Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Дуже якісні 3колісні велосипедики німецького виробника Puky. Вони вироблені в Німеччині, якість просто відмінна. Моделе 3колісних є достатньо багато,але
    особисто мені найбільше до вподоби їх остання цьогорічна модель з підсавкою для ніг, ось такий Puky Cat 1SL:
    http://www.puky.de/de/mod_produkte_produkt/kategorie/CAT_1_SL/produkt/CAT_1_SL/index.html
     
  2. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Яка ціна такого велосипеда?
     
  3. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    І знов я пишу сюди в тему :) Зараз в нас на порядку денному першим подарунком для донечки на ДН стоїть самокат, хоч трохи не по сезону, але вона таааак хоче! Я зовсім не розбираюся в тих самокатах, то хотіла би запитатися поради у тих хто має цю річ, який краще купувати з одним колесиком спереду чи з двома? Хто розуміється в цьому, розтолкуйте! І ще власники самокатів подіться враженями, порадьте конкретні моделі на наш вік, цікавить, щоб були хороші колеса (особливо для наших доріг), ну і не дуже захмарна ціна. Буду вдячна за будь-які поради ;)
     
  4. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Пропоную обговорювати тут також велобіг, біговел, лауфрад, ранбайк чи як їх там ще називають. Купила своєму малому фірми Puky з австрійського сайту замовляла, хоча і тут можна знайти за певну накрутку в ціні.
    PUKY Laufrad Medium LR M rot - Nr 4053

    [​IMG]

    Хочу поділитися враженнями. Купили коли малому виповнилося1,5 року. Вже 2 місяці їздить задоволений. Ну не трясеться за ним правда, але видно що подобається йому.
    Переживали чи освоїть у своїх 1,5 цей вид транспорту(всі виробники з двох рекомендують), переживали чи висота ножок підійде. Але все добре було.
    Спочатку тільки по хаті пробував, потім стали в двір виїжджати, а сьогодні (на можу зрозуміти чому раніше до того не додумалась) вийшлив стрийський парк. Так от не встигли вийти за межі двору, я дитину з нього стягнути не могла, як прилип. І навіть через дорогу коли попихала, то аж тішився страшенно.
    І після того навчився швидше розганятися, що приносить йому ще більше радості.

    З недоліків лише те що руль прокручується на 360 градусів, немає обмежувачів повороту руля. Всім решта задоволена на 100відсотків. Дівчата не відмовляйте своїм діткам у такому корисному задоволенні. Тут і рівновагу тримати вчаться і вестибулярний апарат тренують і крім того качають м'язи ніг, робляться ніжки більш витривалими! Питайтесь, може ще щось забула додати до розповіді.
     
  5. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    О, в нас такий самісінький :)
    Доця їздить на ньому швидше, аніж син на велосипеді, тому і Михась вимагає замовити йому біговел. І сусідські діти теж катаються. Щоправда, не всі батьки розуміють " в чому прикол". А дітям подобається і вчаться дуже швидко.
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    І наша епопея з самокатами закінчилась. Подарувала хресна оттакий AmigoSport:

    [​IMG]

    На вигляд дуже добротний, рама алюмінієва, висота руля регулюється до 76 см, колеса поліуретанові і досить величенькі, дуже легко складається і написано що витримує 80 кг ваги.
     
  7. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    ой,і ми вже, нарешті , із самокатом. Довго вибирали, довго роздивлялись і пробували, і ті ,шо з одним колесиком спереді, такі на мою думку не стійкі, руль дуже різко може повернутись, точніше вони дуже хороші для діток ,які вже трошки вміють їздити, а так як наша Поліна початківець, ми вибирали якісь найбільш стійкіший і безпечний. Як результат , маємо ось такий Exlope Swift Scoo, катаємось вже місяць, все подобається, Поля на ньому і по хаті літає:girl_haha:
    [​IMG]
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    а в нас отака вихвалялка від Dino Bikes

    [​IMG]
     
  9. olitsisa

    olitsisa New Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    В нас також є беговел. Замовляла малому з Німеччини. Фірми Кетлер, також придивлялась до Пукі і злається Стренджера (США). Обрала Кетлер тому що:
    1. Легкий
    2. Розрахований на найменший ріст.
    3. Ціна=Якість.
    Задоволені повністю і я і синуля.http://cs304703.userapi.com/v304703056/1c36/V-USXqeN7Io.jpg
     
