розшифровуємо аналізи

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Diana, 17 Лютий 2010.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    допоможіть хто розбирається в аналізі крові, в малої високі тромбоцити 400 г/л ( норма 180-320), еретроцити 4,77 т/л ( норма 4-4,4), наскільки зрозуміла це швидке згортання крові або густа кров.
    *****
    17498513_1338323379555456_7863408681741875372_n.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 23 Березень 2017
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    Дівчатка, допоможіть розібратися в аналізі крові.
    Малому 6 років, зараз хворий (точніше вже одужує). Маємо весь вірусний букер: нежить, кашель, горло. Тем-ри немає.
    Ось вчора здали аналізи:
    ШОЄ - 21
    Лейкоцити та еритроцити в нормі.
    І лейкоцитарна формула:
    Паличкоядерні нейтрофіли - 5
    Сигментоядерні нейтрофіли - 40
    Лімфоцити - 35
    Моноцити - 12
    Еозинофіли - 8 (в нас загострення алергії).
     
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    якщо високе ШОЕ - то може бути якийсь запальний процес, але якщо лейкоцити в нормі, то може бути через алергію.
    а де Ви здавали кров? бо в нас було раз таке, що ШОЕ було 30, все решта в нормі, і так три рази підрят. потім пішла здала кров в ОХМАДИТ, то шое було 5:)
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    При завишених ШОЕ и еозинофілах ( при решті нормальних показників) є вероятность ( забула як по-укр) глистної інвазії.
    Можете знати кров на наявність глистів, можете здати кал.
    А можете просто зачекати поки кров внормується і перездати аналіз. якщо знов будуть ці показники завишені, будете шукати далі.
    Наразі я би наприклад не кіпішувала, бо у вас немає чогось надзвичайного в аналізі ( лейкоформула якщо мені памьять не зраджує +/- на верхній межі норми)
     
  5. Ylyona

    Ylyona New Member

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    В сина по тесту виявила ацетон. Здали аналіз крові в медіс:
    Лейкоцити 8,40 (6,6-11,6)
    Еритроцити 4,640 (3,8-4,6)
    Гемоглобін 92 (111-123)
    Гематокрити 30,500 (33-41)
    MCH середній вміст гемоглобіну в еритроциті 19,8 (25-30)
    MCV сер. обєм еритроцитів 65,80 (70-85)
    MCHC сер. концентрація гемог-ну в еритроциті 301,0(320-370)
    Тромбоцити PLT 491,0 (200-400)
    ШОЕ 3 (2-6)
    Лімфоцити 62 (43-69)
    Моноцити 8 (4-10)
     
  6. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    Ylyona,а ваш син часом не хворів недавно простудними захворюваннями?бо підвищення ацетону в крові може викликатися тим,що печінці важко виводити продукти метаболізму після хвороби
     
  7. Ylyona

    Ylyona New Member

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    В нього тиждень тому прорізався перший зубчик в низу. І почав поносити , раз в день рвати, рвав після нурофену. Пішов запах ацетону з ротика. Вот зроблюила тест- смужку на сечі. Показав передосаній резуль ат ++. Пройшло 3 дні відпоювала хуманою, біогаєю і просто водичкою. Ацитон пропав. Завтра до лікаря на підвищення гемоглубіну.

    Може він підцепив якусь інфекцію чи вірус при прорізані зубчика?
     
  8. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    Здали сьогодні аналіз сечі після трьохденноі високої температури який мене трохи насторожує.
    Лейкоцити 10-15
    Білок-сліди
    Еритроцити 0-2
    Звертатися до уролога чи ще чекати і перездати через пару днів?
     
  9. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    Niferttiti,перездайте за декілька днів(підвищення лейкоцитів характерно для гарячки,більше нічого страшного не бачу еритроцити-норма,білок теж)
     
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    Малий був хворий кілька днів. Лікар діагностував вірус.
    Гарячка трималась три дні. Вчора вже не було цілий день. Здали сьогодні аналізи для контролю.
    Все в нормі, точніше верхня межа норми :)
    Лейкоцити - 10, шоє - 12, формула в нормі.
    От лейкоцити мене муляють, бо глянула, що в нас переважно коливається в межах 4-6. Знаю, що при вірусі вони переважно зменшуються.
    За кілька днів знову будемо перездавати.
     
