Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    а в нас є... бо такого я написати не можу:)
    Софія дрібненька))
     
  2. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Залежить від дитини, наскільки боязка і наскільки їй то цікаво буде. Своїм старшим купували самокати двоколісні на 3 рочки, діти навчились їздити досить швидко.
     
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    а як вам такий трьохколісний ? дуже мені нагадує рядянського гномика, але ці яскравіші... мені цікаво чи є такі велосипеди зручні для дитини, може хто має?

    [​IMG]
     
  4. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Хотілося би почути відгуки про самокати тм EXPLORE, хто має такі, поділіться враженнями, побачила для доні от такий, ціна не кусається, нічого зайвого, сподобалися колеса, але ще в роздумах....
    [​IMG]
     
  5. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    мій племіник мав три роки тому такий повністю металевий , сидіння пластмаса ( але не знаю який на твоєму фото), то вже після першого тижня його віддали на село сусідам, бо дитина наробила собі синяків до спинки металевої та сидіння твердого... а придбали йому натомість із м"яким сидінням та спинкою широкою м"якою теж.
     
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Сашко на днях знайшов на селі таке чуло техніки. навіть пробував їхати. навіть їхав. спочатку трішки їхав. потім падав, потім знов їхав, і знов падав. ті велосипеди якісь нестійкі. перевертається на бік дуже легко.
     
  7. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Напишу про нас.
    Наша дитина на 2-х колісному ровері(з двома додатковими),самий найменший по розміру, катається з 2 років.Спершу по хаті їздив,а потім як потепліло то на вулиці катався.Потім якось пропав у нього інтерес, і закинув то діло. Почав кататись знову аж після літа,тобто десь на осінь.Відповідно він з того роверика через літо виріс і йому було не зручно,тоді ми йому купити більший, (розмір ІІІ з категорії дитячі).Ровер був для нього великий,як сидів на сідлі то ногами до землі не діставав,але педальки добре крутив.Купляли на 3 день народження. З того часу дитина з ровера не злазить.Цієї весни відкрутили додаткові колеса і він вже їздить сам.
    Особисто я б не радила купувати такі 3-х колісні,краще взяти одразу 2-х кол. ровер.Дитина швидше навчиться кататись без додаткових коліс
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    не знаю чи це більше до іграшок, чи до колісної техніки.... але хочу малій купити бібікар
    [​IMG]

    сьогодні його дивились в будинку іграшок, мабуть в антошці також вони є, але по ходу питання:

    1. Дівчата, хто його має, наскільки для нього і нормальної їзди критично ідеальне покриття, бо я впринципі його хочу для вулиці а не для дому, тобто на сучасній бруківці/плитці воно їде? по бетонній заливці як в торгових центрах це зрозуміло. По асфальту нормальному мабуть також їде.
    2. Ті маленькі пластмассові колеса сильно тарахкотять під час їзди? БО не маючи з чим іншим порівняти, порівнюю роліки з силіконовими колесами які їдуть безшумно, і дешеві роліки з пластмасовими колесами, яки чути за версту. Як з цим справи в бібікару? Бо колесики не надто гумові, якщо взагалі щох якісь % гуми там є в сплаві тих коліс.
    3. Пластмасса самого девайсу сама по собі нам здалась не надто міцною/грубою, вони не тріскаються спустя пів року?
    4. як взагалі в дітей враження? Бо моя мала впринципі до самокатів, велосипедів має страшенну любов. В магазині також спробувала поїхати, одразу зрозуміла що і як, і ніби спободалось... але чи надовго?
     
  9. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    маємо. радості з нього мало, бо реально кататися в нас в центрі ніде - хіба на Цитадель я то притарабаню. Так що раджу обдумати покупку.А, і там досить крихка пластмаса - малий ним раз торохнув по сходах - шмат на місці удару і відвалився.В нас оригінал.
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    що мене підкупило, то в нас під будинком суперовий стадіон відреставрований, з ідеальним покриттям де весь район на роліках катається, але от крихкість і візуально ненадійність коліс чуть смущають...
    А ще підкупила вага невелика, бо велосипед чуть влом мені виносити, він важкий, а самокат нам вже не дуже сильно цікавий...

    Ксено, а колеса тарахкотливі дуже?
     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Софія в куми по хаті каталась. Моя дитина не надто спєц по транспорту, але тут в моменті розібралась що і до чого. Думаю Юлі сподобається.

    Вік, яка ціна того чуда техніки?
     
  12. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    ні, не сильно. Власне до коліс я претензій не маю.
    Тут ще таке - на ній не поганяєш -іде досить повільно- тобто азарту малий не відчуває, драйву, скажімо так:girl_wink:, нема. З самокату більше радості.
     
  13. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    у нас такий самокат, ніц йому не бракує, малий катається на ньому з задоволенням, дуже зручно брати його з собою на прогулянку - не важкий, є торбинка щоб скласти самокат і нести на плечі, та й в подорожі його брати зручно - в багажнику не займає багато місця :)
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Є, бачила сьогодні в Антошці. Також звернула увагу, але головні сумніви
    В нас не центр, але кататись на нашому вбитому асфасьті то пряма могила для такого транспорту ((.
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    в будинку іграшок 490, на сайті бібікару укр. - 439 грн, на стафі за 350-380 пропонують....
    Якщо ти візьмеш то я 100% візьму, щоб Юля за компанію каталась )))

     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    недавно сама заглядалась на них, але переглянувши пару відео де довольні дітки гасають то поверхні як в торгових центрах ( а може і саме там) передумала, нам з бруківкою то буде не так в кайф. А були в друзів то через вікно бачила троє діток катались по доріжкам, казали що то хіт цього року в них на р-ні кожна дитина має :)

    а ось наш теперішній транспорт, перша обкатка mini micro минулого тижня:connie_pull-pigtail
    http://www.youtube.com/watch?v=ysjovOrsRpA
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    у нас в районі я ще не бачила ні в кого
     
  18. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Наша старша дитина (4 роки) без самоката mikro на двір не виходить.

    Тепер гуляти важче, бо молодша 1,5 р. теж вже може кілька метрів проїхати сама і дівчата не можуть його поділити.

    Перше думали купити 2, але вирішили взяти на пробу 1 міні мікро - чи будуть кататися.
    Тепер не можу вирішити чи купляти ще один самокат (але вже, напевне, доведеться придбати максі мікро - він витримує навантаження до 50 кг).
    Переживаю, щоб не перехотіли кататися обидві, але суперечки хто має зараз кататися теж вже не витримую:girl_emo:

    на бібікарі, думаю, добре кататися вдома, якщо площа дозволяє.
    мали можливість покататися в гостях, то донька була дуже задоволена, що може мене на ньому катати лише поворотами руля. Купа дорослих теж на ньому каталися із задоволенням. думаю якість "дороги" по якій буде їхати бібікар є суттєвою і на наших тротуарах і дорогах його можна буде використовувати як машинку, яку потрібно штовхати ногами.
     
  19. Zorica

    Zorica Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Ми Юсті купили такий [​IMG]
    Загалом дуже задоволена, дитина перший раз сіла і поїхала, набагато стійкіший і "добротніший" за українські аналоги, колеса ширші і сідло регулюється в залежності від віку/росту дитини.
    Брала на кідстафі - 300 грн.
     
  20. Dog

    Dog New Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Я шукаю племіниці на 3 роки велосипед! підкажіть або порадьте який хороший!!!