Розмальовки для дорослих дівчаток )))

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Серпень 2011.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

  2. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Ого! Все задом наперед робиться з олівцями, а не як маркерами- спочатку тіні. Вже іду пробувати. А то все тіні зарізкі виходили, як не розмиваю.
     
  3. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    А в мене щось не дуже виходить. І папір в мене наразі не акварельний і пензлик не дуже і рукчи певно криві :) Не хочуть в мене олівці гарно розтушовуватись ні папером ні спонжиком ні ватною палочкою ні пензликом, пробувала і з водою і без! Знаходила МК акварельками на акварельному та на звичайному офісному папері, то теж класно, а в мене "пливе" папір. завтра ще сфоткаю та виставлю, що сьогодні нарозмальовувала.
     
  4. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Так там в неї також не до кінця все розмилося, видно штрихи, може і справді треба якийсь суперпапір? А на фотопапері навпаки - майже не розмивається, бо вода швидко всмоктується(чи що там з нею робиться) Я вже доперла, це ж спеціально - щоб друк був чіткий. А на чому Ви розмальовуєте, на якому папері, Liliyah Romanova?
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Маркерами можна і так, і так. Нема єдиної техніки. Кожен має свою. :)
    Я розмальовую на папері для основи під листівки (кардстоку). На ньому треба дуже обережно малювати, бо фломастери "пливуть". Іноді почну, а тоді викидаю, бо попливе занадто. Особливо червоні кольори примхливі.
     
  6. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Ууу... Чим далі, тим все заплутаніше... Піду тренуватися наразі, я так розумію, то єдиний надійний метод - розмалювати побільше малюнків різними методами.
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Чудово виходить, єдине, що я б порадила, то малювати круговими рухами а не штрихами. Штрихи добре тільки на певні деталі. Таки попробуй круговими.

    ---------- Додано в 06:03 ---------- Попередній допис був написаний в 05:59 ----------

    Та що затурканіше... просто маркери на основі спирту, ну а спирт розмиває багато чого, в тому числі і чорнило з друку або чорнило з штампу. Напевне червоні і насичені кольори мають в собі багато того спирту, і як результат пливуть.

    У мене поплило коли розтушовувала дуже бличко до краю. Почала не доходити до краю, і краще себе поводить. Тобто воно трохи пливе, але чорнило мені не розводить. Якраз допливає до краю. :girl_haha:
     
  8. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Спробувала на акварельному папері розмальовувати, то акварельні олівці розтушовуються водою дууже гарно, а разом з ним і видрукуваний на прінтері контур пливе :sad: Не сильно, але сіренький відтінок до світлих тонів додається. Чорнило ж на водяній основі :sad: щось немає в житті щастя...

    ---------- Додано в 16:08 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

    Ну от приблизно так це виглядає до розтушовки
    [​IMG]і так виходить[​IMG]


    Це прсто контурна дитяча розмальовка, а у Тільдочок все волосся в рисочках, там пливе шалено
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Значить, треба принтер інший. Не маєте в кого видрукувати? Або почекайте трошки після роздруковування. Правда, не знаю, чи то щось дасть.
    Ще можна пробувати розмальовувати відштамповки.
    Виглядає дуже симпатично! І до, і після.
    Може, взяти тонесенький пензлик і старатися не зачіпати контури?
     
  10. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Геніально! :girl_impossible: В суботу іду до куми - в неї лазерка - приготую вагон сторінок і роздрукую! (і куплю велику пачку олівців - бо то у доці забрала, і тоненький НОВИЙ пензлик, і все заховаю) А поки потренуюсь на тому щоє :) Дуже вже затягує...
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Паняночка дрібонька розмальована олівцями і маркерами. Волосся маркерами, сукня олівцями.
    [​IMG]
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Розмальовка лінива й нашвидкуруч. І тут видно, що квіти таки дугою, а не в ряд. )))
    [​IMG]
     
  13. karposhka

    karposhka New Member

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Дами, приймайте і мене до себе!:)
    Ось одна з моїх листівок. Почитала, і так помалювати захотілось... Бо щось зовсім закинула те діло. І про копіки зразу замріялось... Знаю, що мені сьогодні насниться:)
    [​IMG]

    п.с. фотка, звісно не несе художньої цінності:girl_impossible:
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Отакі кексики нині розмальовувала. Сказав Дарчик, що погано, бо не шоколадні. :xaxa:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  15. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Ото вже моя спроба без розмивання водою. Трошки розтушувала ватною паличкою і все.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 30 Серпень 2012
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Ось такі братчики в горнятку. Коли вибирала цей штамп, не думала, що буде так складно його розмалювати. )))
    [​IMG]
     
  17. Santanka

    Santanka New Member

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    мої спроби розмальовувати акварельними олівцями:connie_pull-pigtail
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Ось таке загоріле дівчатко. То навмисне я її такою по-літньому темненькою зробила. )))
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2012
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Розмалювала позавчора. Дуже мені подобається, як вийшло.
    [​IMG]
     
  20. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))