Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. Charm

    Charm Active Member

    IMG_20170702_185141.jpg IMG_20170702_185154.jpg IMG_20170702_185203.jpg IMG_20170702_185217.jpg IMG_20170702_185251.jpg IMG_20170702_185432.jpg IMG_20170702_185451.jpg IMG_20170702_185523.jpg
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Ljusinda

    Ljusinda Active Member

    Фото0460.jpg Фото0461.jpg Фото0462.jpg Фото0463.jpg Ось такі троянди у мене на клумбі, просто красуні. Посадила в цьому році і вже такі гарні.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Посадила я корінці рунункулюса. Вилізли листочки. І вони (лише вони, всі інші квіти ок) вкриті ніби білою пилюкою. Як думаєте, то я переливаю, недоливаю? [​IMG] [​IMG]
    А фрезія тільки 1 з 10 вилізла. От теж не розумію чому, чи щось з поливом не те роблю, чи заглибоко посадила, чи ще щось не підходить їм.
    Хелп пліз:girl_flag_of_truce:
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2017
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    минулого року пробувала садити фрезії, з 10 також вилізло 2, але одна пропала, друга ниділа і не цвіла. Знайома їх пробувала вирощувати, то казала що то дуже вибаглива квітка і більше не хоче їх садити (здається вони в неї в садку так і не квітли).

    Я вирощую тигридії, то цього року зійшло лише 2-3 шт, підлива, підживляла - ніякого толку. Як тільки пройшов рясний дощ - всі відразу вилізли зі землі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Charm

    Charm Active Member

    Suzi, "біла пилюка" - це, скоріш за все, борошниста роса - грибкове захворювання. Треба обробляти фургіцидом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ljusinda

    Ljusinda Active Member

    Дякую, обов'язково скористаюся порадою, тільки для кімнатної рози.
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Моя красуня. Штамб Декоплантівський, якість дуже сподобалася. І сорт для чайників, зовсім без примх.

    14.jpg 16.jpg

    Коліжанка поруч.

    15.jpg

    А тигридії - то як екзотичні метелики в саду, наступного року посаджу більше.

    17.jpg
     
    Останнє редагування: 24 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мій багатостраждальний клематис -за два роки перший цвіт.Один квіт(град його бив цьогоріч кілька разів, нічого не росло, думала вже викину, аж тут одненька коробочка з'явилась). [​IMG]
    І моя "пірожинка"
    [​IMG]

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. nataliya

    nataliya nti

    Чи хтось замовляв троянди з сайту zvetsad.com.ua, яка там якість?
     
  10. Charm

    Charm Active Member

    nataliya, я брала позаминулого року 5 саджанців. Прийшли усі на вигляд гарні і здорові. Цієї зими 2 саджанці загинули (і погано взагалі розвивались). Три інших ростуть гарно, не хворіють.
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Цьогорічні троянди показалися
     

    Вкладення:

    • IMG_3314.JPG
      IMG_3314.JPG
      Розмір файлу:
      77,6 КБ
      Переглядів:
      19
    • IMG_3336.JPG
      IMG_3336.JPG
      Розмір файлу:
      97,4 КБ
      Переглядів:
      17
    • IMG_3371.JPG
      IMG_3371.JPG
      Розмір файлу:
      108 КБ
      Переглядів:
      16
    • Подобається Подобається x 4
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  13. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    Дівчатка, хто б хотів штамбові троянди, вчора купила на Шуварі за 200 грн. Казала продавець, що з Польщі все, весною продавала по 400 грн (не знаю на скільки це правда, бо весною на Шуварі не була, але чоловік у Закарпатті мені купував весною за 400 грн). Було багато таких рожевих, як у Haidee на фото. І ялівці всякі різні у неї по 100 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    От зараз найцвітучіший період в нашому саду
    IMG_3377.JPG
    IMG_3378.JPG
    IMG_3379.JPG
    IMG_3415.JPG
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Трішки моїх квіточок:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, цьогоріч пробувала посадити лаванду. Насіння піддала стратифікації, але все рівно ніц не вилізло з нього. Пробувала садити на балконі в довгому вазонку, в куповану землю. У нас реально виростити її?
     
  17. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    Тато купував звичайне насіння у насіннєвому магазині за 3-5 грн пакетик, і посіяв просто у землю в квітник, то зійшла і цвіла через літо. Але він її сіяв десь в другій половині червня, коли вже досить тепло було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Реально, правда не знаю як вона росте на балконі. В мене вона росте у відкритому грунті. Минулої весни мама в знайомих відломала гілочку і посадила в нас в садку (просто засунула гілочку в землю), прийнялась, гарно перезимувала і цього року вже був досить гарний кущик. +минулого року та гілочка мала квіточку і так виглядає, що насіння висипалось біля куща і вже росте ще ода нова рослинка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    я сіяла після стратифікації два роки поспіль - нічого. Минулого року купила розсадою. Вже два роки радує своїм цвітінням і ароматом. Гарно перезимувала, хоча я саме цього і боялася у лаванди.
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    @Kazkivnycja так, я виростила. Насіння поклала в вологий ватний диск, в зіп-пакет на 3-4 тижні здається. Це взимку було. Тоді, десь в лютому пересадила в землю, як книжка пише. Зараз другий рік росте. Пересадила в більший вазон, то стала трохи краще виглядати, але все-одно не така гарна як розсадою куплена. За 2 роки ще не цвіла.