  11. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    Може хтось порадить і розшифрує що означають такі аналізи мого сина. Нам 2 роки і 3 місяці, місяць тому мононуклеозомвідхворіли і з того часу горло так і тягнеться червоне і покашлює, що вроді вилікуєм то знов і температура скаче до 37 постійно, вночі і ввечері нормальна а зранку і після вулиці 37-37,2
    Лейкоцити - 7,6
    Еритроцити - 4,75
    Гематокрит - 39,8
    Середня концентрація гемоглобіну в еритроциті - 316 ( норма 320-370)
    Тромбоцити - 411
    Шое - 10
    паличкоядерні - 1
    сегментоядерні - 29
    лімфоцити - 64
    моноцити - 5

    ---------- Додано в 23:42 ---------- Попередній допис був написаний в 23:41 ----------

    Порадьте чи варто хвилюватись і шукати лікаря чи все внормовується і більше не мучити його, бо жаль дитини за той місяць щпостійно по лікарях
     
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    Дівчатка, хочу почути вашу думку. Малий хворий вже 5 день. Має тільки високу температуру і болить горло. Це в нас вперше так довго тримається гарячка.
    Здали аналіз сьогодні. Ось результат ШОЄ -14, лейкоцити - 8.5, еритроцити - 3.9.
    Формула:
    паличкоядерні - 3
    сегментоядерні - 63
    лімфоцити - 24
    моноцити - 10
    Які зміни показують ці показники?
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    а вік дитини який? Бо для кожного віку- своя норма. І ті ж ШОЕ у 14 одиниць до 8 років вказують на запальний процес чи інфекцію, а у більш пізньому- є в межах норми . По лейкоцитарній формулі-перевищені паличкоядерні і сегментоядерні- вказують на інфекцію або інтоксикацію;знижені лімфоцити, що знов -таки вказує на гостру інфекцію, але скоріше за все- не вірусного, а бактеріального походження або зниження імунітету.Моноцити в нормі по крайній межі ( перевищення вказують на інфекційний процес). ТОбто варіанти- гостра інфекція бактеріального (?)походження ( ангіна, скарлатина ...). Одним словом тут обов язково треба з лікарем проконсультуватися, бо,тут треба точний діагноз і можливо, треба антибіотики підключати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    Як на мене - віруску показує. Але це дивлячись, в якому напрямку шукаєте? Ви щось підозрюєте? Здається, лімфоцити нижче норми, але я не бачу ваш вік.
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    Вік майже 7 років. ШОЄ в нас коливається навіть при вірусній інфекції. Останнього разу було 34. За 10 днів прийшли в норму.
    Отут я щось заплуталась. Палички і сегменти підвищенні? Просто читала, що палички до 5, то норма, а сегменти десь до 60. Але то таке. Верхні межа норми, то якраз може стати нижньою межею патології.
    До лікаря не можу додзвонися. Тому вирішила питати на форумі.
    Малий хворий від вівторка. Вже 5 день високої температури. Лікар ангіни не бачить. Хоча горло болить і вдома була ангіна. Каже, що грип.
     
  16. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    Підвищене ШОЕ і сегменти
    переважно свідчать про гнійний процес в організмі
    Знижені лімфоцити

    в тому скоріш всього і причина
    Не переживайте,в аналізі нічого аж такого страшного нема:girl_yes2:
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    ШОЕ буде коливатися при будь-якому запальному процесі . Для вашого віку норма перевищена ( має бути до 8).Щодо лейкоцитарної формули, то 7 років у дитини є "перехідним", коли норми з дитячих переходять на дорослі ( тобто тому цей період вважають одним із основних і в той же час- критичних для формування імунної системи- дитячий організм вже вчиться реагувати на збудників як дорослий організм і норми поступово змінюються. Так триває до 15 років)
    Паличкоядерні в нормі до 7 років- це до 1, а сегментоядерні- до 52. Поступово норми "збільшуються" Але до 5 одиниць паличкоядерних- це норма для дорослого ( як і сегментоядерних до 72).
    Тобто- в організмі є інфекція, вірусного або бактеріального походження ( скоріше другого, бо лімфоцити занижені. Зрештою, якщо вдома хтось був з ангіною, то тут більш-менш можна уявити
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    Ох дівчата, думаю чи панікувати чи ні. Я мала таку ангіну, що мене лікували в інфекційній. Буквально кілька днів днів, як виписали додому. За той час захворів малий. Підозра на ангіну була одразу. Але інші симптоми не відповідали. Горло не болить, гнадни "спокійні". Але на 3-тю добу почали давати антибіотик. От три дні антибіотика і в дитина далі 38-38.5. Чи може таке бути при ангіні? Ми ніколи з таким не мали справу. Ангіну малий мав один раз і то на першу добу антибіотика йому стало краще.
    Зараз шукаю лікаря який би оглянув завтра і змінив лікування.
    Трохи не в тему. але може є якісь координати приватного лікаря, який огляне в неділю?
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    вам краще тут може навіть з Гайдуком проконсультуватися. Сам він вдома навряд чи прийме, але може його донька зможе на виклик приїхати ( вона на виклики виїжджає інколи, хоч і коштує це теж недешево). Ну або може хоч вам ваші аналізи пояснить. В карму - тел. ( зрештою, Мар яна і на ФБ є- може хоч туди напишіть)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: розшифровуємо аналізи

    а чому не хочете з поліклініки викликати? вони в неділю приходять в першій половині дня. порадитесь, подивитесь (авось -- якийсь доктор адекватний на чергуваанні буде). Ну а як не сподобається вам -- то займетесь пошуками приватного