинистий. Минулого року теж та чорна плямистість була. Я теж навесну мідним купоросом обробляла, курячками поливала, удобряла, хухала на них і ніц не помагає. Протягом літа не було, а на осінь знову, бяка ще та.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 16. Charm

  Charm Active Member

  На зиму усе листя потрібно зрізати - тим більше, якщо рослина хвора - під "навісом" (а якщо ще й тепло буде/перепад температур) грибок буде тільки прогресувати.
  Я на зиму обрізаю листя, гілки хворі/сухі/ті, що "захаращують" кущ; біля кущів стараюсь все прибрати; обробляю фургіцидом і накриваю.
  Взагалі, троянди схильні до грибкових захворювань в кінці літа. А якщо то холодно, то потім різко спека - швидко рослини вкриваються "мукою" та іншою гидотою.
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Чим саме на зиму обробляєте?
  Цілком погоджуюся щодо захворювань в кінці літа. Мої стояли до вересня без жодної плямки. Пішли дощі і похолодання - з'явилася плямистість.
  Дівчата, а що то може бути, що гортензія погано нарощує листя і взагалі миршавенька якась? В менн першорічка. Зайвіла в серпні, але суцвіття здорові через одне, а листя ще з літа вкривалося жовтими і коричневими плямами. Таке негарне. Це теж грибок, чи може її щось підгризло в корінь?
   
 18. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  @Haidee та сама проблема з гортензією... Вже дмухаю на неї, без толку...
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 19. Charm

  Charm Active Member

  а гортензія часом не на сонці росте? В мене вона "згоріла" від спеки цього літа....Буду в тінь пересаджувати...
   
 20. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Нууу, в півтіні то певно називається. З півдня паркан трошки розсіює сонце, по боках жоржини були. Вона якось з одного боку хворіє, з іншого нормальна.
  --- дописи об"єднано, 13 Жовтень 2017 ---
  О, ще спитаю. Хтось робив осінні замовлення на флоріумі, приїхали вже? Бт мого немає і це жесть. Або я до середи ті квіти посаджу, або їх можна буде просто викинути.