  10. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    такий як в вас з ПВХ колесами?
    Як на мене краще обирати трішки дорожчий цієї ж фірми, але з надувними резиновими колесами і з дюймом коліс 12,вони більш універсальніші і хватає на довше такого біговела (бо 10 дюймові для маленьких діток добрі).
    [​IMG][​IMG]
     
  11. olitsisa

    olitsisa New Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Ріст в малого на той момент був максимум 86 , а 12 дюймові розраховані на вищих діток. Тому обрали Кетлер 10 дюймів, я маю наувзі що сидіння спускається нижче.
    А на рахунок ціни , то різниця між Кетлерами не велика, а от між Кетлер і Strider скажемо так майже в два рази. Я при виборі орієнтувалась на вагу беговела і мінімальний ріст дитини.
     
  12. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Підкажіть, будь-ласка, де у Львові вживу можна глянути на самокати від Explore, меньшенька дуже хоче!?! Вона мені все про "ципесси" говорить, себто про самокат з принцесами від Дісней, і я його вже була в інтернет-магазині замовила, але добре, що вчасно в Метро побачила, яке то "ге". Тож далі мучуся вибором...Не хочу більше покладатися тільки на картинку і відгуки в тирнеті. Зараз не сезон, але може хтось десь повз них пробігав:)
     
  13. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Дівчата, чи можна десь у Львові побачити вживу біговели? не бачили ніде?
     
  14. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    у нас є, а буде весна то стрийський ними закишить!
     
  15. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Маю на увазі, так щоб купити.
     
  16. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    а ну так щоб купити то були в Практікері пластикові Y-bike, кажуть в спортивнгих магазинах можуть бути типу Команчеро і т.д. Але точно не знаю, я купувала через інтернет на офіційному сайті - так точно знаєш, що купуєш і ще не платиш посередникам.
     
  17. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Хоче доня на День Народження самокат, бо всі її друзі по пісочниці вже мають. Тепер я маю муки вибору. Пробувала Януся кататись на двохколісному, не йде їй, пeревертається. На трьохколісному їде нормально. Ну і ще доня у нас дрібна, то дуже великий самокат не хочу. Я пригледіла еxplore swift scoo, хто має поділіться враженнями. І заодно де можна у Львові подивитись вживу.
     
  18. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Вже тиждень займаюся вибором біговела :8:
    На скільки важливі гальма?
    На скільки потрібна підставка для ніг?
    Які колеса - надувні чи ні?
    На скільки потрібна підставка для "парковки"?

    ---------- Додано в 23:26 ---------- Попередній допис був написаний в 23:23 ----------

    Ну і бренди які зацікавили - kettler, PUKY, strider, Kidis Monz Prince Junior, Super bike sport, Bikestar.
     
  19. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    вже вам напевно не актуально, але може ще комусь згодиться наш досвід з катанням на самокаті)
    подарували на ДН, при чому я просила триколісний, щоб було легко і стійко кататись.
    але купили таки двоколісний. спочатку катались по квартирі, потім на вулиці. ніжки спочатку дуже втомлювались від напруження і браку вмінь. і ще малий постійно катався постійно нахиляючись і від цього не міг довго катнутись і ніжки більше втомлювались. дійшло до того, що він його просто возив за собою. я його почала напрягати, щоб він катався, що дам цукерок, якщо доїде до певного місця. а ще постійно йому наголошувала щоб вирівнювався в процесі їзди. десь за тиждень-другий катався досить гарно і це почало приносити йому задоволення. тепер дуже гарно вміє розкататись, з невеличких похилих доріжок зїжджає тримаючи обидві ноги на самокаті. до чого я так багато писала? от до чого: не раджу брати триколісний, на двоколісному дитина вчиться тримати рівновагу, балансувати своїм тілом.
     
  20. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Підкажіть якийсь недорогий велосипед для дитини 6-8 років. Цього року на ДН малого дідо пообіцяв купити велосипед і купив, але взяв б\у за 1000 грн гірський класний велосипед, але він дуже великий. І хоча син на ньому їде, але гальмувати не може (він реально для нього заважкий втримати). Хотіла би купити йому ще на цей рік трохи менший, але не знаю де і який краще купувати.