Рукодільні інтернет-магазини

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Анута, 8 Листопад 2009.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Таки я підійшла до цієї теми, оскільки таке питання піднімається дедалі частіше і частіше.
    Але суть теми не лише в наданні посилання на рукодільний інтернет-магазин, а саме в наших живих відгуках про них (де гарно, а де граблі).
    І знову ж таки наголошу, що тема не стосується лишень вишивальних атрибутів, а загалом самого різноманітного рукоділля (вишивка, в"язання, декупаж, скрапбуки, бісер, квілінг, печворк і т.д.).

    Отже, я почну
    1. За рукоделием
    Основний напрямок вишивка (хрестик, гладь, гобелен, бісер, стрічки, коврова техніка) ну і відповідно аксесуари (нитки, тканина та інші корисні штучки).
    Ціни в них дещо вищі, ніж в інших магазинах, але кількаразово роблячи замовлення я завжди отримувала швидкий і гарний сервіс. Особисто я ними задоволена.

    2. Крестоманія
    Починали вони з вишивки, зараз розрослись до досить широко спектру асортименту (краще див.безпосередньо на сайті). Нажаль, більшість йде під замовлення до 45 днів. Ціни більш-менш помірні, залежить як на що.
    Замовляла в них кілька разів - кожен раз був якийсь свій прикол.
    Спершу самовільно (без ставлення мене до відома) замінили частину замовлених ниток (бо їх не виявилось на складі) на чорні (бо "ходові, завжди знадобляться"). Потім теж були дріб"язкові заміни (немає замовленого, поклали аналогічне іншого виробника). Ще один раз я отримала поломану рамочку (грішок пакування та пересилки). Після звернення до них - прислали нову за свій рахунок.
    Можливо такі приколи із-за того, що досить великий магазин і великий асортимент.

    3. Світ рукоділля
    Напрямки: вишивка, бісер, шиття, декор тощо.
    Один із магазинчиків із досить помірними цінами, але наскільки знаю з відгуків - сервіс теж повільний та помірний.
    Зробити замовлення в них мені так і не довелось, тому чекаємо ваших відгуків!

    4. Петелька
    Підрозділ попереднього магазинчику (п.3) присвячений в"язанню.
    Більше нічого не скажу :)

    5. Алісена
    Напрямки: різні види вишивки (хрестик, гладь, гобелен, бісер), декор, ну і звісно аксесуари.
    Ціни середні. До замовлення руки так і не дойшли, хоча враження від спілкування приємні. Пишіть свої відгуки!

    це щодо українських.
    ще мені дуже подобається англійський

    6. SewAndSo
    асортимент - дуже і дуже широкий. Бажане знання мови хоча б елементарне інакше можна заплутатись.
    Ціни в фунтах стергінгах. Для країн, які не входять в склад Євросоюзу (тобто наша ненька Україна) від ціни треба відмінусовувати їхнє ПДВ 15% (відмінусовується автоматично на стадії формування замовлення після того, як вкажете країну призначення). Пересилка в середньому 5 фунтів. Для оплати достатньо мати картку, якою можна проводити розрахунки через інтернет. Загалом замовлення приходить протягом тижня.

    Наразі в мене все. Чекаю ваші списки і відгуки :)

    прошу модераторів, якщо вважаєте за потрібне, прикріпити цю тему до топіку, аби вона була "під руками". дякую!
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Дякую за тему :) Скажу одне: порівнявши всі сайти і ще багато інших, ми зробили замовлення на Крестоманії - там на той набір заявлена ціна 407 грн, після нього - всі інші сайти, там ціна йде від 478 грн. Отаке.

    А на SewAndSo - взагалі поза 550 :)

    Поки що замовили, чекаємо. Будуть новини - повідомлю :)
     
  3. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Я ще надибала Овцу-рукодельницу.
    Замовила собі схемку. Ще не прийшла. Прийде - розкажу. Ціни, мен здається, +- такі, як на рукоделіє.ком.уа, але за пересилку все одно треба платити,незалежно від суми замовлення :-(
     
  4. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    http://www.kaleydoskop-vishivki.com.ua/ я замовляла 2 рази.Задоволена дуже:girl_claping:.Особисто дзвонять і все уточняють.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Я замовляла набір в "За рукоделием" - задоволена :)
     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Тут замовляла "Утреннюю акварель"
    на всіх інших і-нет-магазинах, біля цього набору писало "нет в наличии" або "под заказ", а в них значилося "НА СКЛАДЕ"
    оформила замовлення 11.11, у відповідь отримала на пошту
    це "на складе" називається :girl_devil:
    написала в середу їм лист, щоб запитати коли буде-"а в ответ тишина", вчора дзвонила півдня-не беруть трубу :girl_devil:
    замовлення відмінила (але маю питання чи вони взагалі пошту ЧИТАЮТЬ)
    вишиватиму по підбору :girl_sad:
     
