Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ще трошки моїх тюльпанів
    DSC_0935.JPG DSC_0931.JPG DSC_0933.JPG DSC_0930.JPG DSC_0936.JPG DSC_0932.JPG
     

    Вкладення:

    • DSC_0934.JPG
      DSC_0934.JPG
      Розмір файлу:
      97 КБ
      Переглядів:
      31
    • Подобається Подобається x 7
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Хто знає, що то за будяк такий в мене виріс? Минулого року виріс, не цвів. Як буде цього року ще не знаю.
    IMG_2070.JPG
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Дівчатка, поділились зі мною цілим пакетом цибулин тюльпанів. То їх конче зараз висаджувати, чи можуть в підвалі полежати до осені?
    І ще про гладіолуси. Їх викопують на зиму, чи ні?

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    @Fleshka знаю, що свекруха гладіолуси весною закопує. Тобто перед тим їх мабуть викопує ))
    @Happy Fiancee а то не салат часом?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    я думаю, що тюльпани краще осінню закопати, бо їх вже викопувати в червні треба. Гладіолуси на зиму викопують
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата, то всі викопують тюльпани? Бо я чесно вперше чую і ніколи такого не робила. І мама моя теж.
    --- дописи об"єднано, 11 Травень 2017 ---
    Я купила поштою тюльпани і посадила недавно. Зараз ще деякі з цвітом. Ніколи свої не викопую. Гладіолуси осінню викопую, а весною саджу.
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    це не правильно, якщо тюльпани у Вас сортові, а не звичайні. тепличні. Сортові тюльпани обов*язково щороку викопувати, бо інакше, будуть з кожним роком все гірші і пропадуть взагалі. Звичайні можна не викопувати
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мабуть ні, бо багаторічне ...
     
  10. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Купувала різні. А які це звичайні? Не викопую і, навпаки, щороку кращі і більше наростає.
     
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    В мене сортові. Я їх минулого року викопала в червні а восени посадила, і перетворились вони з сортових в звичайні))). Жартую.
    Щось з ними сталось, були такі, що з одного стебла по 5-7 квіток, а тепер просто собі такий тюльпанчик, нічого особливого. Хочу спробувати цього року не викопувати, може знову стануть особливими.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ав іг хіба не їх виставляли? Такі ж особливі, я бачила:)
    --- дописи об"єднано, 11 Травень 2017 ---
    та й добре)
    я не пробувала не викопувати, роблю так, як мене вчили садоводи з більшим досвідом - викопую і Вам раджу:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    виставляла)))) Дяк) Ну вони гарні, але одне стебло-один тюльпан. Але всеж минулоріч були неймовірні - всі сусіди на мої тюльпани зазирали, в чергу на цибулини записувались.
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То кущові, а по одній, бо нові цибулинки типу не доросли. То я таке вичитала, бо сама маю зараз дуже гарні кущові, що з ними буде наступного року ще не знаю. Але біля деяких великих вилізли поруч маленькі тюльпанчики по одному на стеблі. Думаю, це якраз з нової цибулинки. Влітку розкопаю, цікаво дуже)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    звичанйі - це такі червоні, як з дитинства в кожного під хатою ростуть. От ті червоні не радять кожного року викопувати (здається раз на 3 чи 5 років варто). За своїми спостереженням, ті звичайні червоні в перший рік після висадки квітнуть так собі, а на другий рік вже намножать цибулин і дуже рясно квітнуть.

    оті всякі різнокольорові\лахматі (сортові) їх треба кожного раку викопувати, бо за літо може зогнити цибулинка. Деякі квітникарі рекомендують як тюльпан розпустився - зрізати квітку, листя залишити до повного висихання, і після того викопати цибулину і тримати в не дуже вологому приміщені. Від середини вересня треба висаджувати в грунт. Свої посадила в кінці листопада, розквітли шикарно, навіть не зважаючи на те, що їх повидирали кури декілька раз;)

    А хтось має жоржини? В мене якась халепа з ними. Мали колись звичайні червоні, гарно зимували і ніяких проблем. Три рокуи тому почала купляти сортові і просто капець з тими цибулинами\картоплинами, за зиму майже все пропало, а те що не зогнило\всохла не подає жодних признаків життя (в сусідів таж сама історія з новими сортами).
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    4.jpg

    Мій "готик" van Gogh, ну такий вже гарний! В нього отам збоку теж малявка виросла.

    3.jpg

    А це кущовий. Мав бути з рожевими пасмами, але рожевого не густо. Може сонця йому замало.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Hermi цьогоріч повисихали в багатьох(. В мене улюблених один корчик і то ,не впевнена, що віджиє в землі.І ще канни всі пропали(. Так шкода((. Якраз, нарешті спланували обійстя і маю вже повно місця, ех.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, а якщо я тепер посаджу троянди? Варто чи вже надто пізно? Осіння моя не перезимувала, весняну 2 тижні тому посадила, то вже так гарно бруньки розпустила... Маю багато місця, і на флоріумі розпродаж, і ручки сверблять.
     
  19. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    по базарах повно продають, певно можна садити
    я декілька років купувала навіть в червні і гарно цвіли в перший рік,
    брала і такі просто корінь і патик, і такі, що зі землею продають вже з листочками і пуп'янками
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я завжди в травні купую-саджу. Прекрасно приймаються і цвітуть навіть. Головне поливати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1