Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    не знаю, але по-моєму їх принцип тяжко буде зрозуміти дітям, мабуть все одно будуть ногами тормозити..
    у нас вона є, але на ній наразі їздить сумочка з ремнем для переноски, думаю по не має бути кінцевий показник для вибору біговела, але якщо є, то ясна річ зайвим не буде..
    Надувні колеса знааачно мягші, а для наших доріг то не маловажний фактор. Але з ними біговел тяжчий. Тому тут мауть треба оптимальний варіант по вазі і з надувними колесами вибирати.
    В мене сусіди мають з підставкою то користуються нею, у нас нема і не користуємося, або лежачи малий його ставить, або впирає до чогось, до лавки стіни і т.д. Також не є щось аж надзвичайно потрібне, але якщо є то приємно звичайно
    З тих всіх фірм розглядала перші три. Ну для мене німецька якісь перемогла. Пукі то фірма яка відповідає за якість. Так вони трохи дорожчі за кетлери, але дешевші за американські страйдери. Ну і в страйдерах мені щось не подобалося вже не памятаю що конкретно, розглядала їх всіх більше ніж пів року назад. Але своїм Пукі більше ні задоволена. Тішить що він суцільно лиший з розкладних частин там лише сідушка запихається і руль. Інше вже повністю зверений каркас. Маємо ще китайськи трьохколісний велосипед, який збирав чоловік, то просто не до порівняння речі. Тарахтиьт і розвалюється, а тут все як книжка пише, вже більше пів року, а по ньому ні сліду експуатації не видно, при тому що в дома кожен день їздить і з кожною стіною його знайомить, а літогм по всіх ямах гасав.. Коротше мій вибір - то Пукі. Як виростем з того навіть думати не буду над наступним. До речі вигідно знайти 2-3 людини в компанію і замовляти на офіційному сайті.
     
  2. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Дуже все по поличкам розклала Наталя-Старка :)
    За ще один тиждень пошуків для себе зрозуміла, що гальма, підставка для "парковки" не є важливим критерієм при виборі.
    Нам 3 роки і зріст 98 см, довжина внутрішньої сторони ніжок 40 см.
    Зупинилася поки що на трьох виробниках:
    1. PUKY, модель LR 1
    Колеса з ПВХ, але вага 4,5 кг(як на мене, то з такими колесами міг би бути легшим), вкащано, що на зріст від 90 до 100 см (а в нас вже 98!)


    2. PUKY, модель LR1L - від попереднього відрізняється ще більшою вагою 4,9 кг і резиновими колесами, середня ціна 920 грн.


    3. STRIDER, модель ST-3
    Більший діапазон сідла - від 27 до 42 см (ще можна докупити окремо сідло до 48 см). Вага - 3,2 кг!!! Не можу зрозуміти, які колеса, ніби є можливість обрати резина чи надувні. Середня ціна 1100 грн.


    4. СуперБайкспорт - копія STRIDER
    Суттєвих відмінностей немає від оригіналу, вага 2,7 кг!!! Шини EVA Polymer, підходить для дитини зрістом от 82 см и до 110 (з додатковим сідлом до росту 125 см). Середня ціна 790 грн.

    Ще є копія Страйдера - Ранбайк Beck


    Ну от думаю... :girl_in_dreams:
     
  3. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    цікаво, десь у Львові можна зиркнути "вживу" на самокат Maxi Micro? просто цікаво, чи він підійде 2-річній дитині? читала, що розміри з MiniMicro майже ідентичні, різниця хіба у висувній ручці.
     
  4. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Хочу написати свій відгук про самокат Explore! Я довго шукала самокат доні, і по магазинах і по нету і зупинила свій вибір на цьому триколісному, купляла новий на стоку біля Іскри (біля колії), не знаю, де ще вживу продаються такі самокати. Купляла у вересні, доні на ДН, каталися не багато десь до 2 місяців, але можу сказати, що дуже задоволена ним, ні разу не пошкодувала, міцний (навіть сама на ньому пробувала їхати))), має 3 рівня висоти, складається, компактно, має маленький дзвіночок і більше ніяких прибамбасів немає. Кольори не дуже вибір був, купила рожевий з малюнком з якогось мультика. Має неслизьку підніжку і гарні колеса! От все )))))))))))))))
     
  5. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    а ви вкурсі що самокат може провокувати перекошення бедер якщо не заставляти дитину міняти ноги?

    ---------- Додано в 23:05 ---------- Попередній допис був написаний в 23:00 ----------

    я б не розмінювалася на копії, тим більше що різниця в ціні не така аж велика..Якщо і вирішите страйдер то беріть страйдер, все таки буде надійніше і на довше стане.. ЩОсь в оті всі копії і копії копій мені не віриться.. Та й нема гарантії що на кідстафі в нас купиш дійсно страйдер навтіь якщо будуть говорити що то оригінал.. Певніше мабуть десь зза кордону..

    А якщо вибирати між першими двома, то однозначно другий, надувні колеса м'якше їдуть по ямках. Ну і сусідка такий має, так що бачила його вживу. Дуже гарний :)
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    цікаво скільки часу дитина має нон стоп отак їздити щоб бедра перекосило? Дитина ж не відстані долає кілометрові, а покаталась, побігала, знов покаталась...
     