  7. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Ну з моїм набором пощастило. Відправили, фактично, на наступний день. Правда, наша рідна поштонька забила болт на те, щоб давати повідомлення. Тому довелося їм писати і розпитуватись, що до чого. Написали, якого числа вислали, та просили передзвонити на пошту. :)
     
  8. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Я теж замовила на "за рукоделием" ще в жовтні,чекала-чекала.написала їм де моя вишивка,відповідь-не має на складі чекаємо з Росії.а вчора подзвонили і спитали чи ще висилати,та я подумала хай буде,чекаю!
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    рекомендації однієї вишивальниці ;)

     
  10. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Хочу розповісти як я замовляла в"Світ рукоділля". Вирішила замовити тканину там( замовляла там 2 рази без проблем), замовила в четвер перезвонили в понеділок аксесуарів які замовляла небуло(хоча написано є на складі) тканина була, сказали що вишлють. Дзвоню через 4 дні як моя тканина а мені чого ви дзвоните тканину вам ніхто не відсилав коли вишлемо повідомимо. Я говорю що відмовляюсь від замовлення бо маю поїздку в Берлін і мене небуде тиждень сказали що відмінили замовлення.Дзвонять на другий день що неможна відминити замовлення бо тканина вже 5 днів тому відрізана просто коли назбирують за тиждень замовлення тоді і висилають. Я повідомила що мене небуде і не буде кому забрати посилку (по почті ще буде йти 10 днів).Тканину так іне забрала шию на угорській. Більше ніяких справ з ними мати нехочу.
    Замовляла в "За Рукоделієм" добре без проблем. Та найкращий магазин то "Алісена":girl_claping: вдень замовленя перезвонили і виставили рахунок я на 2 день оплатила на 3 отримала в "Автолюксі" .
     
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    В мене схоже було в "світ рукоділля". Я замовила напвено з 100 ниток Анкор (до для себе і для родичів, що просили). Половини ниток не було на складі. я відмовилася від замволення. Тоді через місяць я знову роблю замовлення і вже замовила інші нитки, бо той Анкор докупили вже в Епіцентрі. Але вибрала оплату через пошту, бо не хотіла двічі ходити - раз в банк, а потім знову забирати. А вони без мого відома (очевидно, ПІБ однакове і адреса) прислали мені моє нове замовлення + старе відмінене. На пошті забирала мама і заплатила скільки сказали... і що було робити? тепер маю трохи зайвих ниток Анкор, які чомусь мені до інших дизанів не дуже пасують :girl_devil:
     
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    а посилання можна щоб його в чорний список занести ;)
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    малось на увазі Мир рукоделия, то я ненароком українською написала і вийшло співзвучно з львівським магазином... :)
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    я тому і заплуталась. Цей я знаю, не дозріла до замовляння там і вже не буду ;)
     
  15. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    То відредагуйте перший допис, що згідно відгуків форумлянок "Мир рукоделия" потрапляє у чорний список :girl_devil:
    Для шанувальниць бісеру рекомендую свою улюблену Валексію, там бісер, нитки, голки і фурнітура :girl_in_love:
     
  16. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Дівчата, а скільки часу у вас йшло замовлення з інтернет магазину "Мир рукоделия" ?
     
  17. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    заказала тільки що в Алісені, не знаю добре чи не, буде видно розкажу, але саме заказування, той принцип не сподобався тре весь час переходити на каталог наток(а їх у мене в заказі багацько так як друзям брала і собі), і окремо кожен колір, і тре їх спочатку найти, тоді вже можна заказати трохи бавлянки багато, і того маркера-чудо заказала, бо в нас він коштує в три рази дорожче ніж там, дуже його хтіла
     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Ось нагадалася написати відгук про своє замовлення :)

    Висилали довго, бо набору не було на складі. Я чемно вичекала всі 35 обіцяних днів, як і мало бути, після чого нагадалася про себе. Співпало так, що коли ми їм писали листа, вони нам теж прислали лист, а в ньому фото моєї посилочки :) То було в понеділок, а в п"ятницю я вже сортувала ниточки! :girl_cool:
     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Іринко, ти б написала "для наступних поколінь" що замовлення було зроблене на Крестоманії. Все ок. Претензій нема ;)
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    йде швидко. три дні. але чи вам його одразу відправлять? от в чому питання. мені 2 тижні не відправляли.