Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    купили на кідстафі аналог міні мікро
    тм експлоре SWIFT SCOO
    на разі дуже задоволені, бачили на сусідських дітях і попробували, вже випробували по хаті, мала ганяє)), думаю завтра підем в Стрийський з ним
    дешевше від мікро більше ніж втричі
    принесу на мамську форумівку показати, авось комусь сподобається
    з пересилкою обійшовся в 250 грн
    [​IMG]
    http://www.youtube.com/watch?v=_WditpjyHc0
     
  2. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    І як у вас враження? Бо ми також купили по вашій наводці :) (щойно приїхав), але ще не давали малій, і щось я не впевнена чи вона зможе в 2,3рочки керувати тим кермом.
     
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Зможе) Ми були на форумівці - то Олеся освоїла той самокат за 10хв. Тепер мама знає що дитині потрібно на ДН. Богданці окреме дякую.
     
  4. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Ми також зупинились на цій фірмі, тільки взяли модель Explore VIPER - витримує вагу до 80 кг, висота керма регулюється, є амортизатори, широка підніжка, компактно складається.
    Я переживала, як малий зможе кататись, бо досвіду ще зовсім не було - так він з перших хвилин досить впевнено тримається на ньому.
    В комплекті рюкзак, в який легко можна скласти самокат, дуже зручно носити з собою.
    Придбали на Сихівському переїзді за 275 грн.

    [​IMG] [​IMG]
     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    А хтось може похвалитися самокатом, котрий "вижив" після одного-двох сезонів активного катання ? Ми наразі мали два різних і обидва швидко поламалися :)
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    наш в спадок ще Любчика живе і в гарному стані....Дісней Тачки..3-х-колісний
     
  7. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Софія в захопленні - три дні не злазить з нього
    нині приїхали щойно з бухти вікінгів, ганяла там 2 год, вчора 3 години намотувала в Брюховичах у куми на подвір'ї кола навколо будинку
    гарний самокат і за приємну ціну
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Наш Smoby
    [​IMG]
    Юля його активно катала 2 роки. 1-й рік щодня, бо тоді на велосипеді не їздила, 2-й рік через день, і реально лише наклейочки дещо пообтирались по боках платформи.
    А так він абсолютно цілий і неушкоджений.
    Тепер шкодую що він рожевий, бо для Юлі він вже малуват, а малому рожевий не пасуватиме ))) треба було брати свого часу з вінні пухом, універсальний ))
     
  9. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    В нас ось такий вже майже рік, активно катаємося вже третій сезон - літо-осінь-весна ))) а стан нового!!! І складається зручно )))
    Scooter Kick Wheel, Hudora
    [​IMG][​IMG]
     
  10. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    І ми нарешті купили самокат. Зупинились на такому [​IMG]
    Хотілось щось інакше, але не було, чи не там шукали. Хоча головне, що дитині сподобалось, вже встигла прокататись :)
     
  11. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Дівчата, хто живе на Сихові в районі Шувару і має біговел? Можете позичити на пів дня, хочу спробувати чи мала буде кататися.
     
  12. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    То не факт що зразу сяде і поїде, треба привикнути, зрозуміти що то таке, мій спочатку не дуже до того біговелу, а тепер розсмакував))))
     
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    В кармі дивуються, що ми тільки зараз купили самокат
    Так, Софці 4 роки з хвостом, але вона минулого літа ще взагалі не шарила шо до чого з самокатом і з якої сторони до нього підійти, а того року встала і поїхала і кожен день ганяє:)
    Такшо всі діти різні, комусь в 2 роки актуально, комусь в 5
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    До теми про самокати, потрібен Юлі самокат, і до нього по суті єдина вимога - безшумність, або майже безшумність коли він їхатиме по плитці тротуарній, чи по асфальту але не ідеально рівному а звичайному...
    Щоб я могла гуляти з візочком, і мабуть в компанії інших мамаш з візочками і щоб Юлька каталась коло нас і не тарахкотіла самокатом, не будила дітей...
    таке буває? якщо буває, порадьте пліз...
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    мають бути на мою думку прорезинені колеса
    і мені більше подобається 2 колеса сеперда і одне ззаду, тоді ним не треба повертати, треба просто навчитись керувати
    подивись тм Explore або Mondo
     
  16. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    думаю щось такого плану, тут колеса як у велосипеда чи велобіга, не мав би тарахтіти (наш велобег не тарахтить))))
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    дівчата мозок закипає від тих роверів... воно нам треба? хто користується? вибрали такий.
    [​IMG]
     
  18. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Користуємось постійно! Маркові подобається, керувати можна однією.рукою, дуже маневренний, з дитиною в магазин ходити, на майданчик, дуже виручає.
    Купували минулої осені такий[​IMG]
    теж дооовго виберала, але зупинилась на ньому, знайомі продавці переконали, що та модель сама надійна і в неї є сзаду гальма, як у візочку. За весь час нічого не поламалось :)
    в тому, що ви вибрали, дашок прічіпленний до ручки, тобто куди повертаєте ручку, туди буде повертатись і дашок. А ще та ручка, яка тримає дитину, йде пластикова, без оббивки, а діти люблять на неї руки класти, то думаю буде твердувато
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    дякую що просвітили мене в тому питанні. а яка у вас модель, і ви не в курсі до якого вони віку? бо моя вже 98см має росту. і чи знімається та ручка щоб просто самим ровером користуватись?
     
  20. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    гугл допоміг ;) azimut lexus trike.
    Там все знімається, всі ручки, козирькі, корзини і використовується як звиклий трьохколісний. Ну ніби йде до 3-4 років

    ---------- Додано в 13:40 ---------- Попередній допис був написаний в 13:38 ----------

    Попробуйте донечку посадити в такий ровер, покатати і будете знати як Вам і їй зручно чи ні :)