Розробка власних схем. Досвід. Поради.

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Coffe13, 31 Липень 2009.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    Дякі. там відносно просто. Але букви я би підправила ;)
    в 10 кольорів - там є відтінки синього зліва верхнє півколо - можна брати сумішю двох сусідніх відтінків, щоб зекономити на нитках
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    побачила в інеті відшиту знимку батьків однієї вишивальниці. Вона взяла знимку, прогнала через програму і відшила. Я відверто б за таке не взялась, а результат мене вразив дуже неприємно. Шкода людської праці...
    А ваші враження які?
    [​IMG]
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    щось недопрацювала вона - дійсно шкода роботи
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    я вже потім почала розпитувати, то вона вперше працювала з програмою і відшила перший ліпший прогон :sad: по ідеї мала б трошки почитати і про програму, і як робити схему.
    Не хотілось їй більше нічого казати, бо вкрай шкода праці...

    мені теж чоловік замовив наш портрет, але я наразі не чую себе таким спецом. Тому наразі вивчаю це питання, цікавлюсь, дивлюсь на відшиті варіанти... але для себе вирішила одне - на схему потрібно потратити явно не 15 хвилин аби потім бути задоволеним результатом
     
  5. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Справді, шкода роботи. Гарний мав вийти подарунок, а є потрачений час і зусилля. Хоча, якби замінили декілька кольорів, то могло б вийти не так зле...
     
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    мені здається, що якби вона задала більше кольорів, то було б бульш реалістично. А так складається враження, що стоїть обмеження к-сть кольорів в 15. Ще б хотіла почути думку Імел як спеца по перенаборам.

    Просто я на перспективу планую таки сімейний портрет і тому вивчаю всі підводні камені і можливі варіанти вже зараз, а не просто потеревенити і "обмити комусь кісточки" :shy:
     
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    йой, ото ви загнули

    власне то до перенабору, як до неба рачки
    я також почала читати як зробити з фото схему, перечитала трохи матеріалу, використала всі поради і отримала прогон
    впринципі можете подивитися, виклала тут


    одна з порад власне була, щоб параметри в хрестиках (ширина/висота) відповідали кількості пікселів, але то мені дало ще гірший варіант

    ще однією причиною такого прогону може бути те, що монітор не передає реального кольору, тому цілком можливо, що рукодільниця і працювала з кольорами або довірилася програмі, а відшитий варіант начисто відрізнявся від зображення на моніторі

    я наразі не готова до вишивки фото теоретично, оскільки всі мої спроби-прогони, які видно неозброєнним оком, прогони вишивати я не готова морально
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    таке враження, що то не вишивка, а фото зроблено одномегапіксельною камерою якогось телефону... дійсно, шкода роботи, часу і матеріалів
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    запрошений файл не знайдений

    Умо, в мене такі підозри що і вихідна знимка була не найкращої якості...

     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    перевірила-лінк робочий

     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    видно глюк сервісу, бо зараз дійсно все працює ;)
    зараз гляну :)
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Ой, ну в вас плани грандіозні, молодці :girl_claping:

    І я планувала вишивати нашу з чоловіком весільну знимку :) намучилась над схемкою, але результатом задоволена - з мінімальною кількістю кольорів вийшло гарне майже фото. Зараз воно лежить і чекає літа :)

    Хто наважиться на таке чи вже наважився - скажіть, підкажу, як так обробити фото, щоб потім в РМ було менше роботи :)
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Іринко, то можеш вже мастер-клас писати. Думаю всім буде цікавим та корисним. Не обов"язково ж обробляти лише родинні знимки, можна ж при бажанні і пейзажі тощо.
     
  14. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Точно, точно. Я вже давно виношую цю ідею. Сама обробити не наважуюсь, бо дуже боюся прогону. Я вже двічі на нього попалась. а так шкода вишитої роботи.
    Тому прошу Вашого майстер-класу.
     
  15. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Так, дійсно шкода часу та матеріалу витраченого на тут роботу.. зле підібрані кольора..
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Я в цьому питанні не експерт, але пару років тому теж бавилася Романовою знимкою. У кольорі я би портрет не робила, бо можна колосально не вгадати. От у сепії чи монохромі - там можна побавитися і зробити щось цілком людське.
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Дівчата, дам вам пораду, напевно, найосновнішу для обробки фото в РМ - перед тим, як заганяти фото, візьміть і в фотошопі зайдіть в менюшку "Постеризувати/Posterize", там посовайте повзунець доти, щоб та кількість рівнів вас задовольнила. Тоді РМ легше на голову те фото обробити, і не видає стільки кольорів :)

    Ось на прикладі Агілери покажу:

    В Фотошопі:

    [​IMG]

    Тут трохи задерла контраст:
    [​IMG]

    Звичайно, програма сама нам ідеального результату не дасть, але на то ми маємо руці і голову :) Попрацювавши над кольорами і зливши докупи зайві, підсвічую і дивлюся:
    [​IMG]


    [​IMG]

    Ще трохи допрацювати одиночки, і на 10 кольорів можна вишивати :)
    [​IMG]
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    ага, а вже руцями оті червоні одиночні хрестики забрати і замінити, до прикладу, на сусідній колір :)
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    та, і десяток - то вже легше, ніж ті одинички сотнями переглядати :)
     
  20. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    Маєте на увазі в РМ? Тут написано.