  7. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Вирішили Страйдер :) Єдиний мінус, що чекати доведеться 6-8 тижнів - доставка морем. Замовила через посередника. Там зараз знижки на них непогані, має вийти з доставкою в Україну біля 750-800 грн. Плюси - можна докупити сідло для старших діток (до 48 см). Ну і підійде наступній дитинці, там сідло від 27 см і руль від 49, то можна використовувати для діток від 78 см зросту)))

    ---------- Додано в 00:01 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:57 ----------

    Ще дивилася на Kettler bogie wheel Speedy 12,5
    [​IMG]
    там гальма вже є, але вага 4,5 кг і навіть задньої підставки для ніжок немає, руль не регулюється, сідло від 35 до 43 см. Але нові кольори дуууже симпатичні :)

    ---------- Додано в 00:35 ---------- Попередній допис був написаний в 00:01 ----------

    Обзори деяких біговелів

    Порівняння
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    за два тижні в малого ДН, зупинились на цьому велосипедику- Smart Trike Zoo 3 в 1, в антошці дивились, зі знижкою 1600грн виходить. Де ще у Льовв може бути?
    І може в когось є такий, що скажете?

    [​IMG]
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    в нас такий, навіть того кольору
    зараз би його не купувала, матеріали якісні, дизайн гарний, в керуванні легкий і порівняно таки керований (бо пробувала інші то що крутиш ту ручку, що ні вони не повертають), але ті колеса ТАК тарабанять/гуркотять, що весь район чув як ми їхали:girl_haha:
    а взагалі нам та забавка не підійшла, бо велосипедом то назвати важко, користувались пару разів, цього року купимо нормальний, бо малий вже марить велосипедом

    а чому не хочеш міні? в нас мінімікро, Домчик катається з 2-х років, при чому в скейт парку зїжджає з тих рамп, зараз по хаті ганяє
    мене трохи смущало, що ручка не рухається, але то ж розраховано на конкретний вік;)
     
  10. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Та я от вагаюсь, чи міні, чи максі) на мінімікро (мають знайомі) Оріянка рвалась кататись ще влітку, щоправда тоді в неї виходило просто стояти і повертати (себто нахиляти) кермо :) відштовхуватись ногою просто не здогадувалась.
    А максі підкупив тим, що, судячи з кількох відгуків з нету, на ньому можуть спокійно кататись і 2-річні, бо нижнє положення ручки на тій же висоті, що і в мінімікро. Ну і, за рахунок можливості регулювання ручки, його мало б на довше вистачити :)
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    А мені вони здались не такими поганими..не зовсім пластмасові, прогумовані...ну але видно, як і всі закорд. візки,, розраховані на рівні дороги)...
    Нам думаю підійде, в якості заміни ваізка, бо щодень ходимо гуляти на старий р-н, і таку відстань малий ще неогами точно не піде, тай по дорозі треба купити пару продуктів, то якраз у корщинку піде.

    А чому не хочеш зняти всі ті дод. кріплені і отримаєш звич. трьохколісний?Я так дивилась, що ніби непоганим мав би бути, якраз на 3 рочки.( планую що наст. року так і будем кататись)


     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    ну не знаю, відкрила перше посилання порівння міні і максі, то міні пише що розраховано для діток 2-5 рочків, а максі 4-12, таки то є різниця:girl_in_dreams: вага різна, довжина підніжки
    може та різниця і не суттєва для когось а може таки вплинути на катання/ бажання кататись, і я прихильник купувати речі +- відповідні віку динити:)

    то точно, на рівній і по Антошці він просто пливе
    якщо малий твій їздить в візку то думаю і там цікаво буде, а мій що в візку не хотів, що на велосипеді тільки в одну сторону їхали, а в другу я і його і велосипед несла/вела, але то в нас так було, по вулиці купа дітей в такого плану велосипедах ціле літо возили
    тому, що то не є нормальний велосипед, подивись уважно як там педалі розміщені (на колесі), дорослому було б важко їх крутити не те, що дитині, я теж думала, що в три рочки буде на ньому їздити, та де...
    ми возились десь після рочку, минулого як були в батьків то може 2 рази його витягнули за сезон
    ну і влітку вже Домчика на двохколісний садили, але росту було ще маловато, тому цього року вже купимо
    як хоч, давай домовимось і глянеш собі
     
  13. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Вже навіть купила донечці на 4 роки, і мушу сказати - мега задоволена покупкою :girl_claping:. Взяла ось такий, фіолетовий. На вулицю звичайно ще не виїжджали, але по хаті протестували :girl_wink:.
    [​IMG]
    Не можу порівнювати з міні, бо не бачила його вживу, але якщо мова йде про дворічну дитину, то я б радила таки брати його. Там і вага (максі на 1 кг важчий, думаю для дитини це буде відчутно) і параметри розраховані для оптимальної їзди. Або почекати рік-два і купити вже максі. Або можу дати спробувати наш :girl_wink:.
     
  14. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Ми так брали минулого року. Малюк не хотів їздити у візку, а тут катався на "УРА" ціле літо. Думала, що цього року вже сам буде крутити педальки, та недавно пробували-ще не досягає. Так що до 3 років мав би бути добрим.
     
  15. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    перечитала всьо шо могла знайти на теренах інету....в голові трохи каша, хотілося б і візок-велосипед і толокар, а тепер взагалі не можу визначитись.
     
  16. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    ну то залежить для чого вам ті речі, як на мене вони зовсім різні по функціональності
     
  17. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    завдяки Аделі, сьогодні випробували максі-мікро :) зважаючи на те, як Оріянка спробувала їхати, остаточно переконались, що можна спокійно брати максі, доцька справиться :)
     
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Дівчата, чи хтось має велосипед марки Scott? Придивилась малій, правда по інтернету, але вживу їх тут не бачила.
    такий [​IMG]
     
  19. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    взяли велокаляску Azimut trike
    [​IMG],
    поки що довольні. до підніжок дістає, спати там також можна і зручно, пробували :), брали на мотозаводі
    надіюся комусь стане у пригоді.
     
  20. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Дівчата, підкажіть, де є вибір самокатів і де найкраща ціна, а ще на що варто звернути увагу при виборі самокату :) Буду дуже вдячна :)