Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я малому (4,5 роки) взяла Тайвань, дійсно задорого, але він з гарантією, добротний, потім, коли виросте ще продати можна і відбити частину грошей:girl_wink:Бо ті українські дешевші не факт, що доживуть до наступного власника.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, прошу поради. Хочу купити доці біговел. Їй 3 роки, має 96 см. Хотілося б на 2 роки, тобто до 5 років.
    По грошах виходить Milly mally dragon або Lionello fin plus. Хто може сказати, до скількох см зросту будуть комфортні ці моделі, до скількох років? Можливо хтось продає свій Puky по адекватній цвні, розглянула б
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ми маємо такий. Зараз в малого десь 115 см зросту, то біговел виглядає мені вже трохи низькуватим (сидіння на максимумі), але малий ще їздив. Просто Влад досить високий, тобто "середньостатистичній" дитині до 5 років буде 100% добрий, а, може, навіть до 6
     
    Останнє редагування: 4 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  4. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Моя дитина взяла (тобто взяв) в парку чужий самокат, встав на нього і поїхав так якби він їздив на ньому все життя) Я так розумію прийшов час купити самокат. Підкажіть, на що звернути увагу при виборі самокату для дитини 1,10 міс?
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Kazkivnycja я збрехала трохи, у нас мілі малі янг, він більший за драгон :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    щоб регулювалася висота ручки, малій краще їздити на самокаті з одним переднім колесом і звичайною поворотною ручкою, ще маєм з двома колесами зпереду, то той поворот під навантаженням їй тяжче дається, а найкраще розвиває швидкість двохколісний самокат, він і найлегший в керуванні, правда для більших дітей, які рівновагу тримають
    мала з півтори роки ганяє на всіх, в нас тих самокатів три, маєм спадок від племінників))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Дівчата, прошу підказати наскільки потрібне ручне гальмо у самокаті (такому з колесами діаметром 20)?
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Моїй дитині добре і без нього. Вона навіть на велосипеді не навчилася його толком використовувати (6 років). Навіть дорослі самокати без ручного гальма продаються.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. fillette

    fillette Well-Known Member

    Де у Львові можна подивитись біговели puky?
     
  10. Fish

    Fish Well-Known Member

    Колись бачила в Boomerang boardshop на Героїв УПА, але давно. У них є сайт, можна глянути, ну і подзвонити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Весна прийшла, мої захотіли самокат:girl_crazy: 8 і 5 років. Який можна купити, щоб якісний і обом підходив?
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    І мені порадьте самокат. Для хлопчика 4 роки. До того був біговел. Але щось недороге - до 1000 грн. Може хтось має з такої цінової категорії більш-менш толкове. Хоч підкажіть на які фірми дивитись
     
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ми малому на 3 роки купили Itrike самокат. Їх бачу багато в кого - масс маркет, так сказати. То от після зими тепер в 3.5 почав ганяти на ньому, йому норм, задоволені.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Два самокати вам треба. Бо будуть битися.
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може й справді, але які краще взяти?
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас теж оті айтрайки, але за два сезони діти їх роздовбали.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хочемо малому купити велосипед. Малюку - 4 роки. До того вела не мав, тільки беговел і байк. Що хочу спитати... То ті вели якось за віком-розміром різняться чи як? маю на увазі, що от ми зараз купимо, щоб йому норм був(за розміром), то як він підросте, за рік-два треба новий? Чи то є універсальні якісь чи як?
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Висота сидіння і керма регулюється. Купуйте такий, щоб зараз у найнижчому положенні було якраз ок.
    Якщо офлайн купувати - беріть дитину з собою. Якщо он-лайн - має бути написано на який зріст підходить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Dominika не купуйте велосипед на 4 -6 років наперід... це не є добре для дитини, яка вчиться їздити . Так економніше, але я в нас по дітях реально бачу, що оті "навиріст"...або мама штовхає-тягне, або стоять в гаражі.
    Моя думка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Так, першого велосипеда на роки 2 вистачить, а вже наступний може і 4 послужити.