розшифровуємо аналізи

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Diana, 17 Лютий 2010.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    допоможіть хто розбирається в аналізі крові, в малої високі тромбоцити 400 г/л ( норма 180-320), еретроцити 4,77 т/л ( норма 4-4,4), наскільки зрозуміла це швидке згортання крові або густа кров.
    *****
    17498513_1338323379555456_7863408681741875372_n.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 23 Березень 2017
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @бетменша
    Скільки дитина п'є в день і який вік?
    Якщо білок, еритроцити та лейкоцити в нормі, то давайте просто більше пити.
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    кількості точно не скажу. але день перед тим були в роз"їздах і пив мало. Я за тим загалом слідкую
    малому 3, 10
     
  4. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    дівчатка поможіть хто розуміється. В малого збільшені лімфовузли на шиї. Здали аналіз крові - лікар каже давати антибіотик, я сумніваюсь... ШОЕ 7 viber image 2019-02-13 , 19.05.04.jpg
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @lesja.f лейкоцити і палички високі. ще одна консультація з кимось не завадить. а ще якісь симптоми?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @algo більше нічого ,крім збільшених лімфовузлів на шиї
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @lesja.f хм, ну то хіба ще раз перездати завтра
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    В сина 9 р. два тижні тому , спухла щока внизу, запалення лімфовузлів, ( робили ультразвук) пив антибіотик, але я своєму лікарю довіряю, він просто так не назнчає антибіотик.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

  10. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    В перший день як спухла щока було 37.1. Кров здали на третій день пиття антибіотика, то трохи лейкоцити були збільшені. Але в малого перед тим місяць вискакували флюси, то один, то зразу два. Підозріваю була якась інфекція і ще забиті слюнні залози. Спухла одна щока, і боліла, а запалення з двох сторін.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я взагалі плутаюся в вірусних чи бактеріальних показниках. А до лікаря завтра. Хтось може глянути?
    [​IMG]

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Miss Sixty мені схоже на після вірусні аналізи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Miss Sixty на бактерію не схоже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дякую. Вже знайома лікар-інфекціоніст сказала, що 100% не бактерія, але і на вірус не схоже. Міг би бути початок кору, але нема потрібних симптомів, або грип може бути.
    @Leditanya післявірусні наврядчи, бо син зараз активно хворий ще
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2019
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А що має чітко вказати на бактерію пояснила?
    --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2019 ---
    То там треба ввести свої показники і виб"є щось схоже на діагноз?)
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так, але не діагноз. Воно просто проаналізує показники і напише що підвищені лейкоцити чи паличкоядерні бувають при а), б), в), а понижене ШОЕ може бути пов"язане з такими-то хворобами і станами організму. Повноцінно консультацію лікаря, звісно, не заміняє, але на найпоширеніші запитання типу "бактерія чи вірус" цілком можна зрозуміти відповідь, дякуючи тій розшифровці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мені не дало відповіді, бо в нас типу ні то, ні то)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Слухайте, ну а грип типу вірус рахується?
    А якщо при грипі показники бактеріальні, то означає що він дав ускладнення на вуха/легені/ бронхи і т.п. і треба АБ?
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Грип, наскільки я розумію, має не класичні показники вірусу. Як мені пояснили, в нас знижені лейкоцити (характерно для вірусу), але формула в нормі. І якраз по наших показниках можна думати на грип чи початок кору. Але для кору нема характерних симптомів і висипки. Одним словом, щоб розуміти всі ті нюанси, треба вчитися на то)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Бачу низький гемоглобін. А що значать палички 8 (норма вроді до 5). То ми перед щепленням зробили, скарг загалом немає. Хіба вчора після футболу водичка з носа потекла, а сьогодні ніби не шмаркає
    --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2019 ---
    Ну і тут кажуть, що щепити можна. А лейкоцити не занизькі? Нижче норми, що це значить?
     

    Вкладення:

  21. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо не помиляюсь, підвищені паличкоядерні нейтрофіли (палички) свідчать про бактеріальну інфекцію, або вкупі з підвищеним ШОЕ (Ваше ШОЕ в нормі) - про запальний процес в організмі.
    Хай мене поправлять, якщо я помиляюсь.

    В мене в самої була ситуація, коли палички були в два рази вищі норми, а самопочуття при цьому цілком ок.
    Лікар, з яким консультувалась, розводив руками, вхопився за мою теорію, що то від того, що ріжеться кутній зуб

    Дотепер не знаю, що то було.