Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Менший двоколісний велосипед маєте? Можна відчепити педалі і буде біговел.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ідея) Я вже теж над цим сьогодні думала, коли під час прогулянки злетів синові ланцюг. Але ні, не маємо меншого.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ми цього року тільки купили біговел крузі, раніше тільки самокат був, але він поступово відійшов на другий план, біговел більше подобається. Крузі легенький, до 2 кг, мені в слінгу його іноді нести не проблема. В ти в мамунці ж читала обговорення біговелів? Я пам'ятаю, що ми колись в Польщі купили для племінниці біговел такий пластмасовий легкий, він був дуже бюджетний, і подобався дитині. Його потім вкрали, правда, але то вже інша історія.

    Надіслано від мого MI PAD 4, використовуючи Tapatalk
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    За крузі знаю, читала. Але його зараз в наявності не бачу ніде, та й його хіба молодшому планую, а старшому вага вже взагалі не принципова - раз, два - в мене якраз питання чи варто купувати нормальний біговел (вони не дешеві, так скажемо) старшому, якщо основний транспорт в нас вже і так велосипед. І наступною витратною покупкою в плані транспорту в нього планується (мабуть вже наступного сезону) новий велосипед з більшим діаметром коліс.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  5. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Мала на увазі, що біговел моїй дитині більше довподоби ніж велосипед.
    Вже навіть думала взяти їй щось краще, бо реально той біговел завжди з нами)
     
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Я думаю, в 5 років вже не варто купувати біговел. Хіба може хтось віддасть свій в користування... Дитина по зросту вже завелика (хоча є й великі біговели), та й думаю, скоро надоїсть...
    Можливо, йому подобається такий транспорт, бо на ньому можна швидко ганяти, а на велосипеді з допоміжними колесиками повільніше їздиться? То якщо через якийсь час захоче зняти допоміжні колеса і навчиться ганяти на ровері, то й потреба в біговелі відпаде?
    У нас у дворі є хлопчик, 5,9р., має ровер з допоміжними колесами, то на ньому рідко їздить, бо то повільніше і важче, ганяє на такому пластмасовому ролоциклі.
    Ну або як вже так хоче, то купіть йому той ролоцикл на пару місяців, питання пару сотень) і хай ганяє
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дякую, теж схиляюся до купити щось дешеве, щоб заспокоївся і мав на чому поїздити, як захочеться. То бажання мабуть більше викликане новизною і фактом, що брат таке має, бо на велосипеді ганяє дуже швидко і любить кататися.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Який самокат порадите для найменших? Може Globber хтось має?
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Так, я тому і написала щодо досвіду з пластмасовим біговелом племінниці, що можна купити дешевий ноу нейм, і не шукати всілякі крузі чи пукі.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата а існує маленький біговел-толокар для річних малявок?
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ми малій на днях купили ось такий Беговел Puky Pukylino (красный 3019) — купить в интернет-магазине | Цена | Отзывы | Киев, Одесса, Харьков, Днепр, Запорожье, Львов, Николаев
    Менша дуже шустра і хоче на всюди залізти і на всьому (що є в старшого) покататись. Наразі лише вчиться відштовхуватись. До речі, брали б/у.
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маємо такий, суперовий. На ньому катаються навіть страшні діти 14 років))).
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)


    --- дописи об"єднано, 28 Липень 2020 ---
    А якщо серйозно, яка модель, вигляд?
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка


    --- дописи об"єднано, 28 Липень 2020 ---
    Це наш. Добротний, легкий в керуванні. Сміло можу рекомендувати).
    ED4E4F74-F0C3-4B0E-A5C8-B1469530C5D4.jpeg 67AF0789-9009-49E1-86C7-52550CCFAB76.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а б.у на яку ціну можна розраховувати?
    --- дописи об"єднано, 28 Липень 2020 ---
    не перевертається? в племінниці є схожий. то перевертається. і малий відповідно не хоче .. на машинці толокарі краще. але вона йому заширока трохи..
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ні, поки з цим проблем нема.
    На олх варіантів безліч від 400 грн і вище.
    --- дописи об"єднано, 28 Липень 2020 ---
    Зі скількох доня каталась на ньому?
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в нас любов до Mini Micro була
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нам приніс Миколай. Їй на той момент було 2 і 3 міс. Одразу встала і поїхала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    В нас самокат oxelo b1, дуже зручний, кермо повертається не нахилом а поворотом керма, тому в дитини менше шансів впасти.
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    в нас такий же як і у @Rodionochka. купили минулого літа, доні було 3 і 4. але в нас пише від 3р.
     
    • Подобається Подобається x 1