Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Мали кетлер. Невбиваємий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дівчата, хочуть малому подарити велосипед. Мені лише потрібно назвати фірму, або показати де купити який я хочу. А я не знаю ні хороші фірми ні де гарний вибір. Порадьте щось будьласочка

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчатка, хто підкаже, як правильно підібрати дитині ролики. Хочу малому (5,5 років) замовити по нету ролики, але не знаю як у розмірі зорієнтувати. У нього зараз розмір 30-31, а варіанти із тих, що сподобалися є або 30-33, або вже 32-35. Цікавить як взагалі правильно підібрати, щоби дитині було зручно їздити, але теж щоб не на один сезон тільки)
     
  4. Fish

    Fish Well-Known Member

    Найкраще таки знайти як поміряти, а потім шукати їх в неті. Наприклад, одні з наших роликів трохи маломірили, а ще справа не тільки в розмірі, а і в тому, як вони тримають ногу - в деяких роликах у дітей ноги такими собі іксами стають і дитина не може їх випрямити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А нащо вам трьох-чотирьох колісні, якщш діти на біговелах ідуть? Після них вже на двоколісні одразу, дитина ж на біговелі вже вчиться утримувати ріновагу
     
  6. Melian

    Melian Well-Known Member

    Маю питання: моя малявка 1.7 міс на майданчику активно "віджимає" в старших самокати і вже навіть навчилась трохи відштовхуватись і правильно їхати. Я якось ще не зовсім готова купляти самокат, як на мене то ще зарано. Чи може купити раз до них має таку цікавість? Які фірми добрі для таких малеч і на що саме варто звернути увагу?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  7. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Власне, мене турбувало швидше, те що педалі крутити не вміють. Але вже побачила, що все вони знають, просто лінь (це я про триколісний весосипед). Пробувала садити їх на двоколісні, з запасними (додатковими) колесиками, то зрозуміла, що їм наразі заважко. Не мають ще сили такої, чи що. Попробуємо ще ближче до осені. Як ні, то з весни буде в самий раз.
     
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Кеттлера не було в наявності , то взяли Puky. Тепер актуальне питання захисту - шолом, на коліна/лікті/зап'ястя. Хтось знає, де у Львові є хороший вибір?
    Щодо шолома, то заглядаюсь на Puky , коштує в районі 900 грн., то дорого чи ні?)
     
  9. oliv

    oliv Active Member

    Дівчата, цікавлять відгуки про велобіг Smart Trike - дуже гарна зараз ціна на нього є...
    [​IMG]
     
  10. siriuska

    siriuska Member

    Нам теж актуальний велосипед, мені все в puky подобається але вже малий, бо пише що до 92 см, а який тоді трьохколісний брати? (двохколісний точно не подужаємо). Порадеть, терміново, бо ще літа небагато.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    ви біговел Puky брати хотіли? Там є М і Л розмір. В М пише, що від 85 см, а Л пише від 90 см
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Puky мають ще триколісні велосипеди, думаю то про них мова.
    По суті, зрозуміти суть їзди на 3-колісному велосипеді важче ніж на велобізі. І педалі крутити важче, бо ж їх вбік штовхати треба. І носити його важче, якщо малюк передумав їхати : )
    Візьміть біговел.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. siriuska

    siriuska Member

    ні, трьохколісний велосипед хочемо, біговел вже мали але іншої фірми. А puky є теж м та л? киньте посилання?
    що я маю брати, бо хочу вже поки літо.
     
  14. siriuska

    siriuska Member

    Відповім сама собі.
    Взяли ми користований трьохколісний Kettler, дитина їздитm, правда вдома,дитина задоволена, і я теж. Там вибір нових я дуже великий, і вони достатньо міцні і в міру тяжкі. Сподіваюся, що будем їздити добре і довго.
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в нас біговел не пішов, хоча зрештою і не пробували так серйозно, тобто не позичали
    в магазині відмовлявся навідріз, і таке буває
    загалом була цікавість до великів сильна, але крутити педалі не хотів, от якби батьки возили, штовхали)) зараз навчився на на 2колісному з колесиками, тому певно "пересядемо" з самоката на нього, принаймі частково.
    От самокат дуже файно пішов
     
  16. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    А в нас навпаки) самокат не хоче, велосипед напрягає його вчитися крутити ті педалі, а на біговелі "літає"!

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    допоможіть нам вибрати самокат і ровер.
    Малій майже три, ми свого наразі нічого такого не маємо. Думаю, що на зараз буде актуально і самокат і велосипедик - але який - триколісний певно? Які фірми взагалі варто розглядати? Я б і б.у. шось взяла, якщо супер хороший виробник.
    В малої за місяць якраз ДН, думаю може їй в подарунок шось би взяти, але де його шукати і що саме?
     
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А буде їздити доня? Пробували? Ми так вирішили влітку, що наша доросла вже до біговела, урочисто вручили (син на ньому літав буквально з 2х років, до 5 - взагалі улюблений транспорт), а вона ніяк, ходила з ним, водила і так і сяк - ні і все. А самокат то теж в брата позичала, теж водила, або я її везла, бо він великий, важкий і двоколісний. От самокат вона хотіла, довго просила, отримала на ДН, досі їздила вдома, а оцих 2 дні вже й на вулиці. Любить, подобається їй. В нас Оріон триколісний. Я трохи переживала, чи вона зорієнтується як керувати (бо там нахилом керма керується), але дарма, все ок. А малий сьогодні спробував, каже: "Нєее, віддайте мій, бо їду як п'яний")
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Біговел - puky, невбиваємий
    Самокат двоколісний, або триколісний з двома колесами попереду. Дивіться, щоб не тарабанив дуже
    Велосипед вже можна двоколісний брати з допоміжними колесами. Я знаю особисто кілька 3-річок, які на двоколісному гасають без допоміжних коліс вже.
     
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    та власне, що толком ні про що не знаю на чому буде їздити. Ми шось біговела ніякого їй не брали. Трохи минулого літа брали в когось на майданчику самокат, то вона пару метрів їхала і повертала. І взагалі вона в нас якась така обережна, не знаю чи гасати колись буде, ну але хочу їй якоїсь активності підкинути.